Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10221 odpovědí na toto téma

#141 Pidalky

Pidalky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 21:34

Právě jsem pustila PaWa k počítači a hned má FTFko :o To není féééér!!!
  • 0

Vložený obrázek


#142 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 22:51

Po malém pohledu zpět musím říct, že vůbec neznám středočeský kraj nebo o něm neumím googlovat. :) Dneska byl plodný den, spoustě restíků smazána, takže můžu jít zaslouženě spát. :)
  • 0

#143 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 23:47

Evca.N napsal/a:
Po malém pohledu zpět musím říct, že vůbec neznám středočeský kraj nebo o něm neumím googlovat. :)
Dneska byl plodný den, spoustě restíků smazána, takže můžu jít zaslouženě spát. :)


No já jdu také spát i když asi zaslouženě ne, protože dvě fotky - kostel a šachovnici - zdánlivě jednoduché nemůžu nějak dát. :(
  • 0

#144 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 4:31

Tak konečně #0367 dnes nad ránem nalezena. Včera večer jsem zháněl indície dobré tři hodiny a doslova to "po kačersku" brutnul.:P Myslím že gůgl ani většina map se v tomto případě moc nevyznamenaly. .....a zas mne na chvíli hřeje dobrý pocit z prvé pozice :)
  • 0
bobasso

#145 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 10:21

Restů mám hromadu, ale hlava trochu nebere 172. Když uhodnu, co je to za štolu či sklepení, tak jak mám přesně uhodnout, kde to v podzemí bylo foceno... Obdobně u 350.
  • 0

#146 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 10:45

172 zrovna není tak dlouhá, takže ji strefíš na první nebo druhý klik. U 350 jsem si holt oklikal celý perimetr :)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#147 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 11:52

Chtělo by to filtr na vypnutí již nalezených a taky ignore list. Ten můj by byl už hodně rozsáhlý :(
  • 0

#148 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 793 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 13:12

sobikovi napsal/a:
Chtělo by to filtr na vypnutí již nalezených a taky ignore list. Ten můj by byl už hodně rozsáhlý :(

Filtr by se hodil. Ale ignore... V poslední době občas zkusím něco dříve beznadějného a najednou to mám.
  • 0

#149 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 09 únor 2013 - 13:16

mpik napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Chtělo by to filtr na vypnutí již nalezených a taky ignore list. Ten můj by byl už hodně rozsáhlý :(

Filtr by se hodil. Ale ignore... V poslední době občas zkusím něco dříve beznadějného a najednou to mám.


Filtr na nenalezené by se hodil.

A pokud se vžiju do kůže někoho, kdo teprve začíná s hledáním a má před sebou téměř 400 obrázků, z toho celkem dost špeků, které si chce nechat na dobu "až jednou", tak by se hodil i ten ignore list.
  • 0

#150 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 14:46

Začínám uvažovat, že bych si na tu 367 taky vylezla. Zajímalo by mě, jestli bych to dala nebo ne. Já se normálně výšek nebojím, ale tohle vypadá na jiné kafe... :)
  • 0

#151 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 09 únor 2013 - 15:38

noe1 napsal/a:

L.a.u napsal/a:
Filtr na nenalezené by se hodil.

A pokud se vžiju do kůže někoho, kdo teprve začíná s hledáním a má před sebou téměř 400 obrázků, z toho celkem dost špeků, které si chce nechat na dobu "až jednou", tak by se hodil i ten ignore list.


Podle mne je obojí zcela zbytečná komplikace příjemně jednoduchého systému. Barevné odlišení nalezených a nenalezených míst je funkční a na první pohled rozeznatelné. A pokud budu z něčeho tak zoufalý, že se rozhodnu dané místo ignorovat, žádný list k tomu nepotřebuji. A že mi tam bude strašit pár červených míst? No a co? Stejně to nikdo jiný než já nevidí ;-))))


Já jsem nepsala, že ignorovat, já psala "odložit až pak". Procházet 13 stránek a hledat, co mám nalezeno a co ne mi opravdu nepřipadá příjemné. A taky jsem psala, že já ignore nepotřebuju, ale dokážu si představit toho, co právě začíná hledat 400 obrázků.
  • 0

#152 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 15:45

Zdravím majitele fotečky #0381. Nádherný záběr. Viděl jsem i ty vaše ostatní "fotky do série" onoho místa. Na podzim tam musí být parádní procházka, když stromy hrají všemi barvami. Díky za fotku. Potěšila mé oko. :)
  • 0
bobasso

#153 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 15:45

L.a.u napsal/a:

noe1 napsal/a:

L.a.u napsal/a:
Filtr na nenalezené by se hodil.

A pokud se vžiju do kůže někoho, kdo teprve začíná s hledáním a má před sebou téměř 400 obrázků, z toho celkem dost špeků, které si chce nechat na dobu "až jednou", tak by se hodil i ten ignore list.


Podle mne je obojí zcela zbytečná komplikace příjemně jednoduchého systému. Barevné odlišení nalezených a nenalezených míst je funkční a na první pohled rozeznatelné. A pokud budu z něčeho tak zoufalý, že se rozhodnu dané místo ignorovat, žádný list k tomu nepotřebuji. A že mi tam bude strašit pár červených míst? No a co? Stejně to nikdo jiný než já nevidí ;-))))


Já jsem nepsala, že ignorovat, já psala "odložit až pak". Procházet 13 stránek a hledat, co mám nalezeno a co ne mi opravdu nepřipadá příjemné. A taky jsem psala, že já ignore nepotřebuju, ale dokážu si představit toho, co právě začíná hledat 400 obrázků.


S tím souhlasím. Chybí mi asi 30 kousků a většina jich je v první půlce. Takže listovat a hledat, kam se zase ten obrázek posunul, je uživatelsky nepříjemné. Tohle by byla vítaná pomoc. S tím "ignorem" co nenajdu, to ignoruju.:D
  • 0

#154 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 15:48

noe1 napsal/a:

Columbovsukni napsal/a:
Začínám uvažovat, že bych si na tu 367 taky vylezla. Zajímalo by mě, jestli bych to dala nebo ne. Já se normálně výšek nebojím, ale tohle vypadá na jiné kafe... :)


Tož když pojedeš, dej vědět ... já se sice normálně výšek bojím, ale je to výzva.


Že bysme dali hromadný výlet? Škoda, že je to tak z ruky...:)
  • 0

#155 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 16:13

Proč jsou ty statistiky tak blbě? :( Rád bych se dostal dneska do první stovky, ale vůbec netuším, kolik toho mám před sebou. Proč vidím top 20 bláznů a pak jen sám sebe. Nešlo by přidat taky posun ve statistikách, abych viděl kolem sebe? Takhle je to na prdlačku :(
  • 0

#156 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 793 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 16:16

382 je nádhera. Byl jsem tam.
  • 0

#157 hodinar

hodinar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 16:18

bobasso napsal/a:
Zdravím majitele fotečky
#0381. Nádherný záběr. Viděl jsem i ty vaše ostatní "fotky do série" onoho místa. Na podzim tam musí být parádní procházka, když stromy hrají všemi barvami. Díky za fotku. Potěšila mé oko. :)


Děkuji za chválu, je tam nádherně po celý rok a na podzim dvojnásobně :) .
Rád se tam vracím, je to jedno z mých kochacích míst a myslim že v tom nejsem sám.
Ještě jednou díky.
  • 0

#158 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 937 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 16:51

mpik napsal/a:
382 je nádhera. Byl jsem tam.


My taky, ještě hluboko v pre-kačerském věku. Takže jsme šli najisto :)
A fotka a místo #381 je fakt úžasná, rádi bychom se tam podívali, a nejen tam, gugl hned ukázal dalších deset podobně lákavých .... jenže v tomhle životě už to asi nezvládneme ..
  • 0

#159 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 18:15

mpik napsal/a: 382 je nádhera. Byl jsem tam.

Já taky, mám to relativně blízko. Doporučuju na jaře, fotit ve večerním světle, nemá chybu .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#160 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 18:36

hodinar napsal/a:

bobasso napsal/a:
Zdravím majitele fotečky
#0381. Nádherný záběr. Viděl jsem i ty vaše ostatní "fotky do série" onoho místa. Na podzim tam musí být parádní procházka, když stromy hrají všemi barvami. Díky za fotku. Potěšila mé oko. :)


Děkuji za chválu, je tam nádherně po celý rok a na podzim dvojnásobně :) .
Rád se tam vracím, je to jedno z mých kochacích míst a myslim že v tom nejsem sám.
Ještě jednou díky.


Před chvíli jsem se vrátila a začala čistit nové fotky :D
Zatím nevím, kde je 381, ale fotečka to je nááádherná. :P
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama