Přejít na obsah


Fotka

Od zapadu na vychod zubata zaba skace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
277 odpovědí na toto téma

#161 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 11:42

Smrk napsal/a:
Já nesl žábu v noci z pondělí na úterý a pořád jsem z toho nějaký omráčený, rozlámaný a večer usnu, sotva se natáhnu k televizi.


a neolizoval jsi ji v noci když se nikdo nedíval? B)
  • 0

#162 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 11:51

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Já nesl žábu v noci z pondělí na úterý a pořád jsem z toho nějaký omráčený, rozlámaný a večer usnu, sotva se natáhnu k televizi.


a neolizoval jsi ji v noci když se nikdo nedíval? B)


Ja jsem se divala. A potvrzuju, ze neolizoval. Ale chmatal na tu zivou zabu, s kterou jsme zubatku skamaradili.
  • 0

#163 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 12:39

Slanecek napsal/a:

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Já nesl žábu v noci z pondělí na úterý a pořád jsem z toho nějaký omráčený, rozlámaný a večer usnu, sotva se natáhnu k televizi.


a neolizoval jsi ji v noci když se nikdo nedíval? B)


Ja jsem se divala. A potvrzuju, ze neolizoval. Ale chmatal na tu zivou zabu, s kterou jsme zubatku skamaradili.


No když ty jsi ji chtěla chytit, ale bála ses, že to bude její zubatá teta, tak co mi zbývalo?
  • 0

#164 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 12:43

Smrk napsal/a:

Slanecek napsal/a:

jakouback napsal/a:

Smrk napsal/a:
Já nesl žábu v noci z pondělí na úterý a pořád jsem z toho nějaký omráčený, rozlámaný a večer usnu, sotva se natáhnu k televizi.


a neolizoval jsi ji v noci když se nikdo nedíval? B)


Ja jsem se divala. A potvrzuju, ze neolizoval. Ale chmatal na tu zivou zabu, s kterou jsme zubatku skamaradili.


No když ty jsi ji chtěla chytit, ale bála ses, že to bude její zubatá teta, tak co mi zbývalo?


Nemel sis olizovat ruce.
Ale ja si uplne nemyslim, ze by to bylo olizovanim cehokoliv, mistoprisezne prohlasuji, ze jsem neolizovala nic krome filtru cigarety (a to delam bezne) a taky jsem jak prastena pavlaci.
Ale stalo to za to, snad doskace v poradku, potvora zubata. :)
  • 0

#165 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 5:34

GPS! Aktualni ozicr lat:49.73875 long:16.80654 speed:005.6 T:08/23/13 06:31 http://maps.google.c...5,16.80654&z=16
  • 0

#166 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 9:45

Koukám, že jsem "zaspal" pěknou akcičku, dokonce šla žába kolem mého rodiště... (Řevnice, Řitka, Líšnice), Hoblik sice něco zmínil, ale netušil jsem o co jde, tak třebas někdy příště... povedená taškařice!!! :D
  • 0

#167 vendorek

vendorek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 12:52

Hlavně KAČERKY - NELÍBAT!!!! BO kdo potom toho prince přes ty Beskydy ponese.:)
  • 0

#168 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 13:18

Malé upozornění: úsek Ostravice - Lysá hora je za uvedený čas zvládnutelný jen během, ono to totiž není uváděných 6,5 km, ale přes 8 km. Ale další úseky jsou kilometrově občas nadhonodceny, takže by to nakonec časově mělo +- vyjít.
  • 0

#169 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 17:20

Honzáku, Honzáku, tys nějak zaspal, ne? :D Event už dávno probíhá, kdybys tohle napsal před jeho započetím, mohli organizátoři změnit časové rozpisy, takhle už to prostě nejde. Hlavně, abys vůbec ty dorazil na svůj úsek, místo toho, aby ses staral o ostatní.
  • 0

#170 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 18:25

hanska napsal/a:
Malé upozornění: úsek Ostravice - Lysá hora je za uvedený čas zvládnutelný jen během, ono to totiž není uváděných 6,5 km, ale přes 8 km. Ale další úseky jsou kilometrově občas nadhonodceny, takže by to nakonec časově mělo +- vyjít.

Doufáme, že i zde bude fungovat komunikace mezi jednotlivými nosiči a žába tento problém zvládne.
  • 0

#171 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 19:29

St&nda napsal/a:
Koukám, že jsem "zaspal" pěknou akcičku, ... povedená taškařice!!! :D


Mohu jenom potvrdit, dlouho jsem váhal a nakonec jsme se ženou a kamarádem narychlo obsadili uvolněný úsek 95. ;)
Cesta byla po asfaltu, potmě a po poměrně rušné silnici, ale bylo to moc prima... Jsme moc rádi, že jsme se nakonec zapojili - je to moc povedený a bezvadně organizačně zvládnutý event :D

Jenom si dneska jeden můj známý klepal na čelo, když jsem se mu prokecl, že jsme najeli 170 km kvůli tomu, abychom skoro v noci poponesli nějakou plyšovou hračku o 4 km dál :D
  • 0

#172 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 19:55

Novom napsal/a:
Honzáku, Honzáku, tys nějak zaspal, ne? :D Event už dávno probíhá, kdybys tohle napsal před jeho započetím, mohli organizátoři změnit časové rozpisy, takhle už to prostě nejde. Hlavně, abys vůbec ty dorazil na svůj úsek, místo toho, aby ses staral o ostatní.

Samozřejmě, že by to šlo i nyní, stačilo by tu etapu na Lysou natáhnout na cca 2 1/4 - 2 1/2 hod. (to je reálné a nemusí se nijak extrémně hnát) a pak posunout ty časy na dalších úsecích. Za méně než 2 hodiny se Lysá z Ostravice v noci dát nedá, pokud člověk neběží.
  • 0

#173 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 20:41

sambar439 napsal/a:
Jenom si dneska jeden můj známý klepal na čelo, když jsem se mu prokecl, že jsme najeli 170 km kvůli tomu, abychom skoro v noci poponesli nějakou plyšovou hračku o 4 km dál :D

Lidi dělají daleko větší kraviny. Nějakej Bolt třeba letí přes půlku zeměkoule, aby popoběhl 100 metrů. Bez plyšáka!
  • 0

#174 cxdr

cxdr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 20:44

sambar439 napsal/a:

St&nda napsal/a:
Koukám, že jsem "zaspal" pěknou akcičku, ... povedená taškařice!!! :D


Mohu jenom potvrdit, dlouho jsem váhal a nakonec jsme se ženou a kamarádem narychlo obsadili uvolněný úsek 95. ;)
Cesta byla po asfaltu, potmě a po poměrně rušné silnici, ale bylo to moc prima... Jsme moc rádi, že jsme se nakonec zapojili - je to moc povedený a bezvadně organizačně zvládnutý event :D

Jenom si dneska jeden můj známý klepal na čelo, když jsem se mu prokecl, že jsme najeli 170 km kvůli tomu, abychom skoro v noci poponesli nějakou plyšovou hračku o 4 km dál :D


Jj, to jen tak někdo z mudlů nepochopí, že jsme takový magoři, vstáváme ve 3 ráno, jezdíme 170 km, jen abychom poponesli "plyšáka" :-). Mé okolí včetně rodiny fakt nechápe a má dobrá kamaráda se mne onehdy, když jsem se jí svěřila, v jakémž jsem to byla pěkném kanále, optala, zda to mám ještě pod kontrolou :-).
No, nevím o zubaté žábě a vstávání ve 2.45 ji snad ani neřeknu, nepochopila by... ale pro ownery: Bylo to super a čest účastnit se.
  • 0

#175 cxdr

cxdr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 20:45

Vláček napsal/a:

sambar439 napsal/a:
Jenom si dneska jeden můj známý klepal na čelo, když jsem se mu prokecl, že jsme najeli 170 km kvůli tomu, abychom skoro v noci poponesli nějakou plyšovou hračku o 4 km dál :D

Lidi dělají daleko větší kraviny. Nějakej Bolt třeba letí přes půlku zeměkoule, aby popoběhl 100 metrů. Bez plyšáka!


Tento za to má celkem slušný prachy a bez plyšáka :-).
  • 0

#176 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 10:39

Jen se zeptám... pokud tento event bude mít nakonec více než 500 logů, stane se z něj automaticky megaevent ??? A jak se to případně projeví v případě už u zalogovaného "obyčejného" eventu ??
  • 0

#177 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 11:40

Re0 napsal/a:
Jen se zeptám... pokud tento event bude mít nakonec více než 500 logů, stane se z něj automaticky megaevent ??? A jak se to případně projeví v případě už u zalogovaného "obyčejného" eventu ??

pokud se tento super event stane ME (a ja bych mu to z celeho srdce pral), tak se to u tebe ve statistikach projevi tak, ze ti ubude jeden normalni event a pribude jeden ME. A nezalezi na tom jestli jsi logoval event ve chvili kdy byl jeste jen eventem. Me se aspon stejna vec stala s letosnimi Terezinskymi hrami
  • 0

#178 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 21:59

Jinak svěřím se, přesto že už mám od úterka tři úseky odšlapané, pro noc na dnešek jsem měl hodně silné cukání sednout na Excelsior a rozjest se do Polomi, kde předávka 123 byla od vlaku jen kousek, a poprovázet žábu ještě nějaký ten další úsek dva tři, jelikož už bych si konečně rád i Tex-Czech odškrtnul, že by se to vzalo jaksi při jednom. Ale nakonec nad touhou přece jen zvítězilo svědomí ve smyslu otio post negotio a dělal jsem údržbu na opačném konci republiky.
  • 0

#179 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 7:20

hanska napsal/a:
Malé upozornění: úsek Ostravice - Lysá hora je za uvedený čas zvládnutelný jen během, ono to totiž není uváděných 6,5 km, ale přes 8 km. Ale další úseky jsou kilometrově občas nadhonodceny, takže by to nakonec časově mělo +- vyjít.

Takže výběh na Lysou horu se zdařil a žába putuje podle harmonogramu.
  • 0

#180 valinkavalinka

valinkavalinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 11:45

Žabičku jsme přenesli přes úsek 124, na konci potkali část ownerů :) a teď už na 200% věřím, že žabka skončí kde má B) A tož chlapi, když tohle klaplo (protože mezi kačery je zjevně spoooousta magorů :D ) tak příště třeba podél ČR nebo napříč bývalou ČSSR :D ;) Úžasná myšlenka a skvělá realizace :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama