Přejít na obsah


Fotka

Budapešť 26. - 29. 11. :-D


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
13 odpovědí na toto téma

#1 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 22:38

Ahojky, chtěla bych vyrazit na výlet do Budapeště v termínu 26. - 29. 11.. Jeden den bych viděla na prohlídku města a zbývající čas strávit keškováním po městě a okolí. Nechtěl by se ke mě někdo přidat? Cestu tam i zpět plánuju busem (SA - cca 860,-Kč zpáteční), ubytování v hotelu či podobně. Přibližná cena dle booking.com: 2os/3noci - 1500-3000 Kč 3os/3noci - 2000-3500 Kč 4os/3noci - 2500-4000 Kč + počítat s nějakýma šušněma na papání a popř mhd. :-) Je to celkem na rychlo a tak tomu dávám max. 10dní a pak rezervuji. Samosebou by to chtělo se před rezervací sejí a domluvit se co od toho kdo očekává.
  • 0

#2 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2012 - 23:04

My jsme bydleli v Budapešti u 1 báby za 7-8 eur, když tak bych není možná sehnal kontakt. Sice to nebyl žádný luxus, ale stejně se tam půjdete jen vyspat.
  • 0

#3 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 0:14

dygestor napsal/a:
My jsme bydleli v Budapešti u 1 báby za 7-8 eur, když tak bych není možná sehnal kontakt. Sice to nebyl žádný luxus, ale stejně se tam půjdete jen vyspat.


Popřemýšlíme a kdyžtak písnu :-) Díky!
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 8:08

GeoCule napsal/a:
Ahojky,
chtěla bych vyrazit na výlet do Budapeště v termínu 26. - 29. 11.. Jeden den bych viděla na prohlídku města a zbývající čas strávit keškováním po městě a okolí. Nechtěl by se ke mě někdo přidat?

Cestu tam i zpět plánuju busem (SA - cca 860,-Kč zpáteční), ubytování v hotelu či podobně. Přibližná cena dle booking.com:
2os/3noci - 1500-3000 Kč
3os/3noci - 2000-3500 Kč
4os/3noci - 2500-4000 Kč
+ počítat s nějakýma šušněma na papání a popř mhd. :-)

Je to celkem na rychlo a tak tomu dávám max. 10dní a pak rezervuji. Samosebou by to chtělo se před rezervací sejí a domluvit se co od toho kdo očekává.


Velice slušný hotel (Chesscom) mívám v Budapešti přes booking.com za 10€ za osobu a noc. Dvoulůžkáč, čistý, koupelna pro dva pokoje. Bezpečné parkování zdarma a WiFi. Je to sice mimo centrum, ale dobře dosažitelné. Kromě toho jsou tam v centru levné hotýlky a hostely, ale nikdy nedošlo k jejich vyzkoušení.
  • 0

#5 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 8:44

Arne1 napsal/a:

GeoCule napsal/a:
Ahojky,
chtěla bych vyrazit na výlet do Budapeště v termínu 26. - 29. 11.. Jeden den bych viděla na prohlídku města a zbývající čas strávit keškováním po městě a okolí. Nechtěl by se ke mě někdo přidat?

Cestu tam i zpět plánuju busem (SA - cca 860,-Kč zpáteční), ubytování v hotelu či podobně. Přibližná cena dle booking.com:
2os/3noci - 1500-3000 Kč
3os/3noci - 2000-3500 Kč
4os/3noci - 2500-4000 Kč
+ počítat s nějakýma šušněma na papání a popř mhd. :-)

Je to celkem na rychlo a tak tomu dávám max. 10dní a pak rezervuji. Samosebou by to chtělo se před rezervací sejí a domluvit se co od toho kdo očekává.


Velice slušný hotel (Chesscom) mívám v Budapešti přes booking.com za 10€ za osobu a noc. Dvoulůžkáč, čistý, koupelna pro dva pokoje. Bezpečné parkování zdarma a WiFi. Je to sice mimo centrum, ale dobře dosažitelné. Kromě toho jsou tam v centru levné hotýlky a hostely, ale nikdy nedošlo k jejich vyzkoušení.


Děkuji za doporučení ... teď už jen najít někoho, kdo by se přidal :-)
  • 0

#6 dracenka

dracenka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 9:01

GeoCule napsal/a:
Ahojky,
chtěla bych vyrazit na výlet do Budapeště v termínu 26. - 29. 11.. Jeden den bych viděla na prohlídku města a zbývající čas strávit keškováním po městě a okolí. Nechtěl by se ke mě někdo přidat?

Cestu tam i zpět plánuju busem (SA - cca 860,-Kč zpáteční), ubytování v hotelu či podobně. Přibližná cena dle booking.com:
2os/3noci - 1500-3000 Kč
3os/3noci - 2000-3500 Kč
4os/3noci - 2500-4000 Kč
+ počítat s nějakýma šušněma na papání a popř mhd. :-)

Je to celkem na rychlo a tak tomu dávám max. 10dní a pak rezervuji. Samosebou by to chtělo se před rezervací sejí a domluvit se co od toho kdo očekává.


Kdyby jsi se rozhodla pro jiný termín,klidně bych jela,ale přesně v těch dnech mám už zaplacené adventní (geo)zájezdy:-(
  • 0

#7 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 12:28

Škoda, Maďarsko mám odlovené. Jinak mám teď dost volného času, tak kdyby se někdo vydal někam jinam, třeba bych se přidal.
  • 0

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 16:39

LudaL napsal/a:
Škoda, Maďarsko mám odlovené. Jinak mám teď dost volného času, tak kdyby se někdo vydal někam jinam, třeba bych se přidal.

Určitě ho nemáš vylovené :P
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 16:41

GeoCule napsal/a:
Ahojky,
chtěla bych vyrazit na výlet do Budapeště v termínu 26. - 29. 11.. Jeden den bych viděla na prohlídku města a zbývající čas strávit keškováním po městě a okolí. Nechtěl by se ke mě někdo přidat?


Myslel jsem že bych přemluvil geopřítelkyni, měla mít nucenou dovolenou, ale dovolená asi nebude. Vzali bychom auto a pokud bys vzala ještě někoho tak by to bylo za podobnou cenu jako tím busem jenomže praktičtěji.
  • 0

#10 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2012 - 19:56

Dracenka: Bohužel jiný termín není možný, kvůli práci. :-( Arne1: Škoda, praktičtější by to rozhodně bylo. :-)
  • 0

#11 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 8:21

Já jedu autem do Budapeště už příští víkend, kdyby se chtěl někdo přidat.
  • 0

#12 wampaCZ-65715

wampaCZ-65715

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2012 - 21:54

Fakt skoda toho terminu, byt to vikend s nejakymi dny okolo, hned bych jel. Neco z toho bych vykazal na sluzebni cestu a ten jeden den navstivil i kolegy co tam mame.
  • 0

#13 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2012 - 11:05

Aha, on to ani není víkend :( Nechcete raději vyrazit o víkendu 23.-25.(26.) listopadu? To bych se přidal a mohl bych nabídnout své auto - doprava by tak byla pohodovější a mohli bychom odlovit i něco cestou, např. Turula (http://coord.info/GC2E7D), kolem kterého často jezdím, ale nikdy jsem u něho ještě nebyl...
  • 0

#14 GeoCule

GeoCule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2012 - 16:30

rum.burak napsal/a:
Aha, on to ani není víkend :(
Nechcete raději vyrazit o víkendu 23.-25.(26.) listopadu? To bych se přidal a mohl bych nabídnout své auto - doprava by tak byla pohodovější a mohli bychom odlovit i něco cestou, např. Turula (http://coord.info/GC2E7D), kolem kterého často jezdím, ale nikdy jsem u něho ještě nebyl...


Jak už jsem psala výše, tak bohužel změna termínu u mě není možná z důvodu práce ze které nemám možnost se vykroutit. :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama