Přejít na obsah


Fotka

V neděli ke ztroskotanému UFO


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 11:40

UFA se netřeba bát - pokud tam nevlezete během bouřky nebo těsně po ní, je na dně jen tenký potůček čisté vody - je to dešťová stoka, nikoliv kanalizační....
  • 0
Monte

#22 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 13:08

Jacka_dominikanka napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

Slanecek napsal/a:
Sakra, na nedeli jsem slibila Jacce navstevu na kafe. Nechces to posunout na pozdeji?

Že bysme místo na kafe šly do kanálu? :D Ale já musim bejt BEZPODMÍNEČNĚ před šestou doma, čistá, umytá a oblečená do bílého! Kde že je ten váš létající talíř?

hele, jak jsem koukala na možnosti dopravy, tak se asi neodvážim riskovat průser, nebo mi sestry to rošťačení zatrhnou úplně. Ale jestli chceš mocí mermo kanálovku, tak tě můžu procházkou vzít na GC2Q9ET, a samozřejmě kohokoliv dalšího, kdo by se chtěl přidat. Ctěla jsem navrhnout i Nakloněnou rovinu, ale koukám, že už ji taky máš.

Jinak já bych uvítala, až přestane to deštivý počasí, tak někdy v neděli cca 14:00 - 17:00 uspořádat výpravu na Epsilon, to mam za barákem a tak to snad stihnu.


Zkusila jsem nalakat kamose s autem (coz by se stihalo), ale nechyt se. Takze zustavame u puvodniho kavoveho planu a ja se k nim pripojim pozdeji jen na ufo. Leda bys byla ochotna vzit to vlakem. :)
  • 0

#23 Bubbu

Bubbu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 14:03

Slanecek, Jacka: Už chvíli tu diskusi sleduju a pokud si Slaneček myslí, že je ufo bezpečné, ráda bych se přidala. Auto mám a není problém kohokoli kdekoli kdykoli vyzvednout, s navigací se po Praze snad zorientujeme a aspoň se nebudu bát.
  • 0

#24 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 14:09

Bubbu napsal/a:
Slanecek, Jacka: Už chvíli tu diskusi sleduju a pokud si Slaneček myslí, že je ufo bezpečné, ráda bych se přidala. Auto mám a není problém kohokoli kdekoli kdykoli vyzvednout, s navigací se po Praze snad zorientujeme a aspoň se nebudu bát.


No vida, to je slovo do pranice! takže eventík u ufa?:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#25 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 14:10

Bubbu napsal/a:
Slanecek, Jacka: Už chvíli tu diskusi sleduju a pokud si Slaneček myslí, že je ufo bezpečné, ráda bych se přidala. Auto mám a není problém kohokoli kdekoli kdykoli vyzvednout, s navigací se po Praze snad zorientujeme a aspoň se nebudu bát.


No Slanecek si to mysli a meteoradar vypada, ze souhlasi. I Aladin rika, ze bude mrholit zitra nad ranem a to je vsechno.
Tak parada, to muzem vyzvednout a vratit Jacku na cas, pokud Jacka souhlasi.
Domluvime se offline, ok?
  • 0

#26 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 19:25

Bubbu napsal/a:
Slanecek, Jacka: Už chvíli tu diskusi sleduju a pokud si Slaneček myslí, že je ufo bezpečné, ráda bych se přidala. Auto mám a není problém kohokoli kdekoli kdykoli vyzvednout, s navigací se po Praze snad zorientujeme a aspoň se nebudu bát.

Moc díky, ale přece jen nakonec padlo rozhodnutí, že tentokrát budu mravně sedět doma. Snad příště!
  • 0

#27 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 20:46

Dnes jsme tam byli s DDM Prosek a úplně bez problémů suchou nohou v technikách. Hodně zdaru, v keši je me CWG.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#28 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 23:09

Nuze pro vsechny kteri se chteji ucastnit, ve 2 sraz na nadrazi v mecholupech:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#29 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 17:50

Tak šup šup, očekávám vaše dojmy a zážitky, popis délky a vzhledu podzemních chodeb, velikosti pavouků, počet pádů do temných hučících proudů, odhad množství kosterních pozůstatků zesnulých ufounů a podobně!
  • 0

#30 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 18:16

Jacka_dominikanka napsal/a:
Tak šup šup, očekávám vaše dojmy a zážitky, popis délky a vzhledu podzemních chodeb, velikosti pavouků, počet pádů do temných hučících proudů, odhad množství kosterních pozůstatků zesnulých ufounů a podobně!


Zmenila se nam DNA. Ted jsou z nas mutanti.
Skoro bych rekla, ze se brzy objevi clanek na GeoPraha.
  • 0

#31 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 19:16

Slanecek napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:
Tak šup šup, očekávám vaše dojmy a zážitky, popis délky a vzhledu podzemních chodeb, velikosti pavouků, počet pádů do temných hučících proudů, odhad množství kosterních pozůstatků zesnulých ufounů a podobně!


Zmenila se nam DNA. Ted jsou z nas mutanti.
Skoro bych rekla, ze se brzy objevi clanek na GeoPraha.

V to jen doufám :)
  • 0

#32 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2013 - 19:42

Tak jak nad tím přemýšlím, už se mi změnila 2x ... sakra nééééé!!! Je to v pohodě, nejjendnodužší kanálovka, co jsem zatím šel, v teniskách suchou nohou, cca 500 metrů. Vhodné i s dětmi (vyzkoušeno), pavouků jsem moc neviděl, aleten co šel první křičel, že tam jsou a fakt velcí (metr?) Tak doporučuji, jen pozor, batohy na zádech při vstupui a výstupu nelze míti na sobě!
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka