Přejít na obsah


Fotka

Cesta do Říma


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 14:01

Má tu někdo zkušenosti s poznávacím pobytem v Římě ? Chtěl bych se hlavně zeptat jaká karta je na 3 dny nejlepší. Myslím na hromadnou dopravu a vstupy do památek, třeba i bez čekání. :o
  • 0

#2 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 14:10

Rozhodne Roma Pass. 3 denni cestovani v MHD + 3 vstupy tusim. Navic Koloseum bylo uplne bez cekani, az me bylo tech lidi ve fronte lito :)
  • 0

#3 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 21:18

Taky uvažujeme s rodinou o Římu na 3-4 dny. Tak se zde zkusím zeptat zkušenějších. Jak s dopravou? 1400 km autem mi nepřipadá moc vhodné, zvlášť, když ho tam nebudu potřebovat. Letadlo by nám vyhovovalo z Ostravy, ale odsud toho asi moc nelítá. Další věc je ubytování. Našel jsem Centrum Velehrad. Ubytování levné, ale na srpen, kdy by nám to vyhovovalo, už není nic volného. Díky za náměty a rady.
  • 0

#4 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 23:30

Oslovte jessie.r, poradí vám!
  • 0
1.

#5 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 10:50

Ivank napsal/a:
Oslovte jessie.r, poradí vám!


Díky, zkusím jej kontaktovat skrze profil. :)
  • 0

#6 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 11:16

V srpnu, obecně v létě, tam nejezděte. V Římu jsem byl mockrát v červenci a teplota klesala pod 35 °C až někdy kolem 5. večer. Sice jsou kašny s pitnou vodou na každém kroku, ale opravdu nedoporučuji. Kamarádka sehnala levné ubytování někde u hlavního nádraží (Roma Termini. Zeptám se jí, jestli má kontakt. Vždy jsem tam byl jen na půl dne, tak nebylo moc času, ale nejlepší cesta se nám zdála dojet z Termini vlakem na St. Pietro (vedle Vatikánu) a postupně se vracet ke Koloseu. Cca za 6 hodin máte projité hlavní památky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka