Přejít na obsah


Fotka

Opakované mazání FI logu ownerem


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 12:19

Ahoj,

mám dotaz ohledně možnosti mé obrany vůči opakovanému mazání mého FI logu ve kterém jsem si zřejmě dovoli více kritiky než kolik autor keše unese.

Zajímalo by mne kdo může takto archivovaný log obnovit, respektive zda stačí požádat místně příslušného RW + jestli je možné takto archivovaný log proti dalšímu smazání uzamknout.

Současně jsem se chtěl zeptat jak takového ownere více poučit o tom co dle pravidel smí a co ne.

Pro informaci přikládám text který owner uvádí jako důvod k již druhému smazání FI logu.

Jinak mé osobní hodnocení keše ? Popravde jsem ocekával nejakou zajímavejší skrýš, ale vyklubala se z toho bohužel jen zcela tuctová mestská díkzabodovka na naprosto nezajímavém míste s výhledem na kontejnery trídeného odpadu a výpadovku na Prahu. No alespon to sem nebudou mít motorizovaní lovci bodu moc daleko. A protože zážitek z odlovu nikterak neoživil ani listing je to z mé strany skutecne jen o tom DZB a vycištení mapy. Škoda, ale treba bude príští owneruv pocin už pozvánka na nejaké hezké a zajímavé místo a ne jen keš pro keš

Předem díky za zodpovězení mého dotazu.
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#2 Voyager Reviewer

Voyager Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 12:38

Tvuj log je samozrejme v poradku a owner nema pravo takovy log mazat. Obrat se na RW pod ktereho kes spada, ten log obnovi a muze zamknout proti opetovnemu mazani. Obvykle take ownerovi vysvetli, ze na takove bezduvodne mazani nema pravo... P.S. Opravnene kriticke logy jsou samozrejme potreba, jinak owner nema zpetnou vazbu a uroven kesi se nezvedne.
  • 0

Voyager Reviewer - reviewer pro ČR, (především kraje Jihomoravský, Zlínský)





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama