Přejít na obsah


Fotka

Bod mimo filtr a CTRL-F


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 20:46

Chtěl bych se zeptat, zda dále popsané chování je vlastnost Geogetu? Mám nastaven nějaký filtr, který mně správně neukazuje nějaký waypoint (nevyhovuje filtru). Pokud pomocí CTRL-F hledám podle názvu takový waypoint, tak při prvním CTRL-F (předpokládaně) nic nenajde. Pokud spustím CTRL-F podruhé, tak se waypoint přidá/zobrazí navíc k aktivnímu filtru. Připadalo by mě rozumnější, kdyby se to našlo a přidalo už při prvním CTRL-F.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 21:05

Nerozumim... mozna jenspatne pouzita terminologie. Jakekoliv hledani, ktere neco nalezne, se chova tak, ze pokud najde, a nalezena keska v zobrazenem seznamu neni, tak ji prida na konec. Pokud uz je, tak ji jen oznaci. Takze jsi si jisty,z e prvnim hledani tam ta keska neni? Nehledas jen waypoint, ktery je zabaleny pod tou keskou, a pri druhem hledani jej uvidis, protoze pri oznaceni se ta keska i rozbali?
  • 0

#3 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2013 - 23:58

Ano, špatná terminologie z mé strany ;) ve filtru byly jen waymarky (jen určité kategorie). Přes CTRL-F byl hledán zase waymark, který ale nebyl ve filtru. A opravdu se to tak chovalo... až druhé CTRL-F téhož stringu přidalo nalezené waymarky na konec filtru.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama