Přejít na obsah


Fotka

Geocaching ve Francii?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 18:35

Mate nekdo osobni zkusenosti s hledanim cachi ve Francii? Behem vikendu jsem pobyval v okoli Strasburku a mimo jine si chtel zprijemnit dny volna i nejakou tou keskou. Prekvapilo me, ze hodne kesi je velikosti mikro, pouze s listingem ve franctine (opravdu timto jazykem nevladnu) a ani jednu jsem nenasel. Dalsi velmi oblibenou jsou mystery cache, opet francouzky. Musel jsem se tedy spokojit s jedinou keskou za celou dovolenou, kam jsem umistil cesky geocoin, Jeep travelbug se tam nevesel a vezu ho zpatky do Cech.

Nechci tu verejne plakat nad tim, ze neumim hledat, spis bych si rad precetl zazitky ostatnich ze zeme galskeho kohouta.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 20:11

Na jaře jsme týden pobývali v Paříži a při prohlídce metropole nad Seinou jsme samozřejmě také kešovali... :) V celé Velké Paříži bylo cirka 20 keší, z toho 2 byly ukradené a jedna mysterka na texty písní myslím Brasense kompletně ve frančtině.... na tu jsme se neznaje texty místního Nohavici vykašlali (pak mi při večeři sestřenka s tetou vynadaly že texty znají a je to easy.. :) ). Vše ostatní mělo i anglické listingy (...alespoň si myslím, kromě toho Péťa trochu FR umí). Některé keše byly založeny Amíky žíjícími či pracujícími v Paříži. Kupodivu těch mikro nebylo až tolik, cca 1/3.... Jinak kešování podobné českému urbankešingu, až na ten zoufalý nedostatek keší :) oproti Praze či Brně. Holt Frantíci na kešing moc nejsou...





Michal
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 18:42

V září jsme byli v Paříži. Nalezena jedna regulérní (Paris Cash Cache - ta je super) a dvě virtuální. Spokojenost.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 21:34

Nechci frantikum krivdit, ale me zkusenosti s nimi jsou takove, ze kese jen ve FR me vubec neprekvapuji. :-(
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2006 - 20:49

V srpnu jsem byl v Strasburku a pohoda. Ve meste jsou 3 mikro a v okli jich je dost, ale na kopcích, což se neschodovalo s mým pojetím cyklodovolené....
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 22:03

Nechci frantikum krivdit, ale me zkusenosti s nimi jsou takove, ze kese jen ve FR me vubec neprekvapuji. :-(

Budem si stezovat na Frantiky? Kolik procent ceskych caches ma i anglickou verzi? jiste ze nektere ji maji, ale je to vetsina? dokonce i ja, kterej tvrdi, ze by tam mela byt, ji mam jen asi u pulky kesi a u te druhe pulky je slibena, ze ji dopisu, az nebudu mit nic jinyho na praci...
/ schvalne, dovedl by to nekdo nejakym genialnim zpusobem urcit, jaka cast CZ caches ma dvojjazycny listing? moc me nenapada, jak to provest, ale bylo by to zajimave :]
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 12:02

Nechci frantikum krivdit, ale me zkusenosti s nimi jsou takove, ze kese jen ve FR me vubec neprekvapuji. :-(

no, to je v kope krajin, nielen vo FR. Napr. v Parizi bolo pred rokom 95 percent listingov v anglictine - na druhej strane to asi bolo tym, ze ich zakladali najma Anglicania :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 15:55

Nechci frantikum krivdit, ale me zkusenosti s nimi jsou takove, ze kese jen ve FR me vubec neprekvapuji. :-(

V Zeneve a okoli je to ostatne podobne. Ford Prefect ale nabizi snadnou pomoc http://babelfish.altavista.com/, jen strcit do ucha a je to ;-). Neni to sice perfekt, ale pro orientaci to v AJ vetsinou staci.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 13:01

pred rokom 95

? Kde udelali soudruzi z NDR chybu. ?
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 13:04

95 percent listingov

zalezi od uhlu pohladu :)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama