Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2761 odpovědí na toto téma

#1701 Jirka O.

Jirka O.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 18:37

Odpověděli mi dnes to samé. Takže v podstatě to nevyřeším. Nechám si to na Gmailu a snad bude klid.


  • 0

#1702 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 19:08

já jsem psal i na Groundspeak, zatím bez odpovědi, ale stejně od toho moc nečekám


  • 0
www.fotomoto.cz

#1703 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 19:19

Že bych přešel na Gmail? Kdysi jsem kvůli chybě přešel ze Seznamu na Centrum a na Seznam si to jen přeposílám. Na Gmail se mi nechce, tam mám jen něco málo a telefon mi při tom kváká, to by kvákal pořád. (Kvákáním myslím notifikace, co mi chodily, se zvukem kachny). Doufám, že se to umoudří a bude to zase chodit, to bychom to mohli měnit pořád.


  • 0

#1704 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 19:25

To vypada na neco na ceste, protoze noreply@geocaching.com neni na spam listech apod. V mail-tester.com to dalo 10/10, viz zde.


  • 0

#1705 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 19:42

Na nějakej spamlist nebo blacklist se spíš dostala doména volny.cz (centrum, atlas, nebo možná jejich servery) , nebylo by to tuším poprvé

Tento příspěvek byl upraven od Bolek_CZ: 10 květen 2018 - 19:43

  • 2
www.fotomoto.cz

#1706 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2018 - 22:41

Na blacklisty se obvykle dostávají servery, ze kterých přichází spam, ne ty kam míří maily...


  • 1

#1707 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 5:38

No právě...
  • 0

#1708 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 8:47

Ještě někomu se nezobrazují obrázky v listingu, příp. se jich objeví půlka? Docela mazec, pokud je v obrázku šifra...


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#1709 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 10:59

burg: Já mám obrázky v pohodě. O jaké kešky se jedná?


  • 0

#1710 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 12:29

Že bych přešel na Gmail? Kdysi jsem kvůli chybě přešel ze Seznamu na Centrum a na Seznam si to jen přeposílám. Na Gmail se mi nechce, tam mám jen něco málo a telefon mi při tom kváká, to by kvákal pořád. (Kvákáním myslím notifikace, co mi chodily, se zvukem kachny). Doufám, že se to umoudří a bude to zase chodit, to bychom to mohli měnit pořád.

Co třeba ty notifikace vypnout? Případně "nedůležité" emaily filtrovat tak, aby přeskočily doručenou poštu... 


  • 0

#1711 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 13:27

Jasně, vím, že to jde. Prozatím ale počkám, jestli se to zase rozběhne. Právě že na Gmail mi toho chodí málo a chci o tom vědět, tak ty notifikace mám. Kdybych si ho zaprasil maily od GS, nevěděl bych, co je důležité. A nedíval jsem se do filtrování, jestli je možné přeskočit notifikaci, ta se nastavuje hned v účtu a obávám se, že se ozve vždy. Moc keší nemám a moc logů na nich taky ne, jednodušší je pro mě občas si je prohlédnout, když vím, že s maily jsou problémy. Stejně DNF skoro nikdo nepíše.


  • 0

#1712 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 14:56

burg: Já mám obrázky v pohodě. O jaké kešky se jedná?

 

 

Předně GC7NRNH, ale tam už jsem obrázek nahrál znovu a frčí. Plus jsem si tak luštil pár mysterek z oblasti ČB, ale po pár refreshích se to srovnalo... Takže asi erupce na slunci :)


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#1713 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 15:24

Jasně, vím, že to jde. Prozatím ale počkám, jestli se to zase rozběhne. Právě že na Gmail mi toho chodí málo a chci o tom vědět, tak ty notifikace mám. Kdybych si ho zaprasil maily od GS, nevěděl bych, co je důležité. A nedíval jsem se do filtrování, jestli je možné přeskočit notifikaci, ta se nastavuje hned v účtu a obávám se, že se ozve vždy. Moc keší nemám a moc logů na nich taky ne, jednodušší je pro mě občas si je prohlédnout, když vím, že s maily jsou problémy. Stejně DNF skoro nikdo nepíše.

 

Kdyz si to nechas posilat na gmail a presmerujes notifikace/watchlist na centrum/seznam/atlas, tak to bude chodit. Vyzkouseno.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1714 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 15:44

Jasně, vím, že to jde. Prozatím ale počkám, jestli se to zase rozběhne. Právě že na Gmail mi toho chodí málo a chci o tom vědět, tak ty notifikace mám. Kdybych si ho zaprasil maily od GS, nevěděl bych, co je důležité. A nedíval jsem se do filtrování, jestli je možné přeskočit notifikaci, ta se nastavuje hned v účtu a obávám se, že se ozve vždy. Moc keší nemám a moc logů na nich taky ne, jednodušší je pro mě občas si je prohlédnout, když vím, že s maily jsou problémy. Stejně DNF skoro nikdo nepíše.

Řeknu ti svoje řešení. Mám filtr, co přidá mailům od GS (a vlastně i mnoných dalších odesílatelů) štítek dle toho, co je to za mail a nastavím, že má přeskočit doručenou poštu, takže takové found logy (a další věci, co hnd nutně nemusím vidět) mi rovnou přeskočí a "nekvávají". V malu je pak vidím v "samostatné složce" i s počtem nových zpráv. 

Mám v jednom Gmailu všechno a to i přeposílání z jiných emailů, které jsou spíš určeny pro "newsletter spamy", tak nastavený daný alias, ať na případný email z jiné schránky můžu odpovědět od sebe bez nutnosti logovat se jinam. 

 

Email na pochybných Centrumech či Seznamech po problémech co měly bych už opravdu nikdy neměla. 


  • 0

#1715 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2018 - 20:35

Nevrtali se v tom zase? Připadá mi, že fonty na stránkách (konkrétně seznamy keší) jsou zase o číslo větší.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1716 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 591 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 5:53

Funguje generování PQ? Já jsem zadával pro kolegu dvě už v pátek - nedorazilo ani jedno. Teď jsem zkoušel ještě jeden pokus, ale po hodině pořád nic.


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#1717 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 7:24

Před chvílí jsem generoval PQ a za chvíli byly hotové.


  • 0

#1718 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 9:09

Kam si nechavas posilat potvrzeni o jeho vygenerovani? seznam, centrum, atlas maji zjevne problem s touto postou. (Tedy podle jejich tvrzeni ma problem odesilatel.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1719 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 591 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 9:48

Mně to nechodí na gmail. Jestli ono to nějak nesouvisí s tím, že sice jsem zatím ještě pořád PM, přestože mi členství oficiálně vypršelo už 14.3.

Od té doby jsem nezaplatil, na PM keše ale dál vidím a PQ můlžu zakládat...


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#1720 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 12:08

Zajímavé, já na PM keše nevidím, ale při logování mám možnost dávat FP. Tedy, je tam to zaškrtávátko. Vždycky zapomenu ho zaškrtnout a podívat se, jestli bod přibyl. Ale normálně, kliknutím na modré srdíčko, body přidávat nejdou. A PM mi od té doby nechodí a zřejmě ani nemůžu nová zakládat. Zdá se, že jen programátoři zapoměli to zatržítko odebrat.

 

A určitě jsi znovu neplatil? Nestrhli ti to automaticky? Podívej se do výpisu z banky, jestli tam nemáš zaúčtováno 30 euro.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama