Přejít na obsah


Fotka

Nová cache nebo změna původní?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 blind_clown

blind_clown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 10:33

Zdravím, kvůli dvěma krádežím finálky jsem se rozhodl svou multi archivovat a teď chci změnit umístění cache včetně způsobu jejího odlovu. Původně jsem měl dvě stage a teď chci přidat třetí, takže finálka bude na úplně jiném místě. Chci se vás tedy zeptat - zda-li je lepší vytvořit zcela novou cache nebo pouze upravit tu původní (nyní archivovanou). Díky za odpověď. (a jestli se řešilo, tak se omlouvám).
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 10:44

Novou. A po archivaci už je to stejně trochu opožděná úvaha, to sis měl rozmyslet před archivací.
  • 0

#3 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 11:14

blind_clown napsal/a:
Zdravím,

kvůli dvěma krádežím finálky jsem se rozhodl svou multi archivovat a teď chci změnit umístění cache včetně způsobu jejího odlovu. Původně jsem měl dvě stage a teď chci přidat třetí, takže finálka bude na úplně jiném místě. Chci se vás tedy zeptat - zda-li je lepší vytvořit zcela novou cache nebo pouze upravit tu původní (nyní archivovanou).

Díky za odpověď. (a jestli se řešilo, tak se omlouvám).

Jasně že novou, nová krabka nový bod :D
  • 0

#4 blind_clown

blind_clown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 11:59

dr.vota napsal/a:
Novou.
A po archivaci už je to stejně trochu opožděná úvaha, to sis měl rozmyslet před archivací.


No tak jelikož byla keš neaktivní dost dlouho, tak jsem ani jinou možnost, než archivaci neměl. Každopádně dík za odpověď.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama