Přejít na obsah


Fotka

Symbian Aplikace CacheMe


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 re1nda

re1nda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2012 - 16:52

zdravím, mám staženou aplikaci z OVI, ale mohu odlovit je 3 kešky během 24 hodin, poraďte kde stáhnout nějakou lepší aplikaci abych to neomezený, mám nokia C 7 - díky
  • 0

#2 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2012 - 20:57

kup si Premium Member a plnou verzi aplikace, pak nebudes mit neomezenou moznost stahovani
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#3 re1nda

re1nda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2012 - 21:43

Myslel jsem spíš jestli není nějaké jiné řešení
  • 0

#4 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2012 - 22:26

je, ale to je složitější, projeď si forum aplikace pro nokie tady, pročti a uvidíš;)i samotna cache me tu má svůj topic, jen musíš hledat, zkus to ;)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#5 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2012 - 12:35

Zkus Handy Geocaching (je to javovská aplikace, na OVI store myslím není, ale dá se nainstalovat bez něj). Nemá mapy, ale ty zase jsou v CacheMe. Akorát ti CacheMe neukazuje jiné typy keší než traditional.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama