Přejít na obsah


Fotka

Autostat - tabulka den v týdnu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 23:19

Nepomohl by třeba TW?že by jsme Tě poprosil aby jsi se mi podíval,co se mi to tady děje za zvláštnosti ?
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#22 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 23:35

No nic,jdu se na to vyspat,zítra to možná rozlouskneme :) Zatím děkuji moc za ochotu.
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 1:05

proč si ty náleze aktualizuješ přes PQ a ne jednoduše Databáze / Import / Stáhnout vaše nálezy ? Zkusil bych všechny nálezy smazat (tj. nastavit nenalezeno) a vygenerovat statistiky. Tím by bylo ověřeno že skutečně generuješ z té databáze na kterou koukáš.
  • 0

#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 7:33

Arne1: Jestli sis nevsim, tak jedno mazani uz tu probehlo. To je jedna vec. Navic to nepomohlo a problem nevyresilo. Krom toho, kdyz neco smazu, je taky celkem dobra vec udelat pred nahratim novejch dat Vakuum databaze. Jinak s tou prvni vetou mas pravdu. A privadi me to na myslenku - nemenil sis nahodou format data na gc.com?
  • 0

#25 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 7:59

petulinka1 napsal/a:
Arne1: Jestli sis nevsim, tak jedno mazani uz tu probehlo. To je jedna vec. Navic to nepomohlo a problem nevyresilo. Krom toho, kdyz neco smazu, je taky celkem dobra vec udelat pred nahratim novejch dat Vakuum databaze. Jinak s tou prvni vetou mas pravdu.

A privadi me to na myslenku - nemenil sis nahodou format data na gc.com?

Petulinka: Já vím, že už mazal. Ale mně šlo o to co jsem napsal - aby si laicky ověřil že je to TA databáze ze které generuje.
  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 8:16

danhill81 napsal/a:
Ale víš co je zajímavé ... dívám se,že už to udělalo posledně a teď zase ... Když jsem napsal ten dotaz do db,tak se ty časy i data totálně zbláznili ... jde to vidět i na tom obrázku výše,např. sposta keší se napsala na 21.4.2013,což je dnes (respektive včera),ale já dnes 21.4.2013 lovit nebyl !!! ... stalo se to ale až po tom dotazu do databáze ... :o


Pak je to jasne! To uz jsem tu nekolikrat u nekoho videl, ze generoval statistiku nejakym skriptem, ktery zcela zbytecne pres Geojarry stahl neco (seznam nalezu?), v tom blbe rozparsoval data nalezu a temi pokurvil data v databazi.

Takze cim generujes ty statistiky? Jsi si jisty, ze to netaha nic z webu, cim by to mohlo pokurvit? Proc na generovani statistik nevolas rovnou samotny GGstat?

Takze vsechny nalezy oznac a dej na nich ten nalez zrusit. Pak pres databaze-import-stahnout vase nalezy... si aktualizuje databazi. Mel bys mit pak vsude ten nalez spravne oznaceny. A pak zavolej rovnou GGstat.
  • 0

#27 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 8:21

danhill81 napsal/a:
Nepomohl by třeba TW?že by jsme Tě poprosil aby jsi se mi podíval,co se mi to tady děje za zvláštnosti ?

Jestli tím TW myslíš TeamViewer (tedy asi jako TV), tak ten by pomoct mohl. Třeba dneska někdy k večeru...

Jinak ještě pár komentářů:

a) Změna formátu data na GC.COM zmrší datum, těžko čas. Ani statisticky to na podíl nenulových časů nevychází.
b) To číslo 6 říká, kolik máš v databázi nalezených keší s nulovým (nezadaným) časem.
c) SQL příkaz typu SELECT jen zobrazuje data, nemůže nic změnit.


  • 0

#28 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 9:11

1, dotycny generuje evidentne autostatem podle nazvu topicu 2, nekolikrat se to lidem podobne "samo" rozhodilo, kdyz si na webu gc.com nastavili blby format data, nemuze to byt ten problem? (pravda pak se mrsi spis datum, nez cas, ale co kdyby. pokud pises cas do logu, tak bych u vsech nalezenych smazal informaci o nalezeni a stahnul nalezy pres tisickrat zminovane a stale ignorovane databaze-import-stahnout nalezy
  • 0

#29 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 9:39

... a v nastavení AutoStatu NEZAKLIKAVAT "Stáhnout logy z nalezených keší". Krucinál taky by neškodilo kdyby autor v Autostau tuto fukci upravil.
  • 0

#30 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 11:26

Arne1 napsal/a:
proč si ty náleze aktualizuješ přes PQ?...

Ano,většinou to tak dělám,ale včera mi import z LIVE pořád psal hlášku "GetUsersGeocacheLogs [139] The user was not found or could not be loaded." A nechtěl jsem rozvádět další problém,tak jsem to udělal starou dobrou cestou.Dnes už to šlo normálně.Ale v globále by to asi mělo být jedno,ne?

Zkusil bych všechny nálezy smazat.... Tím by bylo ověřeno že skutečně generuješ z té databáze na kterou koukáš.

To jsem udělal už dvakrát a jsem si jistý,že generuji ze správné db,páč jinou ani v gg nemám.

nemenil sis nahodou format data na gc.com?

Nooo ... Petulinko a mikrome,to je hodně dobrá trefa do černého - přesně proto se mi rozhodily ty data.časy zůstaly,ale ty data - to bylo ono ... Ano,měnil,blbec,by mě nenapadlo,že to bude mít souvislost ... Děkuji moc!

Proc na generovani statistik nevolas rovnou samotny GGstat?...

dotycny generuje evidentne autostatem...

Ano,generuji autostatem - abych řekl pravdu,já ani nevím,že lze generovat statistiku jiným způsobem ... GGstat je nějaký jiný plugin,kterým to lze také? A je to lepší?Mám to raději dělat ggstatem?A jak?

NEZAKLIKAVAT "stáhnout "Stáhnout logy z nalezených keší"

Ano,tohle jsem zatržené odjakživa měl ... Nyní jsem teda zkusil odtrhnout.

Každopádně, teď jsem generoval znova a už je to naprosto v pořádku, takže s největší pravděpodobností to byl opravdu jen ten formát data,který jsem změnil,zapoměl jsem na to a hlavně mi to vůbec nedošlo. Moc všem děkuji za pomoc!!!

Tak už to snad bude v pořádku.
Kdyžtak poradíte mi prosím ještě s tím ggstatem?Co to vlastně je a jak ho použít?
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 11:39

Autostat je takové klikací udělátko pro snadnější spouštění GGstatu. Někdo ho má rád někdo ne. Z mého hlediska je to OK, jen to chce o tom informovat (tos udělal) protože se tam dají nakliknout potřebné funkce ale je zapotřebí vědět že to jsou funkce přípravné před vlastním generováním statistik.
  • 0

#32 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 12:03

to by autor musel autostat pouzivat a mit cas tu procitat vsechny ty nesouvisejici plky :P sepiste co je v autostatu NUTNE potreba opravit a muzu zkusit vydat definitivne posledni verzi. zatim teda vim o tomhle a o uprave sql pro pocitani ftf
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 524 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 12:17

To tahani vlastnich logu, ktere ted delas pres GJ a nasledne si tu stranku sam parsujes, nahrad volanim gc.live. A bude po problemu. ;)
  • 0

#34 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 12:27

Myslíš jako místo místo pluginu "Keše-označit nové nálezy (posl.40)" ... Jak jsem to dělal doposud ... Mám kliknout na Databáze-Import-Stáhnout vaše nálezy ????
  • 0

GPSMAP 64s + Honor 9


#35 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 12:27

mam tam GCLiveGetUserLogs(GEOGET_OWNER) ale koukam, ze uz se v tom AutoStatu teda tezce neorientuju a funkce mi je jasna asi tak jako kdyz studuju makra od medwyna
  • 0

#36 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 12:36

danhill81 napsal/a:
Myslíš jako místo místo pluginu "Keše-označit nové nálezy (posl.40)" ... Jak jsem to dělal doposud ... Mám kliknout na Databáze-Import-Stáhnout vaše nálezy ????

Přesně tak. Ať tě neznervuje že se vždycky stáhnou všechny, je to rychlé a nic to nestojí.
  • 0

#37 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 121 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 13:15

mikrom napsal/a:
ale koukam, ze uz se v tom AutoStatu teda tezce neorientuju a funkce mi je jasna asi tak jako kdyz studuju makra od medwyna


Vitej mezi bandu lidi, ktera si rika programtori :-D Me pri koukani do starych zdrojaku vzdycky prekvapi, jak jsem to mohl tak blbe napsat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#38 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 842 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 14:08

gord napsal/a:

mikrom napsal/a:
ale koukam, ze uz se v tom AutoStatu teda tezce neorientuju a funkce mi je jasna asi tak jako kdyz studuju makra od medwyna


Vitej mezi bandu lidi, ktera si rika programtori :-D Me pri koukani do starych zdrojaku vzdycky prekvapi, jak jsem to mohl tak blbe napsat.

Tak to jsem BÝVAL lepší :) Když jsem po sobě něco vyluštil, tak jsem si vždycky říkal jak je to geniálně napsané :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama