Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9701 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2019 - 19:10

Tak na tohle si snad udělám popcorn a otevřu colu, vydržte chapi, z tohohle dramatu nechci zmeškat ani minutu!  :wacko: 

Teď vážně, z tohohle zase chytám depresi já, co probůh blbnete lidi, takové horko přeci není? Jako ano, ten prvotní WN byl poněkud zbytečný a unáhlený, ale reakce typu "Tys mi rozbil bábovičku, já ti rozbiju držku" je ještě zbytečnější, kulantně řečeno... Kam až to hodláte hrotit?

 

A víte co, mám nápad, sestavte každý tým a přijeďte si to "rozdat" 14.září na geozávod BRAZDA 2019. Brute force zcela jistě využijete a umění řešení multin v terénu bezesporu také, tak ať se ukáže, kdo to umí líp! B)


  • 5

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#9702 velkyBobik

velkyBobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2019 - 20:25

@Burek37: Zalogoval jsem to dřív, než jsi to rozvedl druhým WN. Na tvou soukromou zprávu už jsem ti odpověděl. Do logu jsem ti napsal, jak jsem tvou keš řešil a proč. Nepochopil jsem, že ti jde o získání indicie na stage, tak jsem ti na tvé keši demonstroval, jak jsem u Ronova dospěl k výsledku. Máš jen jednu multikeš, tak jsem si nemohl vybrat jinou. Když už jsem měl vypočteno a byl jsem dnes poblíž, zašel jsem si ji i odlovit. Kdyby z tvého původního WN bylo patrné, že jím nereaguješ na mě, tak bych se tím vůbec nezabýval. To jsem si tedy taky vyložil špatně, protože když se na archeokeši dlouho nic neděje, pak tam zaloguju a hned na to tam někdo napíše poznámku o získávání souřadnic od kamarádů a že by tě zajímalo, jak to luštíme z domu (což výslovně píšu ve svém logu), tak jsem si to vztáhl na sebe. Kaju se tedy veřejně. Svůj log měnit nebudu.
  • 1

#9703 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2019 - 22:16

Moc pekny. Tyhle nedorozumneni se samozrejme obcas stanou. Ja tomu predchazim tak, ze pokud nekde neco odlovim nestandartne, napisu to rovnou do logu. Neni se za co stydet a kdyz nekde chybi stage nebo neco, normalne v logu naznacim jak jsem se s tim vyporadal (BF vzorce, pritel na telefonu, fotky u logu, terenni BF atd) a co je spatne. Nekdy je trochu prace naformulovat log tak, abych nespoiloval a zaroven ale aby ownerovi bylo jasny co se delo, ale jde to vzdy nejak udelat. Pak owner vi ze aspon tusim ze to ma nejaky stage a ze jsem tam fakt byl a predejde to podobnym komplikacim. Logy je dobry psat s vedomim jak je asi bude interpretovat  v kontextu dalsich okolnosti nekdo jinej. Osvedceno lety praxe. Ale pokud by presto doslo k nejakym problemum, udelam presne to co se tady stalo. Brutnu mu dalsi :)


  • 8

#9704 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 8:11

Tak na tohle si snad udělám popcorn ...

Popcorn né, jak můžete ten polystyren žrát ? :unsure:


  • 0

#9705 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 11:31

Popcorn né, jak můžete ten polystyren žrát ? :unsure:

Já nejím ani popcorn, ani nepiju colu, ale pro ilustraci mých pocitů mi to přišlo adekvátní :D. Ale to už jsme se dostali na příliš veselou linku a narušujeme místní depresivno.


  • 1

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#9706 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 12:39

Rozmohl se nam tady takovy nesvar. https://coord.info/GC7B2FW

 

Fakt me to vytaci.

 

Tak to jsme dva... Kdyz je to na kesi, kterou lovim a chci procitat logy, tak trva se tou snuskou nesmyslu kolikrat probrat. A kdyz je to vlastni, tak bych uvital ( samozřejmě dvojsecnou ) moznost editovat cizi logy. Ale zase to o pisatelich neco vypovida, a presne jak pises dal, debatovat s nimi je ztrata casu. Delaj blbce hlavne sami ze sebe...


  • 0

brundi
 


#9707 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 13:51

Tak to jsme dva... Kdyz je to na kesi, kterou lovim a chci procitat logy, tak trva se tou snuskou nesmyslu kolikrat probrat. A kdyz je to vlastni, tak bych uvital ( samozřejmě dvojsecnou ) moznost editovat cizi logy. Ale zase to o pisatelich neco vypovida, a presne jak pises dal, debatovat s nimi je ztrata casu. Delaj blbce hlavne sami ze sebe...

 

Každý píše logy jak uzná za vhodné a tak je to správné, hra tak baví všechny. Kdyby tomu tak nebylo, hra sklouzne do nudy, protože by v ní bylo příliš mnoho restrikcí a málo možností se vyjádřit a to jakkoliv. Možná by to občas chtělo méně řešit druhé a nechat jim prostor, ať si hrají podle sebe. A s tou editací nedomýšlíš důsledky, to by se brzy zvrhlo.


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 23 srpen 2019 - 13:52

  • 0

#9708 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 14:14

Popcorn né, jak můžete ten polystyren žrát ? :unsure:


Popcorn je de facto jenom zrnko kukuřice obrácené naruby. Prvně jej pravděpodobně konzumovali už indiáni.


  • 0

#9709 mirdule

mirdule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 14:18

Tenhle je taky dobrej https://coord.info/GLZKFQTC
  • 0

#9710 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 14:24

Tenhle je taky dobrej https://coord.info/GLZKFQTC

 

Vida, jde to i zábavně. :-)


  • 0

#9711 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 17:19

Každý píše logy jak uzná za vhodné a tak je to správné, hra tak baví všechny. Kdyby tomu tak nebylo, hra sklouzne do nudy, protože by v ní bylo příliš mnoho restrikcí a málo možností se vyjádřit a to jakkoliv. Možná by to občas chtělo méně řešit druhé a nechat jim prostor, ať si hrají podle sebe. A s tou editací nedomýšlíš důsledky, to by se brzy zvrhlo.


Ať se klidně vyjádří. Ze strojového logu alespoň poznám že danému lovci nejen chybí fantazie, ale i respekt k těm, co mu umožňují hru hrát, tedy ownerům. Jinak výsledek toho, že si každý může bez omezení dělat co chce a hrát, jak chce, je krásně vidět ve hře i ve společnosti. A hezký pohled to podle mě není.
Mě podobné logy na keších vadí, protože z nich jako owner nic nemám.
  • 4

#9712 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 11:14

Represe nic nevyřeší.

Spíš mě napadlo udělat jako protiváhu odznak za autora nejkvalitnějších logů - jenže to by musel GS přidat funkci dávání dalších srdíček či hvězdiček či jiných opiček k logům.


  • 0

#9713 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 13:30

Hu, další suvenýr! Za sedm dní nálezů.....Ne, díky, už se bavím podle sebe. :-)
  • 3

#9714 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 13:42

Represe nic nevyřeší.
Spíš mě napadlo udělat jako protiváhu odznak za autora nejkvalitnějších logů - jenže to by musel GS přidat funkci dávání dalších srdíček či hvězdiček či jiných opiček k logům.

Stačilo by nedávat odměnu za kok.. za hlouposti.
  • 4

#9715 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 14:18

Nebo tak. Ale to by zarmoutilo sběrače odznáčků.


  • 0

#9716 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 19:13

Vždyť je to fajn, že se jednodušší jedinci prostřednictvím plevelných logů sami odhalí.


  • 1

#9717 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 19:20

Tenhle je taky dobrej https://coord.info/GLZKFQTC


Proti Martinovi jsi dlouhodobě zaujatý, je mi to jasný.
  • 0

#9718 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 19:38

Viděl jsem i jednoho, který psal dlouhé logy a neopakoval se. Kopíroval do nich listing keše.


  • 2

#9719 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 21:05

Proti Martinovi jsi dlouhodobě zaujatý, je mi to jasný.

 

To je ironie? Pokud ano, tak jsem ji nepochopil.

Pokud ne, tak je to trochu divný argument na obhajobu toho logu, ne? Pokud chceš autora logu obhajovat, měl bys najít nějaký pádnější argument.

Teď zrovna nevím, jak se tomu říká, ale vadí mi podobné chování, že když nemám pádný argument, zaútočím tím, že dotyčný se snaží druhého poškodit, mstí se atp. Stačí mi to, když to dnes vidíme v politice dnes a denně. Bohužel by toto chování v diskuzích vůbec nemělo být...


Hu, další suvenýr! Za sedm dní nálezů.....Ne, díky, už se bavím podle sebe. :-)

 

Taky podobné ignoruji. Alespoň že to není celý měsíc jako kdysi celý srpen...


  • 0

#9720 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2019 - 21:54

http://www.geocachin...dnou-poloviční/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama