Přejít na obsah


Fotka

HW Bazar cache odcizena !!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2006 - 22:38

http://www.geocachin...32-e25f8dc00341

Na základe trech predchozich prispevku o nenalezeni cache jsem se dnes vydal podivat se co se deje a bohuzel musim s politovanim oznamit ze cache byla opravdu odcizena.
Podle toho co pise Skiner to byl asi nejaky zly mudla, ktery si vzal krabici + to co se mu hodilo a zbytek nejspis rozhazel po okoli.

Vsiml jsem si, ze je v okoli cachce cerstve posecena trava, tak me napadlo, ze to mohl byt mozna nejaky "sekác-trávníkár", ale to jsou jenom spekulace.

V kešce na me byl uveden telefonicky a mailový kontakt, tak budu cca 14 dni cekat jestli se nahodnou neozve pripadny mudla, ktery by treba udelal jenom nejaky šprím, ale o této moznosti, dosti silne pochybuji.

Velký a zásadní problém je v tom, ze v cache byl TB Winchester Japan, prosím Vás o radu jak se v takovémto pripade postupovat? Je potreba zneaktivnit i TB, to bude muset asi majitel? Pripadne je mozne znovuvydani TB privesku pod stejnym cislem?

Díky za jakékoliv rady, námety a pripomínky, byla to moje první cache a nemám zkušenosti s tím jak nyní postupovat.

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2006 - 23:00

Jen pro upresneni, presny nazev cache je: Hardware bazar cache - GCX2ZB
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 7:24

...nejaky zly mudla, ktery si vzal krabici

Neber si to osobně, ale cos' čekal, když schováš cache na nádraží pod kolejnici...?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 11:54

Jak tak koukam, tak bylo v posledni dobe ukradeno hodne kesi, ktere znam. V seznamu mi pribyvaji skrtnute nazvy. Jen tak namatkou B. parky 1, Pekarna 2, Mohyla miru, Bonus Rudice, Svratka-Veverka a ted HW bazar. Podobne jako asi nikoho, mne to netesi. Asi neni nahodou, ze se jednalo o kese bohateji vybavene. Pochopitelne umisteni na exponovanem miste nebezpeci ukradeni zvysuje, ale dalsi aspekty jsou maskovani a nenapadnost odloveni. Asi to znate a nerikam nic noveho, obcas clovek narazi na kese ledabyle prikryte a uz z dalky couha igelit a podobne. Je zde velky prostor pro osvetu. V pripade HW bazaru bych nevyloucil nejakeho pozorovatele z blizkeho nadrazniho baraku.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2006 - 23:16

Jen pro upresneni, presny nazev cache je: Hardware bazar cache - GCX2ZB

No to s tím čekáním asi bude marné. Jestli by se náhodou poštěstilo, tak někdo někde v roští najde prázdnou pixlu a možná ti zavolá, ale co s tím? Jestli ji budeš obnovovat, tak nemá cenu čekat na zavolání, ale spíše najít nějaké jiné místo pro kešku. S TB je to smutné, ale bohužel děje se. Pošli majiteli TB přes profil mail a seznam ho se situací. Co se bude dále dít s TB, je v jeho kompetenci. U TB je to trochu jednoduší než u coinů. Od TB má majitel přívěsek COPY a může poslat duplikát, u ztraceného coina je v řiti. Mohu bohužel posoudit :-((

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 11:17

Neber si to osobně, ale cos' čekal, když schováš cache na nádraží pod kolejnici...?

Hele to místo bylo náhodou dobré ...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 13:26

Neber si to osobně, ale cos' čekal, když schováš cache na nádraží pod kolejnici...?

No tady se to dalo čekat, protože tam byl člověk jak nahej v trní - když se zamyslím nad tím domem kousek od cache. Jestli je ten dům ovšem prázdný, tak to až tak nebezpečný nebylo.

Každopádně je to škoda, protože se mi líbil ten nápad s HW bazarem - jsem z oboru IT.

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 11:25

Hele to místo bylo náhodou dobré ...


Neříkám, že bylo vyloženě špatné. Bylo nápadné.
A taky trochu...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2006 - 14:18

Včera jsem se ji pokoušel najít, ale naštěstí jsem se kouknul do logu a pátrání jsem nechal. Ten dům asi prázdnej není, protože do něj furt někdo lezl a zase vycházel a největší šok mi způsobila skupinka našich spoluobčanů, kteří najednou vyběhli zpoza garáží, v rukách měli lopaty a krumpáče, na sobě slušivé zelené vestičky a metli někam pryč. Ne že bych byl strašpytel, ale když před váma vyběhne gikán s lopatou ze křoví a zaním druhej s krompáčem...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama