Přejít na obsah


Fotka

externi gps modul bluetooht


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
7 odpovědí na toto téma

#1 Vrbčata

Vrbčata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 10:21

zdravim, mam Samsung SII a pri lovu se chyta na 7satelitu z 10ti. Presnosti v nejlepsim pripade +-5metru. Slysel sem ze GPS modul to muze cele zmenit. Muzete mi prosim poradit kterej je dobrej a jak moc se to zlepsi. Pripadne pokud ho nekdo vlastni a je z Brna rad bych jej vyzkousel. Diky
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 10:49

Já mám modul HOLUX M-1000C, osobně se mi nelíbí (strašně dlouhá doba do ustálení na nule). Jiní na něj pějí strašnou chválu, například kačer R4ZoRs (na mejl mi zatím neodpověděl). Taky jsem psal zástupci výrobce, opět bez odpovědi. Pak se dají koupit ještě typy Canmore GT-750FL-S HOLUX M-1200E NaviLock GPS Bluetooth Receiver BT-399 bohužel nevím o nikom kdo by je měl. A Garmin prodává modul co umí i Glonass, bohužel cena je přes 2000.
  • 0

#3 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 10:56

Vrbčata napsal/a:
Presnosti v nejlepsim pripade +-5metru.

nevěř tomu co ti ukazuje displej, je to jen o tom, jak výrobce mobilu oblbuje zákazníky.
  • 0

#4 Vrbčata

Vrbčata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 11:03

tak to je fajne, ale k cemu mi to pomuze pri lovu? sipka a vzdalenost k nalezeni je dulezita. co me je po vyrobci?
  • 0

#5 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 11:15

výrobce ti nemůže tvrdit ( vlastně může :D ), že ti gps v mobilu pracuje s přesností +-5m, protože už z principu GPS to tak nefunguje. http://www.beruna.cz...st-systemu-gps/
  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 12:29

Vrbčata napsal/a:
tak to je fajne, ale k cemu mi to pomuze pri lovu?
sipka a vzdalenost k nalezeni je dulezita.
co me je po vyrobci?


jestli si chceš ten Holux vyzkoušet, můžeme se někdy domluvit. A docela bych byl rád, kdyby se ozval někdo další kdo ho má - pro porovnání.
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 17:31

miki6 napsal/a:
výrobce ti nemůže tvrdit ( vlastně může :D ), že ti gps v mobilu pracuje s přesností +-5m, protože už z principu GPS to tak nefunguje. http://www.beruna.cz...st-systemu-gps/

Těch pět, sest metrů (na hladine pravděpodobnosti 95%) dnes není zas tak nereálné číslo. Predpoklada to samozrejme dobre prijmove podminky... velky pocet satelitu rozumne po obloze, zadne odrazy a zadne ionosfericke boure.
  • 0

#8 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2013 - 19:14

Vrbčata napsal/a:
zdravim, mam Samsung SII a pri lovu se chyta na 7satelitu z 10ti.
Presnosti v nejlepsim pripade +-5metru.
Slysel sem ze GPS modul to muze cele zmenit.
Muzete mi prosim poradit kterej je dobrej a jak moc se to zlepsi.
Pripadne pokud ho nekdo vlastni a je z Brna rad bych jej vyzkousel.
Diky


Přesně s tímto mobilem hledám i já a přesně takhle jsem žádal o radu a potencionální koupi BT modulu.
A jak to dopadlo?
Vykašli se na modul a nech se navigovat jen GPSkou v Samsungu. Naviguje absolutně přesně a i s modulem nebudeš mít lepší zaměření než máš. Ono v podstatě v + - 5 metrech již hledám jen dle čuchu.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama