Přejít na obsah


Fotka

Mazání falešných FI


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 14:50

Ahoj Nechtěl bych tady vyvolávat zbytečnou bouři. Nicméně se chci zeptat reviewerů na jednu věc. Samozřejmě vím, že owner keše má právo smazat log na GC.com, pokud dotyčný kačer není zapsán v papírovém logbooku. Má tuto možnost i reviewer? Vím, že práce máte dost a tohle by byla další práce navíc. Prostě se jen ptám. Proč? Docela se mi přestává líbit, že si někteří kačeři pletou geocaching s waymarkingem. Typy logu, nenašel jsem, ale vyfotil jsem si místo, proto žádám o uznání mého FI logu jsou podle mně směšné. Děkuji za odpověď. btw: pokud není důvod tohle řešit, omlouvám se a klidně to smažte.
  • 0

#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2012 - 15:40

Záleží na tom, co je konkrétně předmětem tvého dotazu. Technickou možnost mazat logy reviewer samozřejmě má. Pokud jde však o to, zda by tak měl na žádost nějakého cachera činit, tak to je již komplikovanější. Reviewer je k tomu samozřejmě dostatečně kompetentní, takže skutečně může log mazat, pokud dospěje k závěru, že je podvodný, ale je otázkou, zda tak má skutečně OBECNĚ NA ŽÁDOST činit? Mazání podvodných logů je totiž především úkolem ownera (tak ostatně hovoří i pravidla). Je tedy na ownerovi, aby se postaral o to, že na jeho keši žádné podvodné (a jinak nevhodné) logy nebudou a reviewer zde tak hraje spíše pomocnou roli, jako např. z poslední doby mazáním spam-logů s reklamou na "finálkový" web. Má-li tedy nějaký cacher pocit, že není nějaký log libovolné keše v souladu s pravidly, měl by primárně oslovit příslušného ownera, aby zjednal nápravu. Teprve v druhém sledu je možné požádat o zhodnocení dané situace reviewera.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama