Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#201 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2013 - 23:31

GC1M4W9 GC1M4TW GC419HX GC1M4V3 GC1M5BZ
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#202 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 9:53

Koukám, že jsem svou velikonoční výpravou vybudil menší vlnu :) Ještě přidám od téhož autora jednu GC19PE0 TB hotel v "Pernikove"
  • 0

#203 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 10:14

Když už jsem i já našel svou první archiválii, tak se s vámi podělím. GC30B5M
  • 0

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#204 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 21:46

Jaké Bookmark Listy používáte pro hledání archivovaných keší? Našel jsem těchto 5:
http://www.geocachin...e0-18867d616421
http://www.geocachin...4f-63903e0c6baa
http://www.geocachin...28-8f3325f8ffd8
http://www.geocachin...85-b9f991354590
http://www.geocachin...2c-049faa808787
Jsou ještě nějaké další Bookmark Listy archivovaných keší, kterých bych si měl všimnout?
  • 0

#205 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 22:31

Ony se víceméně shodují…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#206 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 173 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2013 - 23:43

omyl
  • 0

#207 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 6:40

shaman3 napsal/a:
Jaké Bookmark Listy používáte pro hledání archivovaných keší? Našel jsem těchto 5...

V tom posledním bookmarku od D@liking jsou všechny archivované bez ohledu na "živost".
  • 0

#208 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 6:55

Tak to bude v tom předposledním bookmarku také tak, oba dva jsou od D@liking. Jeden je archiv Středočeského kraje, druhý archiv Královéhradeckého kraje. Teď koukám, že D@liking má bookmarky archivů všech krajů, to je dobré, dal si s tím asi pěknou práci:
http://www.geocachin...0f-d7dfd6398a27
  • 0

#209 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 9:23

Když se jmenuje archiv, tak tam budou všechny archivované keše. V Moravskoslezském kraji má každý okres vlastní archivní bookmark a pak ještě celkový s eventama.
  • 0

#210 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 9:37

No všechny archivované keše tam určitě nejsou, našel jsem ve své historii logovaných keší cca 30 archivovaných keší, které v těch D@likingových bookmarkcích nejsou, tak jsem mu je poslal, aby je tam přidal, pokud o to bude mít zájem. Další věc je, že v jeho bookmarkcích jsou archivované keše, které by podle logů mohly být doposud "žijící", i když v bookmarkcích těch žíjících keší od VSA, prazskychytrak a Trhac nejsou zanesené. Další věcí je, že v těch bookmarkcích žijících keší od VSA, prazskychytrak a Trhac jsou zanesené archivované keše, které dle mě už opravdu nežijí. Já sám to chci ve svém okolí otestovat, proto se o to zajímám. Také by mě zajímalo, jestli je nějak proti pravidlům GS, když u archivované mysterky nebo multiny zveřejním v logu (třeba i zašifrovaně) souřadnice finálky (jako pomoc pro kačery lovící archivované keše), pokud už se ta finálka multiny nebo mysterky nedá nalézt např. z důvodu neexistujících stagií, ale finálka je ve skutečnosti na místě (podle listingu už ale neodlovitelná). Dle mého názoru, když to nebude vadit ownerovi, tak je to OK. GS si toho ani nevšimne, pokud to nějaký záškodník úmyslně nenabonzuje.
  • 0

#211 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:15

shaman3 napsal/a:
Další věcí je, že v těch bookmarkcích žijících keší od VSA, prazskychytrak a Trhac jsou zanesené archivované keše, které dle mě už opravdu nežijí.
Já sám to chci ve svém okolí otestovat, proto se o to zajímám.

Také by mě zajímalo, jestli je nějak proti pravidlům GS, když u archivované mysterky nebo multiny zveřejním v logu (třeba i zašifrovaně) souřadnice finálky (jako pomoc pro kačery lovící archivované keše), pokud už se ta finálka multiny nebo mysterky nedá nalézt např. z důvodu neexistujících stagií, ale finálka je ve skutečnosti na místě (podle listingu už ale neodlovitelná). Dle mého názoru, když to nebude vadit ownerovi, tak je to OK. GS si toho ani nevšimne, pokud to nějaký záškodník úmyslně nenabonzuje.


1) za veškeré upřesňující údaje budu vděčný;
2) bonzáků se překvapivě i v kačerských kruzích urodilo tolik, že bych tomu dřív nevěřil, proto našlapuj opatrně, aby nějaký aktivní pitomec neposlal upozornění na centrálu GC a třeba nám tuhle archeologii systémově nezatrhli;
3) v případech archeokeší, jimž scházejí indicie k odlovu, zveřejňuji v BL finální souřadnice;
4) existují i mrvté keše mimo veřejné BL.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#212 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:36

1) Jo, jasně, až na to bude počasí, tak archivované keše v okolí objedu na kole a zkontroluji a uvedu to do logů třeba jako WN, jestli tam opravdu není. Ty co jsem v minulosti našel, tak si budu pamatovat jejich skrýš. Myslím si, že např. tato tam určitě není: GC10HWW. Koukal jsem se na ní, když jsem hledal tuto: GC3F98D a už tehdy tam nebyla. A máte ji všichni tři v v bookmarkcích žijících archivovaných keší. Ale raději to ještě překontroluji a pak dám vědět. Pak se můžete sami rozhodnout, jestli ji z bookmarku smažete. Možná by bylo dobré, kdyby logovalo takový neúspěch při hledání archivovaných keší víc lidí, z důvodu zpřesnění těchto bookmarků. 2) Však ono zas tak moc těch archivních multin a mysterek nebude, co je najdu a upřesním souřadnice finálky. :)
  • 0

#213 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:40

Já v podstatě udělal druhý Trhačův BL, taková záloha:D nějakou extra aktualizací jsem se nezabýval a ono i když se tam objeví pár DNF, tak je tam pořád takovéto "co kdyby"
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#214 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:42

No jasně, ale DNF kačera, co tam hledá poprvé, nemá dle mě stejný význam, jako WN kačera, co tam hledá podruhé a v minulosti tam měl už FI.
  • 0

#215 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:45

Tak to je jasné no. Pak už nezbývá než doufat, že se třeba krabička povaluje někde pár metrů vedle. I to se stalo:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#216 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:50

Tak samozřejmě, ale třeba na této mnou uvedené keši se dá vydedukovat, že by opodál nemohla vydržet, neb zrovna když jsem tam hledal tu druhou keš, tak tam prováděli sekačkou (malý traktůrek) sekání travnaté plochy a to by ta krabice nepřežila, je to defacto městský park a udržba zeleně je tam prováděna často. Ta tam byla původně schovaná vedle keře pod navrstvenými kameny. Ale já nikoho nenutím, aby po mém logování o neúspěchu mazal keš z bookmarku, nejlepší je, když to časem zkontroluje víc lidí a zapíše tam svůj názor formou WN. Těch keší je v těch bookmarkcích stále žijících archiválií už docela dost, bude to časem používat k hledání archiválií stále víc kačerů a každé upřesnění v logu bude jen k dobru.
  • 0

#217 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 15:46

Na GC419HX jsme zrovna včera byli, ale nenašli jsme... Možná jsme hledali špatně, ale podle vychozené cestičky jsme byli spíše dobře. Bohužel autor rovnou archivoval, bez nějakého disable, takže při přípravě mi stále svítila jako aktivní :-( Takže neřekl bych, že je ještě žijící :-(((
  • 0

#218 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 17:38

Romane, Romane, žáku neblahý, další nedostatečná, to budou prázdniny! Proč tam není DNF log, u archívních záležitostí je to velice potřeba.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#219 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 17:46

Tak tak, přece se nebudem stydět za DNF, žádné body ti to také neodečte. Ještě to můžeš dologovat. ;)
  • 0

#220 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 5:30

Kdo mě zná, ví že já loguji DNF i třeba kvůli sněhu, aby bylo vidět, že tam zatím nemá smysl moc chodit a je lepší si počkat až sníh sleze... Tady jsem ještě nezalogoval nálezy z velikonoc, takže tenhle log čeká ve frontě. Asi daň za to, že neloguji jen TFTC, ale u každého logu se trochu rozepíšu, to to pak trvá Šamánku trochu déle:-). To je to klasické za dobrotu na žebrotu. Aby se to vědělo dřív, zveřejním to tady a ještě je mi vynadáno... :-). PS.: (EDIT): Sám jsem pro psaní DNF logu u jakékoliv keše kdykoliv. Jedna má tradička u silnice čeká na svůj nález už 5 měsíců!!! Možná, že už tam není, ale když nikdo neloví, tak tam může být, tak co bych se tam hnal. Jiná moje jednoduchá multina o 1 zastávce čeká po svém obnovení na svůj log 2 měsíce... A to je kousek od vesničky v rovinatém území, kde už sníh dávno není...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama