Přejít na obsah


Fotka

hledám další uživatele HTC ONE V a c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Sibiran

Sibiran

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 24 říjen 2012 - 12:13

Koupil jsem si dotykový telefon HTC ONE V s Androidem a nainstaloval jsem c:geo, ale mam problémy s ovládáním. A tak hledám někoho zkušenějšího.
Už jsem zjistil, že můj telefon nemá digitální kompas, resp. magnetometr, takže kompas v c:geo programu nerozhýbu (to je varování pro případné další kupce HTC s chutí používat tento mobil na geocaching), včera jsem chtěl projít jednu multinu a nedokázal jsem nastavit vypočítané souřadnice do mobilu tak, aby mě dovedl na další stage. Nevím, jestli špatně ovládám mobil nebo program c:geo a proto hledám radu.
Zadal jsem vypočítanou polohu do aplikace cíl, ale už jsem nedokázal telefon donutit ktomu, aby mi ukázal kam mám kráčet.

Kdo mi poradí?
  • 0
Sibiřan

#2 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 13:10

V c:geu na stránce úplně vlevo zadáš vypočítaný waypoint tlačítkem Přidat bod,pojmenuješ a uložíš. Pak tapni na ikonku kompasu vpravo nebo přes menu zvol Zobrazit na mapě. Edit:myšleno na stránce konkrétní keše samozřejmě.
  • 0

#3 Sibiran

Sibiran

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 24 říjen 2012 - 15:46

Řídil jsem se návodem a už se zadařilo. Díky.
  • 0
Sibiřan

#4 KraliCZek

KraliCZek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2012 - 16:18

Mam HTC EVO 3D a kompas na nem slape v pohode.A vypocitane souradnice zadas na strance s kesi uplne vlevo.Je tam upravit Waypoint.Do toho si zadas souradnice.Das ulozit.Pak na to klikni a zvol kompas.A je to.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama