Přejít na obsah


Fotka

Asi nic nového, ale doporučuji


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2006 - 10:18

Jsem paušálníkem T-mobilu s telefonem Nokia 6230i. Před časem jsem si předplatil zvýhodnění mail&pda nebo tak nějak a to teď změnili na surf&mail. Cena zůstala stejná - 199 bez DPH. Zajímavé asi je to, že surfování přes T-mobilový prohlížeč web&walk je snad zdarma neomezeně, za ostatní prohlížeče se platí. Prozatím jsem používal Operu mini, která mne svou pomalostí nutkala házet mobilem na dálku. Prohlížeč web&walk je podstatně rychlejší a navíc umožňuje googlovat i v češtině. Ani stahování obrázků nic nebrzdí. Je mírně omezený ve funkcích, ale to pro cacherské potřeby ani nevadí.
Doporučuji!
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2006 - 12:15

Jsem paušálníkem T-mobilu s telefonem Nokia 6230i. Před časem jsem si předplatil zvýhodnění mail&pda nebo tak nějak a to teď změnili na surf&mail. Cena zůstala stejná - 199 bez DPH. Zajímavé asi je to, že surfování přes T-mobilový prohlížeč web&walk je snad zdarma neomezeně, za ostatní prohlížeče se platí. Prozatím jsem používal Operu mini, která mne svou pomalostí nutkala házet mobilem na dálku. Prohlížeč web&walk je podstatně rychlejší a navíc umožňuje googlovat i v češtině. Ani stahování obrázků nic nebrzdí. Je mírně omezený ve funkcích, ale to pro cacherské potřeby ani nevadí.
Doporučuji!

no me beha opera stejne rychle, jako w&w (se k700i). jinak maji jeste levnejsi tarif surf+ za tusim 94 bez dph, coz je pausal na web v mobilu pro ty, co se nepripojuji k pda ci pocitaci.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2006 - 12:49

Jsem paušálníkem T-mobilu s telefonem Nokia 6230i. Před časem jsem si předplatil zvýhodnění mail&pda nebo tak nějak a to teď změnili na surf&mail. Cena zůstala stejná - 199 bez DPH. Zajímavé asi je to, že surfování přes T-mobilový prohlížeč web&walk je snad zdarma neomezeně, za ostatní prohlížeče se platí. Prozatím jsem používal Operu mini, která mne svou pomalostí nutkala házet mobilem na dálku. Prohlížeč web&walk je podstatně rychlejší a navíc umožňuje googlovat i v češtině. Ani stahování obrázků nic nebrzdí. Je mírně omezený ve funkcích, ale to pro cacherské potřeby ani nevadí.
Doporučuji!

ahopj, je docela zvlastni, ze ti Opera mini jede pomaleji, protoze se jedna o jednu a tu samou aplikaci, i kdyz pocestelou s ruznyma upravama pro TM, ale je fakt, ze standarni Opera Mini se pripojuje na proxy nekam do Nizozemi a W&W primo na proxy TM, proto mozna to zrychleni.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2006 - 14:16

Používám jak web'n'walk (opera mini verze 1) a Operu Mini (opera mini verze 2). Na w'n'w mě docela štve, že se připojuje ještě před spuštěním, což mi přijde docela hloupé. Navíc se mi stávalo, že se na net nepřipojil, což opera mini bez problémů udělala.
Jinak je to super věc, kterou mohu doporučit!
Akorát se mi zdá, že nějak záhadně vypadávají cookies a na gc.com se musím přihlašovat až příliš často, než bych chtěl ;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama