Přejít na obsah


Fotka

Nezobrazuje se okno geogetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 9:46

Včera jsem normálně vypnul GeoGet dnes ho již nemůžu spustit. Když ho spustím, nakočí mi sice na hlavním panelu tlačítko GeoGetu, ale neobjeví se mi hlavní okno. Nechce se zobrazit. Přitom GeoGet normálně funguje - na tlačítku vidím, jak načítá z databáze apod. Nevíte prosím, co s tím?
  • 0

#2 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 9:59

Napadá mi podobné chování u aplikací, kdy jsem měl zapojený druhý monitor a rozšířenou plochu. Aplikace měla hlavní plochu otevřenou na "vedlejší ploše", když jsem pak jen počítač uspal a zase obnovil a nerestartoval systém - jen třeba dotyčný program vypnul. Ale to už je spíš střelba naslepo... (většinou pak pomohlo zmenšení okna z maximální velikosti a opětovné maximalizování, tuším zkratkou WIN+šipky (dolů - zmenšení okna, nahoru - maximalizace okna, případně ještě šipka doprava či doleva).
  • 0

#3 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 11:35

To s tou plochou mě napadlo - jenže okno GeoGetu se ani při listování okny pomocí Win+tab nezobrazuje a ani na win+šipky nereaguje...
  • 0

#4 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 11:43

sice by to melo byt osetreno, ale co kdybys zkusil cvicne prejmenovat soubor geoget.ini (treba na _geoget.ini), nachazi se v datovem adresari a mimojine se do nej afaik ukladaji rozmery a pozice okna
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 11:47

Podivej se do geoget.ini do sekce [mainform] Tam je ulozena poloha i rozmery hlavniho okna. kdyz celou tu sekci smazes a pak spustis geoget, pouzije se vychozi nastaveni.
  • 0

#6 yaqwsx_cz

yaqwsx_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 16:56

Díky za rady - pomohlo!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama