Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
97 odpovědí na toto téma

#61 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 22:01

První Geokalendáře 2013 jsou hotové. Jeden z nich může být váš i zadarmo. Stačí ho najít někde v ČR. Očekávejte další informace.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#62 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 2:03

Právě jsem se vrátil z cest. Byl jsem ukrýt jeden Geokalendář 2013 a jedno CWG Geokalendář 2013. Kdo z vás je první najde, toho bude nejen kalendář a dřevěné kolečko, ale také pověst nejlepšího hledače Geokalendáře 2013. Doufám, že se pochlubíte svým úspěchem i způsobem, jak jste k němu došli. Vyrazil jsem ze své tiskárny www.tiskem.cz. Po ujetí 12,7 km jsem natankoval LPG a dobře jsem udělal, protože další pumpa, která ho prodává o 12,8 km dál, měla už zavřeno. Naladil jsem si tedy své oblíbené rádio na frekvenci 89,5, ale většinu cesty nebyl příjem moc kvalitní, až v závěru cesty se to zlepšilo. 62,7 km od vyjetí jsem sjel ze silnice první třídy a po místních komunikacích jsem dojel téměř na místo, kde jsem chtěl Geokalendář pro nejbystřejšího a nejrychlejšího z vás ukrýt. To na tachometru svítilo 66,1 km od startu. Pak jsem šel ještě pěšky asi 200 m na souřadnice N??°??.?38, E??°??.?07, kde jsem svůj poklad schoval nedaleko základů bývalé myslivny pod nakloněný strom. Během středy budu postupně přidávat další a další indicie, které vám pomůžou. Sledujte pozorně Facebookový profil Geokalendáře nebo fórum www.geocaching.cz, vlákno Geokalendář.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#63 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 9:14

Zakládám samostatné vlákno na Geokalendář FTF hunt.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#64 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 10:41

Fajn, tak já klidně vezmu objednávku pro Brno na sebe :) Pište, kolik chcete kusů. Za týden 4.12. v úterý bych je objednala, ať máme dost času na dodání a předání před Vánoci.
  • 0

#65 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 10:47

Novinha napsal/a:
Fajn, tak já klidně vezmu objednávku pro Brno na sebe :) Pište, kolik chcete kusů. Za týden 4.12. v úterý bych je objednala, ať máme dost času na dodání a předání před Vánoci.

Tak já bych si vzal dva kousky prosím. Snad do té doby, než přijdou, budu mít ortézu dole a budu si pro ně moct dojít, a ne dohopkat:)
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#66 Kokos&Linn

Kokos&Linn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 10:49

Novinha napsal/a:
Fajn, tak já klidně vezmu objednávku pro Brno na sebe :) Pište, kolik chcete kusů. Za týden 4.12. v úterý bych je objednala, ať máme dost času na dodání a předání před Vánoci.


Paráda. Já bych poprosila jeden. Aď mám v práci něco pěkného.:)
  • 0

#67 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 13:07

Geokalendář FTF hunt má vítěze, gratuluji. Nyní už jsou Geokalendáře 2013 normálně k objednání.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#68 Sagapo

Sagapo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 13:17

Novinha napsal/a:
Fajn, tak já klidně vezmu objednávku pro Brno na sebe :) Pište, kolik chcete kusů. Za týden 4.12. v úterý bych je objednala, ať máme dost času na dodání a předání před Vánoci.


Ahoj, už jsem se pomalu chystala psát, že to teda letos zase objednám, ale ráda se přesunu na druhou stranu - děkuju moc za tu možnost ;). Pro mě tedy prosím jeden kousek.
  • 0

#69 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2012 - 13:27

Já shraňuji objednávky pro Ostravsko.
Tady v toto vláknu:
http://www.geocachin...833#post_384833
  • 0

#70 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 16:51

Vedu vás všechny v patrnosti :) Rozhodla jsem se jít na event Vánoce na Zelňáku, takže pokud by vám někomu vyhovovalo předání tam, můžeme se domluvit.
  • 0

#71 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2012 - 22:16

Co takhle poslat jeden Geokalendář do světa jako Travel bug? Jde to, případně máte někdo volný přívěšek, který byste na to obětovali? Nabízím za něj výměnou (symbolicky) limitované CWG Geokalendář 2013.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#72 vanns

vanns

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2012 - 10:46

No, já kupovala trackovací nášivku kvůli nášivky, ne kvůli čísla. Takže bych plíšek s číslem klidně odpárala a věnuju ho kalendáři, jestli chceš ;) Jen nemám ten klasický travelbugovský přívěsek. Ale číslo mu věnuju moc ráda ;)
  • 0

#73 R@mirez

R@mirez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2012 - 17:10

Já bych si vzal minimálně jeden. Pardubice, nebo bych si pro něj teda dojel do HK...bude nějaká hromadná objednávka?
  • 0

#74 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 16:24

Od teď můžete na stránce http://www.tiskem.cz...eokalendar-2013 objednávat Geokalendář 2013 přímo přes objednávkový formulář.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#75 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 17:01

Už jsou doma a moc pěkný. Dobrá práce. Díky.
  • 0

#76 E.liska

E.liska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2012 - 19:29

v Hk objednávala http://www.geocachin...php?lookup=4069
  • 0

#77 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 17:58

Geokalendář 2013 je možné aktuálně objednat na těchto adresách:
www.tiskem.cz/cz/kalendare/geokalendar-2013 (přímý objednací formulář)
www.tytyty.cz (geoshop)
www.t4tc.eu (geoshop)
www.utiskare.cz (geoshop)
Na eventu GC3Y1YH Adventní geoskořápky

Pokud bude Geokalendář 2013 dostupný i jinde, tuto informaci zde aktualizuji.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#78 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2012 - 23:49

Vianney napsal/a:
Geokalendář 2013 je možné aktuálně objednat na těchto adresách:
www.tiskem.cz/cz/kalendare/geokalendar-2013 (přímý objednací formulář)
Na eventu GC3Y1YH Adventní geoskořápky

Objednávku s vyzvednutím na eventu geoskořápky je třeba udělat jak? Nebo resp. kde? V přímém objednacím formuláři s poznámkou, že si kalendář vyzvednu na skořápkách?
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#79 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 9:38

Založil jsem pro možnost vyzvednutí Geokalendáře na Geoskořápkách samostatné vlákno, tak se prosím napiš tam.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#80 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2012 - 11:01

Vianney - díky!
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama