Přejít na obsah


Fotka

Opravdu staré keše


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 11:45

Připadá mi, že k opravdu starým keším, třeba z roku 2004, by se mělo přistupovat trochu jinak, než ke ztraceným filmovkám u školy. Takže pokud je v problémech třeaba keš GCKZA7, cílem by nemělo být vyčistit lokalitu, ale najít, pokud možno, nového vlastníka keše. Nebo alespoň doplnit krabici .... Jinak by se nám mohlo stát, že naprostá většina keší bude rok stará. Toto není kritická připomínka k práci jakéhokoliv RW.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 12:21

obdoba jsou tri medvedi v beroune..... tam teda je to krapet horsi, protoze ownerove nereaguji, pak neco slibi a pak zase ticho....
  • 0

#3 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 12:24

Budu-li postupovat čistě byrokraticky, pak tu samozřejmě žádný rozdíl mezi starými a novými kešemi z pohledu pravidel není. Takže nestará-li se o ně owner, pak je mi líto. Čistě lidsky či kačersky ti sice kolombo rozumím, ale nepředpokládáš snad, že revieweři ještě ke všem svým povinnostem se budou individuálně starat o to, aby nějaká stará a ještě k tomu pěkná disablovaná keš byla zachována a našla svého nového majitele. To by myslím měla být spíše starost lokální komunity, která si přeje keš zachovat. Buď se musí domluvit s ownerem na adopci a není-li to možné, pak ji alespoň obnovit pod heslem Kačeři sobě. Žádný reviewer nebude archivovat jakoukoliv keš, kterou obnoví jiný kačer, jen proto, že původní owner nereaguje. Hlediskem archivace nebo zachování je tedy faktický stav keše a nikoliv to, kdo ji fyzicky obnovil. Takže přesvěč někoho, ať dotyčnou keš obnoví, případně tak učiň sám a já ji s radostí enabluji.
  • 0

#4 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 12:44

Žádný reviewer nebude archivovat jakoukoliv keš, kterou obnoví jiný kačer, jen proto, že původní owner nereaguje.


... ale mohu poznamenat ze GS ma ten nazor ze by se tak uskutecnit melo a v ramci zjistovani kontaktu na jednoho nereagujiciho kacera mne chvilku trvalo nez jsem vysvetlil, ze prece je jedno kdo se stara, kdyz kes je na miste a neni tedy treba ji archivovat.
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama