Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak zamaskovat keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#41 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 17:32

pangogo napsal/a:
Moc pekne. Nicmene v lese se da najit spousta jinych ukrytu. Problem skutecne nastava ve chvili,kdy kes chceme umistit v nejake pomerne omezene lokalite - napriklad moje small kes, kterou mam umistenu na malem ostrohu mezi dvema potoky prosla touto historii: pricvaknuta u kovoveho mostku:vymudlena, ukryta o kousek dal pod parez:vymudlena, ukryta pod kamenim:vymudlena, zavesena na strom:vymudlena. Zrovna jsem se ji chystal zakopat a ted tohle:(

Tak si holt pockam az revieweri zverejni nejaka nova "pravidla" aby mi pak lidi nenadavali B)

no já nevím, ale zrovna to pravidlo o nezakopávání je tam už mnoho let...
  • 0

#42 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 17:44

dr.vota napsal/a:

pangogo napsal/a:
Moc pekne. Nicmene v lese se da najit spousta jinych ukrytu. Problem skutecne nastava ve chvili,kdy kes chceme umistit v nejake pomerne omezene lokalite - napriklad moje small kes, kterou mam umistenu na malem ostrohu mezi dvema potoky prosla touto historii: pricvaknuta u kovoveho mostku:vymudlena, ukryta o kousek dal pod parez:vymudlena, ukryta pod kamenim:vymudlena, zavesena na strom:vymudlena. Zrovna jsem se ji chystal zakopat a ted tohle:(

Tak si holt pockam az revieweri zverejni nejaka nova "pravidla" aby mi pak lidi nenadavali B)

no já nevím, ale zrovna to pravidlo o nezakopávání je tam už mnoho let...


To ja se drzim spise zvykoveho prava ;)
Nasel jsem uz desitky kesi, ktery byly "zakopany", tak mi to neprislo nijak proti pravidlum. No kazdopadne, navody ctu az jako posledni, takze jsem rad,ze jsem se tu dozvedel neco noveho B)

PS:A temi "novymi pravidly" jsem myslel to, co tady predeslal Aqualung:"V současné době zpracováváme nějaké upřesňující informace k obecným pravidlům pro schvalovávání keší a mimo jiné i upřesnění, co je a co není zakopaná keš. Takže vydržte, ještě musíme domluvit spolupráci s adminem zdejšího portálu."
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama