Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1191 odpovědí na toto téma

#1081 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 22:12

Ty nás nějak sleduješ?!? :D No prosím, už mě tam nechal samotnou, nezdvořák... ;)
  • 0

#1082 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 22:59

Jo zdravý zájem o své bližní, aha. Jestli se tomu taky neříká voyeurizmus?! :D;) Už jsem ho dohnala, ale nejsme tam sami... :D To je tvoje 327? Právě jsem ji udolala. Ale fujtajbl, teda. Pravda, že jsem dneska značně nevyspaná a už se mi ani hledat nechce... Ale co jsem vymyslela slov na tu barabiznu, než jsem na to došla. :o:)
  • 0

#1083 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 23:02

venca68 napsal/a:
327? Půl minutky, minutka? Jen trefit to správné klíčové slovo. ;)


Jj, minutka. Když už jsem to slovo měla. Jinak asi hodinka!! Ale nejsem dnes ve formě, už na to ani pořádně nevidím. :)
  • 0

#1084 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 23:25

PaWcz napsal/a:

noe1 napsal/a:
googlení tentokrát nezafungovalo ... vzal jsem to selským rozumem a BF a bylo to pak za minutu :-))))


Asi bych byl špatný sedlák - znám už skoro půlku stromů ze seznamu ochrany přírody a pořád nic. Večer budu pokračovat :D

Selský rozum dává, že ten strom je jako každý jiný, ale ty živé ploty se vyskytují jen někde...
Já to měl za pár minut.
Ale tak je to často. Já tápu a podívá se na to žena nebo dcerka jinýma očima a jiným rozumem a za chvíli je to nalezeno.
Dnes mě překvapil synek, který koukl na jednu fotku a hned zaroloval na mapu, kde to je. Byl tam loni na táborovém výletu.
  • 0

#1085 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 23:39

Hamaci napsal/a:
Dnes mě překvapil synek, který koukl na jednu fotku a hned zaroloval na mapu, kde to je. Byl tam loni na táborovém výletu.

a nechces mi ho pujcit? ;)
  • 0

#1086 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 23:46

tak dnešní nával byl docela výživnej. Drápalík stále odolává
  • 0

#1087 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 23:50

sHpy00n napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Dnes mě překvapil synek, který koukl na jednu fotku a hned zaroloval na mapu, kde to je. Byl tam loni na táborovém výletu.

a nechces mi ho pujcit? ;)

Jestli mi ho vrátíš i s napsanými domácími úkoly, dopsaným čtenářským deníkem atd., tak bych byl sám navýsost spokojen. :)
  • 0

#1088 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 23:58

Bobr_ napsal/a:
tak dnešní nával byl docela výživnej. Drápalík stále odolává


Drápalík :D:D Dnešní nával byl velmi výživnej, už mi zbývá jen Drápalík 325. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem tu fotku viděla před týdnem při hledání úplně něčeho jiného, ale teď odolává. Nechávám to na zítra. To jako ne za 2 minuty, prostě na později. :)
  • 0

#1089 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 23:59

Hamaci napsal/a:

sHpy00n napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Dnes mě překvapil synek, který koukl na jednu fotku a hned zaroloval na mapu, kde to je. Byl tam loni na táborovém výletu.

a nechces mi ho pujcit? ;)

Jestli mi ho vrátíš i s napsanými domácími úkoly, dopsaným čtenářským deníkem atd., tak bych byl sám navýsost spokojen. :)

taaak to asi neklapne. ctenarak tusim nemam dopsanej este ani ja. B)
  • 0

#1090 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 937 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 0:04

Columbovsukni napsal/a:

Bobr_ napsal/a:
tak dnešní nával byl docela výživnej. Drápalík stále odolává


Drápalík :D:D Dnešní nával byl velmi výživnej, už mi zbývá jen Drápalík 325. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem tu fotku viděla před týdnem při hledání úplně něčeho jiného, ale teď odolává. Nechávám to na zítra. To jako ne za 2 minuty, prostě na později. :)

Tak a dost! Jdu spát! Ráno jsem zaspala a nechci to opakovat. Tohohle placatýho týpka dáš! To my s tvým prokletým stromem to máme horší!! :-)) brou
  • 0

#1091 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 0:08

Hamaci napsal/a:

sHpy00n napsal/a:

Hamaci napsal/a:
Dnes mě překvapil synek, který koukl na jednu fotku a hned zaroloval na mapu, kde to je. Byl tam loni na táborovém výletu.

a nechces mi ho pujcit? ;)

Jestli mi ho vrátíš i s napsanými domácími úkoly, dopsaným čtenářským deníkem atd., tak bych byl sám navýsost spokojen. :)


s biologií bych mohl něco i udělat ;-)
mám tam několik červených políček k rozlousknutí....
  • 0

#1092 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 0:10

Columbovsukni napsal/a:
Drápalík 325. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem tu fotku viděla před týdnem při hledání úplně něčeho jiného

to neni jen dojem. tim si bud jista. ale k cemu to vlastne rikam. vzdyt uz nejvetsi z cechu rekl „Každé zbytečné slovo je zbytečné.“
  • 0

#1093 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 0:15

A dost! Jdu taky spát - dnes 5 restíků! To tu dlouho nebylo... Asi nějaká jarní únava.:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1094 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 937 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 0:17

Alf Gang napsal/a:
A dost! Jdu taky spát - dnes 5 restíků! To tu dlouho nebylo... Asi nějaká jarní únava.:D

a gugl se pomát, začíná mi na fikané dotazy ohledně stromu a tak vyhazovat suši, bankovky, knížky a indiány ..blázinec :-)) brou
  • 0

#1095 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 0:21

JolaLuba napsal/a:
Tak a dost! Jdu spát! Ráno jsem zaspala a nechci to opakovat. Tohohle placatýho týpka dáš! To my s tvým prokletým stromem to máme horší!! :-)) brou


Jestli hledáš prokletej, tak se nediv, že nenacházíš, on totiž vůbec prokletej není... :D:D Konečně mi uveřejnili taky fotku, kterou během prvních 10 minut nepozná 100 lidí. :)

sHpy00n napsal/a:
to neni jen dojem. tim si bud jista. ale k cemu to vlastne rikam. vzdyt uz nejvetsi z cechu rekl „Každé zbytečné slovo je zbytečné.“


To je sice bezva, že se mi to nezdá, ale jinak mi ta informace nijak nepomohla. :D Že bych si třeba vzpomněla, co jsem zadávala do hledání, toho se fakt nebojím. :) Takže zítra zase, dnes už nad tím lámu hůl a mažu do postele.
  • 0

#1096 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 937 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 0:33

Columbovsukni napsal/a:

JolaLuba napsal/a:
Tak a dost! Jdu spát! Ráno jsem zaspala a nechci to opakovat. Tohohle placatýho týpka dáš! To my s tvým prokletým stromem to máme horší!! :-)) brou


Jestli hledáš prokletej, tak se nediv, že nenacházíš, on totiž vůbec prokletej není... :D:D Konečně mi uveřejnili taky fotku, kterou během prvních 10 minut nepozná 100 lidí. :)

sHpy00n napsal/a:
to neni jen dojem. tim si bud jista. ale k cemu to vlastne rikam. vzdyt uz nejvetsi z cechu rekl „Každé zbytečné slovo je zbytečné.“


To je sice bezva, že se mi to nezdá, ale jinak mi ta informace nijak nepomohla. :D Že bych si třeba vzpomněla, co jsem zadávala do hledání, toho se fakt nebojím. :) Takže zítra zase, dnes už nad tím lámu hůl a mažu do postele.


Jupííííííííííííííííííííí! Těsně před smrtí vyčerpáním zafungoval selský rozum!!! a bylo to fakt za minutu, čeká nás klidná noc, ale díky!:-))
  • 0

#1097 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 7:47

sHpy00n napsal/a:

Columbovsukni napsal/a:
Drápalík 325. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem tu fotku viděla před týdnem při hledání úplně něčeho jiného

to neni jen dojem. tim si bud jista. ale k cemu to vlastne rikam. vzdyt uz nejvetsi z cechu rekl „Každé zbytečné slovo je zbytečné.“


To je ale nečestný a velmi nesportovní hint!! ;-)

To je skoro jako napsat ".......á .........a" u 327 ;-)
  • 0

#1098 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 10:25

micska napsal/a:

sHpy00n napsal/a:

Columbovsukni napsal/a:
Drápalík 325. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem tu fotku viděla před týdnem při hledání úplně něčeho jiného

to neni jen dojem. tim si bud jista. ale k cemu to vlastne rikam. vzdyt uz nejvetsi z cechu rekl „Každé zbytečné slovo je zbytečné.“


To je ale nečestný a velmi nesportovní hint!! ;-)

To je skoro jako napsat ".......á .........a" u 327 ;-)


Jenže většině lidí to docvakne, až když to najde, že :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1099 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 10:34

micska napsal/a:
To je ale nečestný a velmi nesportovní hint!! ;-)

To je skoro jako napsat ".......á .........a" u 327 ;-)


Hezké, člověk by řekl, že to nepomůže a ono jo.

K 328 by něco nebylo? :D
  • 0
Užívej života...

#1100 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 10:38

puczmeloun napsal/a:

micska napsal/a:
To je ale nečestný a velmi nesportovní hint!! ;-)

To je skoro jako napsat ".......á .........a" u 327 ;-)


Hezké, člověk by řekl, že to nepomůže a ono jo.

K 328 by něco nebylo? :D


Myslím, že vím, do které knihy juknu, až budu doma, ale v práci to fakt nemám :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama