Přejít na obsah


Fotka

Mostní keše v Tróji (tramvajový, Barikádníků a železniční most)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:02

Prosím, vyskytuje se tu někdo, kdo si pro některou z těchhle keší prostě a jednoduše doplaval? Můžete se podělit o zkušenost? Zajímá mě zejména, jak vysoko jsou nad hladinou (nebo jak vysoko je to, na co je třeba vylézt), a taky, jestli je tam něco, čeho se dá přidržet při logování, aby člověka nevzal proud a z logbooku se nestala ponorka. Děkuju za každou radu.
  • 0

#2 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 20:10

ja je mam a obavam se, ze plavanim nebudou odlovitelne (pokud pod vodou neni nejaky stup). I z lode to nebylo moc jednoduche.
  • 0

#3 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2012 - 21:42

Já bych řekla, že plaváním ještě tak maximálně ten železniční most, ale i ten dost těžko.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2012 - 6:01

A proč to podle vás nejde - v čem je problém? Musí se u všech vylézt z vody na hladký pilíř, který je příliš vysoko nad hladinou? Jak vysoko? Nebo je tam jiný důvod? Podle ownera jde plavat most Barikádníků, ostatní dva téměř ne. Ale možná to owner sám nezkusil a někdo přišel na nějakou fintu :D. Díky za vaše zkušenosti!
  • 0

#5 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2012 - 8:51

Musi se vylezt na hladky mostni pilir. Pokud nema pod hladinou schudek na ktery se da postavit, tak bych to pokladal za nemozne. Jinak Ramusak dal nekdo i zvrchu.
  • 0

#6 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 28 July 2012 - 10:51

Jacka_dominikanka napsal/a:
A proč to podle vás nejde - v čem je problém? Musí se u všech vylézt z vody na hladký pilíř, který je příliš vysoko nad hladinou? Jak vysoko? Nebo je tam jiný důvod? Podle ownera jde plavat most Barikádníků, ostatní dva téměř ne. Ale možná to owner sám nezkusil a někdo přišel na nějakou fintu :D. Díky za vaše zkušenosti!



Já bych problém neviděl, vem loď, kamaráda a jeď to odlovit.

Barikádníků by asi plavmo ulovit šel, je tam rantl kousek pod hladinou na kterej se dá stoupnout, ale válely se tam u keše starý zrezlý ocelový lana.

Železniční má hranu základu docela vysoko,ale z lodě to šlo vylézt v pohodě.

Tramvajovej má hranu asi kolem dvou metrů nad hladinou, tak to z lodě šlo hodně ztěžka a z vody bych řekl že vůbec.
  • 0

#7 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 August 2012 - 16:50

Jacka_dominikanka napsal/a:
Prosím, vyskytuje se tu někdo, kdo si pro některou z těchhle keší prostě a jednoduše doplaval? Můžete se podělit o zkušenost? Zajímá mě zejména, jak vysoko jsou nad hladinou (nebo jak vysoko je to, na co je třeba vylézt), a taky, jestli je tam něco, čeho se dá přidržet při logování, aby člověka nevzal proud a z logbooku se nestala ponorka. Děkuju za každou radu.

Ahoj,
Most Barikadniku jsem odlovil plavecky (otuzilecky) 14.4.2010. Vse je v logu. Pod hladinou je rimsa cca 0,5m siroka. Byl docela proud, takze to chtelo trochu maknout. Hlavne vzhledem k teplote vody mi jaksi bezel cas rychleji nez v lete. Ted to nebude problem.
Jinak ten sousedni zeleznicni most na lane patri k mym nejoblibenejsim historkam v kesovani. Bohuzel to kino nemelo divaky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama