Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

rozdělení účtu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
46 odpovědí na toto téma

#1 pavellevap

pavellevap

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 6:50

Poradí někdo jak zkopírovat logy pro rozdělní účtu. Jde mi o to aby byly vidět všechny logy, zatím se mi daří jenom max 15.
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 7:27

http://www.geocachin...y/logs.aspx?s=1
  • 0

#3 pavellevap

pavellevap

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 11:37

To mi je jasné ale měl jsem na mysli i s logem k jednotlivým keškám. Těch se mi zobrazují max 15
  • 0

#4 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 11:46

Zkus zapátrat v sekci GeoGet. Matně si pamatuji, že si někdo pomocí GeoGetu stáhnul všechny logy a pak je exportoval do profilu. Měl tam tedy vypsán text všech logů a to je něco, co asi potřebuješ.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#5 pavellevap

pavellevap

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 12:30

zeptám se blbě, co to je ten geoget?;)
  • 0

#6 Jay11Cz

Jay11Cz

    Jay11Cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 12:57

http://wiki.geocaching.cz/wiki/Geoget
  • 0

Former nickname up to 2020, Feb 17th: MAP523


#7 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 12:57

pavellevap napsal/a:
zeptám se blbě, co to je ten geoget?;)


Tak tudy asi cesta nepovede, když o něm slyšíš poprvé. Je to program, se kterým se dají dělat úplná kouzla. Od přípravy keší před lovem, logování nálezů na netu až po statistiky.
Třeba si toto vlákno přečte nějaký uživatel tohoto programu a ten by ti mohl logy exportovat. Já ho sice používám, ale bez makra, které by se ti zrovna hodilo.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 14:33

Trochu postrádám informaci o jaké účty a o kolik nálezů se vlastně jedná. Tím by se asi mělo začít, ne ? Těžko někomu exportovat logy, když nevíme komu a které ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 pavellevap

pavellevap

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 18:32

kolombo napsal/a:
Trochu postrádám informaci o jaké účty a o kolik nálezů se vlastně jedná.

Tím by se asi mělo začít, ne ?

Těžko někomu exportovat logy, když nevíme komu a které ....


Upřimně nemám zájem zde zveřejnovat podrobnosti o našem účtu. Jedná se o asi 400 logů které potřebuji převezt na nový nic, ten stávající se pak přejmenuje. Kdo dokáže ty logy naimportovat do nového nicku ať se přihlásí? Jsem ze severní části středních čech. Přijedu a odměním lahvinkou dobrého pití. GEOGET neznám a v budoucnu ho nehodlám použivat. Kdo ho zná natolik že by to zvládl udělat na počkání?
  • 0

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 19:37

poněkud zvláštní operace...a ty nemáš zájem...no tak si to klikej :|
  • 0

#11 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 19:46

jestli Ti jde o to, všechny logy ze současné nicku napsat na jiný nick, aby ten původní nick byl prázdný a bez logu (třeba aby si ho mohl prodat :-) nebo třeba dát své exmanželce), tak nejjednodušší je napsat na ground speak a oni Tvůj současný nick přejmenujou na Tvůj nový nick a tím ten starý zanikne a Ty anebo ten nový člověk si ho vytvoří znova...... Příklad - nick Mámhonejvětšího odlovil 400kešek, přijde pan X a řekne to je super nic, a já ho chci, ale nechci tam ty keše co jsem neodlovil. Nabídne Ti pět tisíc za přenechání nicku. Ty souhlasíš, prachy se hodí, ale nechceš jen tak smazat svoje odlovené kešky a celou historii, takže pomocí ground-speaku (běžná operace) si necháš změnit nick na Mámhodruhýhonejvětšího a tím pádem tvoje logy budou zachovány. Zaregistruješ si nový nick - ten původní Mámhonejvětšího a prodáš ho kolegovi za velký prachy.... Nemáš zač, piju Tequillu a jsem taky ze severních Čech B) Edit: koukám, že píšeš Sever Středních Čech, to nevadí ;)
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#12 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 19:54

nick se dá už nějakou dobu měnit přes formulář, takže není potřeba nikam psát - viz viki http://wiki.geocachi...iki/Změna_nicku

A pokud jde o zduplikování logů na geocaching.com, tak je to potřeba udělat normálním zalogováním, žádná automatická funkce tam na to není (mohlo by to jít přes GSAK nebo GeoGet, ale pro automatický průběh by bylo potřeba napsat makro)
  • 0

#13 pavellevap

pavellevap

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 20:18

PaTTrick napsal/a:
jestli Ti jde o to, všechny logy ze současné nicku napsat na jiný nick, aby ten původní nick byl prázdný a bez logu (třeba aby si ho mohl prodat :-) nebo třeba dát své exmanželce), tak nejjednodušší je napsat na ground speak a oni Tvůj současný nick přejmenujou na Tvůj nový nick a tím ten starý zanikne a Ty anebo ten nový člověk si ho vytvoří znova......

Příklad - nick Mámhonejvětšího odlovil 400kešek, přijde pan X a řekne to je super nic, a já ho chci, ale nechci tam ty keše co jsem neodlovil. Nabídne Ti pět tisíc za přenechání nicku. Ty souhlasíš, prachy se hodí, ale nechceš jen tak smazat svoje odlovené kešky a celou historii, takže pomocí ground-speaku (běžná operace) si necháš změnit nick na Mámhodruhýhonejvětšího a tím pádem tvoje logy budou zachovány. Zaregistruješ si nový nick - ten původní Mámhonejvětšího a prodáš ho kolegovi za velký prachy....

Nemáš zač, piju Tequillu a jsem taky ze severních Čech B)

Edit: koukám, že píšeš Sever Středních Čech, to nevadí ;)




Nebudu tady řešít tvé osobní problémy o velikosti čuracího orgánu. Už mi prosím nic nepiš. Děkuji.
  • 0

#14 pavellevap

pavellevap

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 20:22

rsc_cz napsal/a:
nick se dá už nějakou dobu měnit přes formulář, takže není potřeba nikam psát - viz viki http://wiki.geocachi...iki/Změna_nicku

A pokud jde o zduplikování logů na geocaching.com, tak je to potřeba udělat normálním zalogováním, žádná automatická funkce tam na to není (mohlo by to jít přes GSAK nebo GeoGet, ale pro automatický průběh by bylo potřeba napsat makro)


Opět se tady píše o GEOGETU. Proto znovu mám jednoduchou otázku. Kdo ovládá GEOGET natolik že zvládne zkopírovat logy na nový nick.? Rozdělení stávajícího na dva samostané.
Prosím pouze o věcné odpovědi.
  • 0

#15 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 20:24

pavellevap napsal/a:
Nebudu tady řešít tvé osobní problémy o velikosti čuracího orgánu. Už mi prosím nic nepiš. Děkuji.


Nejlépe, když tu debatu volbou zámek, úplně dole, zamkneš a odebereš se zase do ilegality.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 20:50

Nejsem autorem GeoGetu (GG), takze mozna existuje neco, o cem nevim. Podle me neexistuje v GG cesta, jak automaticky logovat. Je mozne vytvorit soubor, ktery logovani zjednodusi, treba az na dve kliknuti mysi. Nicmene je treba neco delat rucne. Toto omezeni je tam dle meho umyslne a povazuji to za dobre. V GSAKu zrejme toto omezeni neni, proto bylo v minulosti mozne pozorovat prinejmensim dve situace, kdy nejaky sikula zalogoval kese z pulky Evropy.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#17 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 21:23

Ono ani v GSAKu to nejde úplně automaticky ve smyslu toho, ze by někdo omylem jednou kliknul na špatné tlačítko a ono se všechno zalogovalo. Napadá mě ale že by to mohlo jít přes soubor geocache_visits (nebo jak se jmenuje). Tedy aspoň podle toho co se tu na fóru o něm kdysi psalo. Já ho na gc.com nikdy nahrávat nezkoušel, takže netuším. A samozřejmě by se napřed musel vytvořit, ale to by nemusel být takový problém (nejlépe přes MFPQ)
  • 0

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 21:34

No, ale pres ten soubor je to pak prave nutne odklikat po jedne kesi - pokud si pamatuji.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 23:18

rsc_cz napsal/a:
Ono ani v GSAKu to nejde úplně automaticky ve smyslu toho, ze by někdo omylem jednou kliknul na špatné tlačítko a ono se všechno zalogovalo.

Tak jak to, že se zrovna tohle někomu povedlo?
Ale moje doměnka je, že to ten dotyčný buď udělal schválně, nebo že zkoušel psát skript a něco přitom zvoral. Ale proč potom takový skript nechal puštěný v noci, to taky nechápu.
  • 0

#20 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2013 - 2:10

pavellevap: Také jsem nad tím koumal, jak zkopírovat logy z jednoho účtu do druhého a vytvořit si tak zálohu původního účtu, kdyby mi ho GS zaBANoval, ale nepřišel jsem na to, jak to nějak zautomatizovat. Tady ti ale nikdo neporadí, zdejší machýrci vyžadují, abys je nejdříve poníženě žádal o radu a pak ti stejně napíší, že to jde, ale rozhodnou při tom, že to vlastně ani nepotřebuješ, proto ti to neporadí, anebo že mají morální zábrany ti radit nemorální věci. A to já jsem nechtěl ani vytvořit druhý účet se stejnými logy, pouze jsem chtěl nějak automaticky nakopírovat logy ze svého účtu do Field Notes, že bych si případně log po logu nakopíroval potom z Field Notes do nového účtu sám, kdyby mi starý zaBANovali. Geoget kvůli tomu zkoumat už více nehodlám, jeho ovládání je uživatelsky velmi nepřívětivé, dá se říci, že není moc intuitivní. Nepřišel jsem alespoň na to, že by to sám o sobě uměl.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama