Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Platba premiového členství - Nefunguje


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#21 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:08

Anupev napsal/a:

DOJS napsal/a:
Já osobně bych doporučoval kupovat PM na geoshopech.


Jj. S tou kartou, měl jsem u jiné komodity podobný problém. Jsem rád, že se to vyřešilo dřive, než jsem stačil napsat:)
Jinak ohledně českých eshopů...Důrazně doporučuji pár si jich projít. Rozdíl je i přes 100Kč ... co jsem koukal já od 719 do 605...nevím, v čem je rozdíl za stejné zboží a stejný "paušál" :D


Jde to sehnat i za 599,- Kč. Z důvodu zákazu spamu, pokud chceš, napiš mi SZ a povím Ti kde.
  • 0

#22 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:16

VasaM napsal/a:
No já tam čísel 7, ale ty první 4 jsou konec čísla karty...

Do čísla karty bys měl napsat všech 16 čísel z přední strany, do CVV pak ty tři zezadu a mělo by to fungovat
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#23 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:17

plavcik napsal/a:

VasaM napsal/a:
No já tam čísel 7, ale ty první 4 jsou konec čísla karty...

Do čísla karty bys měl napsat všech 16 čísel z přední strany, do CVV pak ty tři zezadu a mělo by to fungovat

To dělám a pořád stejná hláška...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#24 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:21

A jaks to tedy myslel s těmi 7 čísly? To jsem nějak nepochopil. Zkus zavolat na karetní linku tvé banky, měli by ti říct, v čem je problém
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#25 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:26

Zkusím říct někomu jinému, aby mi to zaplatil... Jinak těch 7 čísel, na přední straně mám číslo karty (4 čtyřčíslí) a vzdau mám vedle proužku s podpisem 7 čísel (1 čtyř a druhé tří číslí) Ty první 4 čísla jsou poslední 4 čísla karty a ty další 3 čísla to CVV. Tedy pokud jsem to správně pochopil.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#26 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:37

Jo takhle. Jo, to máš správně, CVV jsou ty tři čísla na bílém podkladu. Tak pak už mě jenom napadá, jestli jsi dal správně měsíc a rok konce platnosti karty. Jinak už nevím :(. Zkusil bych tu podporu, bývají nonstop.
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#27 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:48

Tam se zadává konec platnosti? Já myslel, že je to datum splatnosti, takže tady asi bude chyba... Jdu to zkusit
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#28 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:50

Horac napsal/a:

Anupev napsal/a:

DOJS napsal/a:
Já osobně bych doporučoval kupovat PM na geoshopech.


Jj. S tou kartou, měl jsem u jiné komodity podobný problém. Jsem rád, že se to vyřešilo dřive, než jsem stačil napsat:)
Jinak ohledně českých eshopů...Důrazně doporučuji pár si jich projít. Rozdíl je i přes 100Kč ... co jsem koukal já od 719 do 605...nevím, v čem je rozdíl za stejné zboží a stejný "paušál" :D


Jde to sehnat i za 599,- Kč. Z důvodu zákazu spamu, pokud chceš, napiš mi SZ a povím Ti kde.

No a když to vezmeš přes kartu napřímo, mně by to dneska vycházelo na 571 kaček :-)
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#29 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:51

plavcik napsal/a:

Horac napsal/a:

Anupev napsal/a:

DOJS napsal/a:
Já osobně bych doporučoval kupovat PM na geoshopech.


Jj. S tou kartou, měl jsem u jiné komodity podobný problém. Jsem rád, že se to vyřešilo dřive, než jsem stačil napsat:)
Jinak ohledně českých eshopů...Důrazně doporučuji pár si jich projít. Rozdíl je i přes 100Kč ... co jsem koukal já od 719 do 605...nevím, v čem je rozdíl za stejné zboží a stejný "paušál" :D


Jde to sehnat i za 599,- Kč. Z důvodu zákazu spamu, pokud chceš, napiš mi SZ a povím Ti kde.

No a když to vezmeš přes kartu napřímo, mně by to dneska vycházelo na 571 kaček :-)


Toto je jedinej důvod, proč už se to týden pokouším zaplatit kartou :)

EDIT: Tak jsem zaplatil 570, což je 0 30,- míň než nejnižší nabídka co jsem viděl. Ale viděl jsem i za 700...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#30 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:53

Tak konečně zaplaceno a chyba byla jak jinak mezi židlí a klávesnicí :). Hol jsem nevyplnil datum expirace... Ovšem na fakturační adrese nezáleží, ta může být jaká chce. Díky plavcikovy za nakoupnuti VasaM
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#31 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:54

Není zač a užij si to PM :-)
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#32 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 22:57

plavcik napsal/a:
Není zač a užij si to PM :-)

Neboj užiju ;), toto je druhý rok, ale to minulé byl dárek...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#33 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 7:31

mishiczka1 napsal/a:

kapsa napsal/a: Spis bych řekl, ze mas zatrzene automatické prodloužení. Pak to nejde platit ručně ale GS si to v den konce platnosti strhne sam.

A k tomu musím mít PayPal nebo PayU nebo tak něco? Ptám se proto, že minule jsme využili eshop. Týká se to tedy i mého případu, když žádný Pay nemám?

Ne, žádný Paypal ani nic podobnýho mít nemusíš, prostě to vyplníš rovnou na GC.com, zadáš údaje z platební karty a zatrhneš možnost automatického prodlužování. GS si to pak každý rok strhne automaticky sám a nemusíš pak už vůbec nic řešit.
Mám to takhle nastaveno, přišel mi napřed asi týden předem mail, který mě upozornil, že mi končí platnost PM a že si GS sám strhne další platbu. Po dalším cca týdnu mi přišel další mail, který mi oznámil, že si to GS strhnul a že mi bylo PM prodlouženo.
P.S. - Někdy je pak nutno se odhlásit a znovu přihlásit, aby se změna platnosti (respektive prodloužení) PM projevila i na profilu.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#34 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 7:56

kapsa napsal/a:

mishiczka1 napsal/a:

kapsa napsal/a: Spis bych řekl, ze mas zatrzene automatické prodloužení. Pak to nejde platit ručně ale GS si to v den konce platnosti strhne sam.

A k tomu musím mít PayPal nebo PayU nebo tak něco? Ptám se proto, že minule jsme využili eshop. Týká se to tedy i mého případu, když žádný Pay nemám?

Ne, žádný Paypal ani nic podobnýho mít nemusíš, prostě to vyplníš rovnou na GC.com, zadáš údaje z platební karty a zatrhneš možnost automatického prodlužování. GS si to pak každý rok strhne automaticky sám a nemusíš pak už vůbec nic řešit.
Mám to takhle nastaveno, přišel mi napřed asi týden předem mail, který mě upozornil, že mi končí platnost PM a že si GS sám strhne další platbu. Po dalším cca týdnu mi přišel další mail, který mi oznámil, že si to GS strhnul a že mi bylo PM prodlouženo.
P.S. - Někdy je pak nutno se odhlásit a znovu přihlásit, aby se změna platnosti (respektive prodloužení) PM projevila i na profilu.


Docela by mne zajímalo, jak to funguje, pokud kreditka požaduje potvrzerní plateb na internetu skrz mobil ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#35 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 8:01

kolombo napsal/a:

kapsa napsal/a:

mishiczka1 napsal/a:

kapsa napsal/a: Spis bych řekl, ze mas zatrzene automatické prodloužení. Pak to nejde platit ručně ale GS si to v den konce platnosti strhne sam.

A k tomu musím mít PayPal nebo PayU nebo tak něco? Ptám se proto, že minule jsme využili eshop. Týká se to tedy i mého případu, když žádný Pay nemám?

Ne, žádný Paypal ani nic podobnýho mít nemusíš, prostě to vyplníš rovnou na GC.com, zadáš údaje z platební karty a zatrhneš možnost automatického prodlužování. GS si to pak každý rok strhne automaticky sám a nemusíš pak už vůbec nic řešit.
Mám to takhle nastaveno, přišel mi napřed asi týden předem mail, který mě upozornil, že mi končí platnost PM a že si GS sám strhne další platbu. Po dalším cca týdnu mi přišel další mail, který mi oznámil, že si to GS strhnul a že mi bylo PM prodlouženo.
P.S. - Někdy je pak nutno se odhlásit a znovu přihlásit, aby se změna platnosti (respektive prodloužení) PM projevila i na profilu.


Docela by mne zajímalo, jak to funguje, pokud kreditka požaduje potvrzerní plateb na internetu skrz mobil ....

Podle mě platební karta buď má povolené platby na internetu (s nějakým třeba limitem) nebo nemá. Během samotné platby se už na nic neptá.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#36 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 8:07

kolombo napsal/a: Docela by mne zajímalo, jak to funguje, pokud kreditka požaduje potvrzerní plateb na internetu skrz mobil ....

Tak to fakt nevím, nicméně myslím, že by to taky neměl být problém - jen se asi platba pozdrží do momentu, než to v mobilu potvrdíš - na což by jsi měl mít cca 24 hodin, protože GS si to strhává zhruba těch cca 24 hodin předem, před koncem platnosti dosavadního PM.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#37 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 8:14

Řekl bych, že je to přesně tak, jak napsal zlicinaci. Já při platbě kartou na internetu přes mobil taky nic nepotvrzuju.
  • 0

#38 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 8:38

zlicinaci napsal/a:

kolombo napsal/a:
Docela by mne zajímalo, jak to funguje, pokud kreditka požaduje potvrzerní plateb na internetu skrz mobil ....

Podle mě platební karta buď má povolené platby na internetu (s nějakým třeba limitem) nebo nemá. Během samotné platby se už na nic neptá.


To není pravda, v některých bankách je to nastavené automaticky, aby se nedala karta zneužít. Pokud platím přímo, tak se otevře okno, kam zadám kód, co přišel na mobil.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#39 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 8:42

Chasseur23 napsal/a:
Řekl bych, že je to přesně tak, jak napsal zlicinaci. Já při platbě kartou na internetu přes mobil taky nic nepotvrzuju.

Tak si to hodně rychle zařiď. Nebo ti někdo kartu ukradne a má hned všechny údaje. Ovšem když ti ji ukradne i s mobile, má taky všechno. Ale pokud kartou neplatíš denně, přijdeš dříve na to, že ti chybí mobil.
  • 0

#40 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 9:50

mpik: obavam se, ze jsi ponekud mimo a zbytecne tu plasis lidi. Potvrzovani kodem funguje vyhradne pri platbe pres ceskou platebni branu. Jakmile platis kdekoliv jinde, tak ti zadny kod ani z principu fungovani veci dojit nemuze a ani logicky nedojde. Na placeni pres internet rozhodne doporucuji vyuzivat vyhradne Paypal, kde je jakekoliv riziko zneuziti limitne se blizici nule.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama