Přejít na obsah


Fotka

(P) airsoftový kulomet M249 MKII výkon 170m/s +


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
Žádné odpovědi

#1 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2012 - 22:28

Zdravím protože vím že i zde se najde pár airsofťáků zkusím nabídnout i zde a to svůj vymazlený kulomet M249MKII zde několik slov o zbrani samotné: M249 MKII úsťová rychlost 170m/s + kompletní úprava hop komora vyměněná kovová Motor značky SRC, kola jsou superzátěžový SHS 100:300. Pružina je progresivní 150tka SHS. píst odlehčený s celokovovým ozubením mosfet mechabox vystužen duralovou kostkou Hlaveň měněna za přesnější ve předu zbraně je vyveden dean na pohon el.zásobníku nebo jiného příslušenství polep pažby (možno snadno odstranit) nožičky navařované - zobáček jen na jedné straně (klasická nemoc m249) předmět prodeje je : M249 mk II popruh guarder zásobník M4/M16 300bb točák kuličky 0,28g cca 1/3 pytle pružina 130 GD Krabicový zásobník na fotografiích není předmětem prodeje!!! +přepravní pouzdro zelené barvy v hodnotě 700kč výkon zbraně je 130(154m/s) /150(172m/s) /170(184m/s) Ještě napíšu pár informací. Jak jsem psal, že je gearbox vytužený. Je to z důvodu naprasklého gearboxu už od výroby. (jen jedna půlka) Po zakoupení byl rozdělán, zkontrolován a odeslán na reklamaci. Bohužel ji neuznali. Vyrobil jsem proto duralovou kostku, připevněnou na levou půlku mechu. Bohužel kvůli ní nemůže být pružinka natahovací páky.( páka na zbrani je, jen se nevrací do původní polohy). Ta natahovací páka, má jednu výhodu. Gearbox vytahnete z těla jen pomocí dvou šroubků a nemusí se rozdělávat předpažbí, páka a více věcí. Stačí pouze pomocí páky vytahnout vnější hlaven, na kulometu z boku vyšroubit dva šroubky a vytahnete celý gearbox z těla.Před upgradem se měnil gearbox od CA ale z důvodu malého výkonu, byl vrácen původní. Dovolím si tvrdit že zpevnění je hodně odolné, možná více jak nový gearbox od CA. Po upgradu se zbran nikdy nepodělala a funguje parádně.Tento kulomet je docela rarita, je u nich hodně velký problém vytáhnout slušnou ústovku, tady se to po zkoušení několika trysek, komor a gumiček povedlo na jedničku. Zbraň je plně funkční vhodná i jako stylová dekorace :) důvod prodeje jsou zdravotní důvody - jsem po lehké mrtvici a běhat s touto zbraní po lese není již pro mě vhodné . Cena je dohodou a je možná výměna za mapovou GPS + doplatek . Pokud budete mít dotaz neváhejte a napište mi . Jsem z Plzně a vítám osobní předání . PS:Zbraň kategorie D tedy volný prodej od 18+ let Díky za pozornost
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama