Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10222 odpovědí na toto téma

#9621 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 7:50

Proč brbláte? Já tu mám ještě přes 120 nenalezených fotek a taky si nestěžuju. Nenapsal jsem to přesně, ale blízko té stavby je východiště k často navštěvovanému objektu, takže stačí koukat kolem sebe. Dá se v ní posilnit, ale není to nic co by ocenil notorik :) .


  • 0

#9622 Cibetkakavova

Cibetkakavova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 10:55

Proč brbláte? Já tu mám ještě přes 120 nenalezených fotek a taky si nestěžuju. Nenapsal jsem to přesně, ale blízko té stavby je východiště k často navštěvovanému objektu, takže stačí koukat kolem sebe. Dá se v ní posilnit, ale není to nic co by ocenil notorik :) .

Ale už nenapovídej! :-) Kdybys chtěl helfnout s něčím, co ti chybí napiš mi do zprávy, nějak bych tě nakopla. Tahle fotka byla záludná v tom, že se na první pohled zdála jednoduchá, ale na dohledání byla asi jako fotky typu: "něco v lese" , které mě děsí nejvíc. Jinak samozřejmě díky za další fajné photooo !!!! :D  :D  :D


  • 0

#9623 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 15:00

Proč brbláte? Já tu mám ještě přes 120 nenalezených fotek a taky si nestěžuju. Nenapsal jsem to přesně, ale blízko té stavby je východiště k často navštěvovanému objektu, takže stačí koukat kolem sebe. Dá se v ní posilnit, ale není to nic co by ocenil notorik :) .

 

Notoricky známé místo si představuji jako velmi známý, profláklý objekt, místo, které je známé po celé republice (Něco jako Plzeňský pivovar, Černé jezero nebo Klatovské katakomby). Trošku mi ta nápověda pomohla, dílem to byla haluz, ale kdybych se někomu u nás na Zlínsku zmínil  o tom profláklém objektu, tak 99 ze100 nebude vědět kde to je.
Zajímala by mě ta funkce toho domečku před vilkou, vypadá to jako domek vrátného nebo co.
Pro mě, bez nápovědy, rozhodně 5*... protože pravděpodobně neexistuje na webu podobná fotka z toho místa, takže obecné dotazy na vilu, mansardovou střechu nebo domek vrátného na Google nezabírají.


  • 0
www.povetrnik.cz

#9624 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 15:10

Já to u ostatních nevnímal jako brblání (něco negativního). Prostě probírání, jak kdo co... Netuším, jestli to jde nějak najít jiným způsobem, než klikacím (samozřejmě kromě náhody, nebo stavu, že to zná). Ale na klikání jsou k dispozici dost zužující informace, takže bych to viděl na spíš pracné než obtížné. Řekly bych, že ta čtyřka sedí a je za tu pracnost. Je to subjektivní, ale asi jsou pracnější/obtížnější objekty na PM (ani nevím, jestli má něco 5 hvězd).

 

Ale je sranda, jak jsou tam teď vedle sebe podle mě úplně nesouměřitelné čtyřky - středočeská 4290 mi přijde na jednu hvězdičku, na triviální dotaz okamžitě fotka přes google.


  • 0

#9625 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 15:31

Obtížnost 4290 já z pochopitelných důvodů nemohu hodnotit ;-) šel jsem najisto.


  • 0
www.povetrnik.cz

#9626 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 16:02

4289: Mne z toho picne!!! Na základě místních skorohintů jsem to konečně našel a vážně jsem myslel, že to se mnou šlehne. Byli jsme tam s Vlaďkou x-krát, měli jsme tam před mnoha a mnoha lety první rande a v době předkovidové jsme tam vždy jezdili oslavit naše výročí. (Jo a kdyby někdo chtěl hledat, kde bydlíme, tak hned u baráku to tedy zase nemáme... ;) Pokud by si někdo myslel, že i tak je to moc velký spoiler, holt to smažu.)

 

A když už mne to přimělo po letech se sem zase přihlásit, tak jo, přiznávám se. Občas na poznejmisto.cz pořád hledáme, teď zase trochu víc než dřív. Zdravím všechny nicky, které si pamatuji!


Tento příspěvek byl upraven od venca68: 15 prosinec 2021 - 16:03

  • 2

#9627 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 793 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 17:46

Tak dnešní Olomoucká je opravdu na dvě hvězdy, ale zajímavá. Ne že by se mi to moc líbilo, ale je to zajímavé architektonické řešení. A to jsem kolem toho asi šel nebo alespoň jel.


  • 0

#9628 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2021 - 18:39

Tak dnešní Olomoucká je opravdu na dvě hvězdy, ale zajímavá. Ne že by se mi to moc líbilo, ale je to zajímavé architektonické řešení. A to jsem kolem toho asi šel nebo alespoň jel.

Stejnou fotku jsem taky posílal, je to zajímavý objekt a točili tam i nějaký seriál myslím. :D


  • 0

#9629 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 793 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 8:45

Seriály mě nějak minuly. Staré technické objekty začaly být v architektuře populární a často se povede je nějak transformovat, někdy lépe, někdy hůř (Brněnská Vaňkovka je pěkná, ale nějak se mi zdá, že se v tom nákupním mamutu ztrácí). Tohle mi připadá jak několik hranolů na sobě, nic moc jiného v tom nevidím. Spíš se mi zdá jako dost nevhodné v minulosti postavit původní objekt vyloženě na hranici historického jádra


  • 0

#9630 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 10:23

Když člověk správně nazve to na vršku, nebo to pod tím, tak je to i na jednu hvězdu. Ale to se například mně nepovedlo ;)

Už to teda mám. Určitě jsem narazil na článek o tom, možná něco bylo v TV, už nevím. Kdo si má však všechny ty informace kolem nás udržet...


  • 0

#9631 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 793 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 12:56

Tak dnešní čtyřka hodně rychlá a to jsem tu nikdy nebyl. Jen jsem nebyl dost rychlý na FTF, ještě tam nula svítila, ale už jsem byl druhý.


  • 0

#9632 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 173 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 12:59

Tak dnešní čtyřka hodně rychlá a to jsem tu nikdy nebyl. Jen jsem nebyl dost rychlý na FTF, ještě tam nula svítila, ale už jsem byl druhý.

Tak vzhledem k tomu, že jsem 4292 před nějakým časem fotil, že to dám na poznejmisto.cz (nedal), tak pro mne obtížnost 1 :-)


  • 0

#9633 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 18:59

Někdy se sám sebe bojím. Při prvním pohledu na dnešní fotku jsem vůbec netušil, kde to může být a to trvalo několik hodin. No a před chvílí mi něco blesklo hlavou a bylo to ono. Nechápu...


  • 0

#9634 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 20:08

Já tam sice byl, ale 1987. To mi nijak nepomohlo, v hlavě to nezůstalo ;)

 

Docela by mě zajímalo, jak je využitý prostor za těmi okny...


  • 0

#9635 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2021 - 22:02

Netvrdím, že jsem tam nebyl, nějakou dobu jsem okolo jezdil poměrně často a relativně nedávno jsem hned vedle strávil několik hodin, ale vůbec mne tam nenapadlo koukat okolo. Jestli se tam zase objevím, zkusím to tam prozkoumat.


  • 0

#9636 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 173 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2021 - 7:48

Tak já tam trávil večer na koncertu Sboru břežanských kastrátů a kolem objektu jsem si chodil pro pivo :-)


  • 0

#9637 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2021 - 9:58

Já tam také okolo jezdil pravidelně a vždycky jsem přemýšlel, co za těmi okny asi může být. Ale jak jsem toho najezdil celkem dost, tak jsem si už nemohl honem vybavit, kde to přesně je :D


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#9638 Cibetkakavova

Cibetkakavova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2021 - 13:19

Tak já tam trávil večer na koncertu Sboru břežanských kastrátů a kolem objektu jsem si chodil pro pivo :-)

Hmm, já myslela že si s těmi kastráty děláš legraci a chtěla připsat nějakou vtipnost jako, že já tam byla na přednáškách tajemství sexu jeptišek:-), ale ti kastráti fakt existují...no vida, takže se přiznávám, že já tam tedy nebyla :D  


Tento příspěvek byl upraven od Cibetkakavova: 17 prosinec 2021 - 13:21

  • 0

#9639 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2021 - 20:42

Tak já tam trávil večer na koncertu Sboru břežanských kastrátů a kolem objektu jsem si chodil pro pivo :-)


Sbor břežanských kastrátů pomohl, díky .
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#9640 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2021 - 6:00

#4289 mi vzala pár odpolední, večerů a přidalo pár šedin.  :)  Pro mě vod Brna to určitě notoricky známé místo teda néni.  :D

Proklikal jsem doslova celý Plzeňský kraj. Hint kačera venci 68 pomohl, zúžil hledání. Díky Ti.  Paradoxem je, že v začátcích hledání jsem od tohoto místa klikal cca půl kilásku.  :angry:


  • 0
bobasso




1 uživatel(ů) prochází toto téma

1 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Pontiac_CZ

Reklama