Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10215 odpovědí na toto téma

#8361 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2016 - 22:29

Tak už se zadařilo i mně. Pravda, že to správné pojmenování mě nenapadlo. Ale šlo to i jinak, i když složitěji.


  • 0

#8362 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2016 - 7:02

Já zas bojuji s tou pidi rozhlednou z Vysočiny. Taková pěkná stavba a tak dobře utajená :wacko:.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8363 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2016 - 10:52

Stačí si postěžovat a je to doma, mimochodem, hádala bych se, že jsem tento dotaz už zadávala a předtím nic.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8364 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2016 - 20:48

Co se to děje? Před týdnem ve čtvrtek nic a dneska dvě? Že by se to zase rozjelo?


  • 0

#8365 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2017 - 15:47

tak jsem zjistila, že na mapě most 3587 vlastně není, jen na fotomapě :wacko:


  • 0

#8366 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2017 - 20:38

https://www.youtube....h?v=wU_bjQ1HjKo


  • 0

#8367 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2017 - 22:08

Přece jenom přibilo jedno moc zajímavé místo. Co teda ale stále nemohu pochopit je fakt, že ačkoliv jsem si pracně nastavil notifikace na nové fotky, ale jakmile nějaká dorazí, tak ještě ani nestačím otevřít stránku na mobilu a kolikrát už je tam FTF a někdy i několik dalších uhodnutí... Ty co to dávaj snad musejí sedět stále u počítače a mít přehled o všech zajímavostech v Česku nebo už nevím, jak to dělají... :D  :D  :D


  • 2

#8368 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2017 - 7:30

Ano, moc zajímavé místo. Teď ještě zjistit, kde to je. Ale spíš mě zajímá, jak se dají nastavit notifikace. Ale i když se trefím na nulu nalezených a místo znám, pravidelně se mi povede, že jsem tak třetí až pátý. Pochopitelně je tu asi několik skupinek, kde každý hraje za sebe, ale chodí společně, takže po shlédnutí fotky už hned ví, kde to bylo. Ale ta rychlost FTFkařů je neuvěřitelná.


  • 0

#8369 Ronte

Ronte

    Ronte

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 15:32

Venku snad půl metru sněhu a tady samé fotky plné pučícího jara / rozkvetlého léta / barevného podzimu. Nebylo by víc těch současnému období tematicky bližších? :D


  • 0

#8370 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2017 - 17:30

Mě to nevadí, sníh nemusím, ale tu ledovku na chodnících co tu máme už vůbec ne.


  • 0

#8371 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 8:19

3610: Nebylo to tady už někdy? Já přesně věděl, co to je a k čemu to bylo, byl jsem přesvědčen, že už jsem to hledal, ale v publikovaných Plzeňských to nevidím.

 

Edit: Ono to asi bylo někde jinde, snad v nějakém časopise, nebo tak, ale vím, že jsem to už jednou hledal. No, alespoň jsem tentokrát hrál opravdu Poznejmisto a ne NajdiMistoNaGooglu.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 07 únor 2017 - 11:36

  • 0

#8372 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 16:22

3610: Nebylo to tady už někdy? Já přesně věděl, co to je a k čemu to bylo, byl jsem přesvědčen, že už jsem to hledal, ale v publikovaných Plzeňských to nevidím.

 

Edit: Ono to asi bylo někde jinde, snad v nějakém časopise, nebo tak, ale vím, že jsem to už jednou hledal. No, alespoň jsem tentokrát hrál opravdu Poznejmisto a ne NajdiMistoNaGooglu.

No určitě se to objevovalo při hledání jiných obdobných objektů, já měla přesně stejný dojem u toho větřáku, ale taky ještě nebyl


  • 0

#8373 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 20:51

Asi se ti to objevilo při hledání jiných technických památek.
Já jsem také přesně věděl, co to je včetně pojmenování, ačkoli jsem u toho nikdy nebyl.


  • 0

#8374 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2017 - 22:06

Vzpomínám si už, že to bylo v nějakém turistickém časopise a následně jsem si o tom našel víc. Jak je vidět, všechno se nakonec k něčemu hodí. Ještě kdybych si to všechno pamatoval, co kde zajímavého přečtu.


  • 0

#8375 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2017 - 10:57

Zase první Adams ??? Co ten člověk dělá, že sedí pořád u kompu... výjmečně zírám na monitor v době publikace, místo pro mě notoricky známé ( a oblíbené), no tak druhá, třeba někdy příště :).


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8376 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2017 - 15:41

Zase první Adams ??? Co ten člověk dělá, že sedí pořád u kompu... výjmečně zírám na monitor v době publikace, místo pro mě notoricky známé ( a oblíbené), no tak druhá, třeba někdy příště :).

jj taky si dneska kladu tuhle otázku


  • 0

#8377 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2017 - 19:28

Zase první Adams ??? Co ten člověk dělá, že sedí pořád u kompu... výjmečně zírám na monitor v době publikace, místo pro mě notoricky známé ( a oblíbené), no tak druhá, třeba někdy příště :).

To se mi taky často stává...

 

3610: Nebylo to tady už někdy? Já přesně věděl, co to je a k čemu to bylo, byl jsem přesvědčen, že už jsem to hledal, ale v publikovaných Plzeňských to nevidím.

 

Edit: Ono to asi bylo někde jinde, snad v nějakém časopise, nebo tak, ale vím, že jsem to už jednou hledal. No, alespoň jsem tentokrát hrál opravdu Poznejmisto a ne NajdiMistoNaGooglu.

A hlavně se tu o něm mluvilo, teda nepřímo, ale bylo myšleno toto místo!  ;)

 

 

Mimochodem, taky někomu z vás dělá problém ten statek či co na Vysočině? :D 3606


Tento příspěvek byl upraven od M13JP: 09 únor 2017 - 19:29

  • 0

#8378 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2017 - 20:37

3606 v pohodě, trošku větší statek :-) . Mi zbývá dohledat posledních sedm fotek. Beru to po řadě a tak zápasím s dřevěným hřibem # 801, a asi ještě dlouho budu.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8379 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2017 - 21:33

Jo, ten je skoro nedohledatelný, ani už nevím, jak jsem ho kdysi našel. Znovu bych ho hledal asi stejně dlouho, jako tehdy.


  • 0

#8380 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2017 - 22:07

To se mi taky často stává...

 

A hlavně se tu o něm mluvilo, teda nepřímo, ale bylo myšleno toto místo!  ;)

 

 

Mimochodem, taky někomu z vás dělá problém ten statek či co na Vysočině? :D 3606

noo chvilku, tedy tak dva dny to dalo, ale nakonec se zjevil v celé kráse na jednom velice profláknutým webu


  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama