Přejít na obsah


Fotka

GG a keš s opravenými souřadnicemi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 10:29

HaLuMa napsal/a:
Ano, je to chyba gc.live!

Kdyz zrusis na webu tu korekci souradnic, tak v GC.live je stale ta informace o korekci posilana, a nelze z toho poznat, ze uz neplati.

A ono je to jeste horsi! Pokud zmenis tu korekci vicekrat, tak je jsou dokonce posilany vsechny varianty souradnic, ktere tam kdy existovaly!

No, neni to skvele? Je to skvele! Larvy se smeji! :@

Takze plati to, co rikam od sameho zacatku - korigovane souradnice na webu nepouzivat, nepouzivat a nepouzivat! Je to nefunkcni hovadina!

ještě že jsem odolal a nikdy tu funkci nepoužil
  • 0

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 10:53

kolombo napsal/a:
Když už jsme u toho editování a poznámkách na GC.COM, dokáže GG načíst ke keši to pole Personal Cache Note ?


Melo by to byt v tagu kategorie cachenote. (Po aktualizaci plneho listingu pres Geocaching Live. Sice lze ziskat ty poznamky jeste i jinak, ale to zatim implementovano neni.)
  • 0

#23 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 11:55

Dříve mi zkrátka tahle funkce byla užitečná - když jsem si mysterky posílal do navigace jednotlivě jen ty, který jsem měl vyluštěný. Pak jsem ale přešel na GG........ Čili teď zbývá jen (pokud možno) nepoužívat GC.live pro aktualizaci keší a čekat, jestli to někdy GS opraví. A šlo by waypointy s CO hromadně smazat vhodně sepsaným sql příkazem přes konzoli?
  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 12:04

...klidne i nejakym skriptem. Slo, jen to nekdo musi napsat, na coz zrovna nemam cas. :/ Ale v principu by mohlo stacit smazat vsechny waypointy s prefixem C0,C1, C2,... C9.
  • 0

#25 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 14:16

jamesh napsal/a:
Dříve mi zkrátka tahle funkce byla užitečná - když jsem si mysterky posílal do navigace jednotlivě jen ty, který jsem měl vyluštěný.


Já to právě tak používám, že mám vyluštěnou jednu mystery a potřebuju jí dostat do GPSky.

A nešlo by tady dodělat do GG komunikaci s plug-inem pro nahrání keše do GPSky ?

Normální postup vygenerovat GPX soubor, ten pak otevřít a poslat do GPS, je zdlouhavý.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2012 - 15:10

U starsich GPSek muzes vyrobeny GPX poslat do GPSky zavolanim programu GPSbabel z prikazove radky. U novejsich Garminich GPSek na to staci pouhe kopirovani souboru. Domnivam se, ze oboje je resitelne pres Combine, ne?
  • 0

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 8:11

HaLuMa napsal/a:

kolombo napsal/a:
Když už jsme u toho editování a poznámkách na GC.COM, dokáže GG načíst ke keši to pole Personal Cache Note ?


Melo by to byt v tagu kategorie cachenote. (Po aktualizaci plneho listingu pres Geocaching Live. Sice lze ziskat ty poznamky jeste i jinak, ale to zatim implementovano neni.)


Jo, je to tam :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 8:36

HaLuMa napsal/a:
U starsich GPSek muzes vyrobeny GPX poslat do GPSky zavolanim programu GPSbabel z prikazove radky. U novejsich Garminich GPSek na to staci pouhe kopirovani souboru. Domnivam se, ze oboje je resitelne pres Combine, ne?


Nemáš vzor příkazu ?
Nějak nevidím v dokumentaci vhodné volby pro garmina na USB portu, na mne tam mají málo příkladů k použití :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#29 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 10:36

HaLuMa napsal/a:
...klidne i nejakym skriptem. Slo, jen to nekdo musi napsat, na coz zrovna nemam cas. :/ Ale v principu by mohlo stacit smazat vsechny waypointy s prefixem C0,C1, C2,... C9.


Netuším proč, ale příkaz:
DELETE FROM waypoint WHERE prefixid='P0';
nic neudělá (i když dám '=P0')...


Ale zdá se, že:
DELETE FROM waypoint WHERE name='Coordinate Override';
dělá, co potřebuji. Nicméně, že by to bylo tak snadné?
Na pokusné DB je to snad ok, na ostré bez potvrzení od někoho zkušeného nemám odvahu to spustit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama