Přejít na obsah


Fotka

FieldNotes z logů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
157 odpovědí na toto téma

#141 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 17:58

Arne1 napsal/a:
Šaman3: Jak to zautomatizovat ?
Docela jednoduše - napiš si na to skriptík do GeoGetu. GeoGet si logy u mých nálezů ponechává pro zpracování při tvorbě statistik. Takže nic složitého - procházet databázi podle platného data/času odlovu a pak z databáze vytáhnout svůj log. Malina, ne ? To zvládneš levou zadní.

To nezvládnu. Jsem myslel, jestli to nějaký SW neumí nativně bez nějakých dodělávek.
  • 0

#142 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 17:59

tomy.22 napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Jak to zautomatizovat ? Docela jednoduše - napiš si na to skriptík do GeoGetu.


No jo, ale přání jiných by se mělo respektovat. ;)

HaLuMa napsal/a:
Shaman3: Radsi nejaky jiny SW. Nepotesilo by mne, kdyby Geoget pouzival nekdo s tvoji naturou. :|


Myslím, že než se naučí programovat Pascal + databáze, tak ho ty blbé nápady přejdou. Pokud by to uměl, tak by se tak neptal.
  • 0

#143 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 18:01

Tak alespoň je dobrá ta informace, že to Geoget nativně neumí. Můžu to v klidu zkoušet jinde.
  • 0

#144 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 18:22

Jsem zvědavej, jak zjistíš, který soft to nativně umí. :D
  • 0

#145 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 18:37

V tom pripade Geoget nativne neumi fakt skoro nic, opravdu ho nepouzivej a honem odinstaluj!
  • 0

#146 cz_bew

cz_bew

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 18:46

Mam zadost o dodani "feature" pro tajemneho programatora geojarry. :| Neslo by uvnitr detekovat jestli to neni vsemi oblibeny kacer se vsemi jeho alteregy a trosku mu pomoci s uklidem v db? B) On by si pak chudak asi musel koupit PM, protoze jinak by uz kesky do geogetu nedostal. ;-)
  • 0

#147 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 18:59

shaman3 napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Šaman3: Jak to zautomatizovat ?
.

To nezvládnu. Jsem myslel, jestli to nějaký SW neumí nativně bez nějakých dodělávek.

A zase bys chtěl aby ti někdo něco dal zadarmo. Nauč se programovat a třeba si pak i vyděláš na PM členství. ;)
  • 0

#148 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 19:53

Se tu cítím jak v advokátní kanceláři, tam by také chtěli za každou radu platit. :D
  • 0

#149 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 19:57

HaLuMa napsal/a:
V tom pripade Geoget nativne neumi fakt skoro nic, opravdu ho nepouzivej a honem odinstaluj!


S tím musím souhlasit, velké množství věcí je tam dělané přes různé skripty, protože vlastní GeoGet v podstatě nic moc neumí (čímž opravdu nechci HaLuMu urazit - minimálně exporty takhle opravdu fungují)


cz_bew napsal/a:
Mam zadost o dodani "feature" pro tajemneho programatora geojarry. :|
Neslo by uvnitr detekovat jestli to neni vsemi oblibeny kacer se vsemi jeho alteregy a trosku mu pomoci s uklidem v db? B)


Velmi zajímavý nápad ;)


Arne1 napsal/a:
A zase bys chtěl aby ti někdo něco dal zadarmo. Nauč se programovat a třeba si pak i vyděláš na PM členství. ;)


Programování je snadné a zábavné a vždycky s tím aspoň z půlky souhlasím (když je něco moc snadné naprogramovat, tak to není zábava - ta pravá zábava je když to snadné být přestane ;) (a kupodivu to opravdu nemyslím ironicky))
  • 0

#150 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 20:00

shaman3 napsal/a:
Se tu cítím jak v advokátní kanceláři, tam by také chtěli za každou radu platit. :D


Tak sem nelez a bude klid. :P
  • 0

#151 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 20:41

Klid bude až začnou psát všichni k tématu diskuze.
  • 0

#152 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 20:47

:D Takhle to vidíš akorát ty. Problém je, že s tebou se diskutovat normálně nedá. Vlítneš si sem, nakážeš lidem co pro tebe kdo má udělat, jen ty máš pravdu a nikdo jinej / výsledkem tvé pravdy byl týdenní BAN / a myslíš si, že si každej před tebou sedne na prdel sportovče. Ale tak to prostě není, smiř se s tím. :P
  • 0

#153 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 20:48

shaman3 napsal/a:
Klid bude až začnou psát všichni k tématu diskuze.


Rekl bych, ze zrovna "tobe" tady nikdo nebude radit jak obejit system GS...

edit: to s tema trollama bylo trefny, jen me stve, ze tohle forum nepodporuje ignore :(
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#154 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 20:51

Ale zatím mi vždy někdo pomohl. Já věřím tomu, že ještě ten svůj negativní názor přehodnotíte.
  • 0

#155 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 20:56

shaman3 napsal/a:
Ale zatím mi vždy někdo pomohl. Já věřím tomu, že ještě ten svůj negativní názor přehodnotíte.


Koukám, že jsi hodně sebestřednej. :D:D:D Možná ti někdo pomohl. Ale to v době, než jsi tady předvedl s plnou parádou, co jsi zač.
  • 0

#156 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 21:23

Ze bys jako dostal rozum? Tomu snad neveris ani ty sam. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#157 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 5:32

Co kdybyste se zklidnili. Místo odpovědi na celkem jednoznačný technický dotaz na který se dá konkrétně odpovědět v pár příspěvcích je tu 8 stránek blábolů. Pokud ho nemáte rádi a nechcete poradit, tak ho ignorujte a nezasírejte to tady. Díky.
  • 0

#158 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2012 - 6:47

Já také děkuji za usměrnění diskuze, snad uposlechnou alespoň doporučení autority, když ne žádosti zakladatele diskuze.

Jinak jsem googlováním zjistil, že by vytváření FieldNotes z databáze mohl sám o sobě zvládat nějaký doplněk do Geogetu s názvem adrakesync. Máte s tím někdo zkušenosti? Já tu aplikaci Adrake nikdy nezkoušel.
http://geoget.ararat...ript:adrakesync

Generování FieldNotes z databáze a:Drake
Je možné povolit generování FieldNotes i přímo z pomocné databáze a:Drake.
Pomocná databáze _adrake.db3 se přenese z PDA a FN se vygenerují od zadaného datumu a času
Pro generování FN je použita stejná šablona, kterou máte přímo v nastavení vlastního a:Drake
Po ukončení pluginu je možnost zobrazit keše, u kterých byla vygenerována FN.
Nastavení cílového adresáře pro FieldNotes se provádí v menu GeoGetu [Pluginy/Správce pluginů] a je stejný s adresářem pro přenos FN z PDA.
Pro jednoduchou správu logů před odesláním slouží FN manager


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama