Přejít na obsah


Fotka

problem s přesunutým geoget.db3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 petraapavel

petraapavel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 16:39

Hledal sem na foru, ale tohle sem nikde nenašel, tak snad mi někdo nevynadá, že sem de.... , že sem jenom špatně hledal:-D podařilo se mi omylem databázi geoget.db3 ze souboru C:\Documnent and Settings\“uživatel“\Data Aplikací\geoget přesunout do geokuku :o když chci tu databázi v Geogetu otevřít, tak, přestože na ni zadám cestu, tak mi to neotevře, a ani když sem geoget.db3 zkopíroval zpět do C:\Documnent and Settings\“uživatel“\Data Aplikací\geoget... tak žádné otevření databáze neproběhlo. zkoušel sem i vytvořit novou databázi a tuhle do ní nějak přesunout, ale bez výsledku. v nabídce výběru databáze mi to nabízí pouze tu nově vytvořenou, a její zálohy. Poradí někdo? Díky za info :-)
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 17:06

Podívej se vpravo dole v okně geogetu na cestu k datovému adresáři a soubor geoget.db3 přesuň tam.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#3 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 17:06

Kopiruju je běžně, s tímhle jsem se nesetkal. Zkus tohle. Přesuň originál jinam, vytvoř si novou, pojmenuj ji stejně a zkopíruj tu originální k té nové. Systém se zeptá, jestli chceš soubor přepsat, potvrdíš a je to. Dej vědět. zdeziz
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 17:35

Setkávám se s různými uživateli - přesunuješ skutečně databázi nebo jen nějaký odkaz na ni ?
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 18:47

petraapavel napsal/a:
když chci tu databázi v Geogetu otevřít, tak, přestože na ni zadám cestu, tak mi to neotevře


Tady zkus presne popsat, co delas! To proto, ze v geogetu nikde zadnou cestu na databazi nezadavas, takze by mne zajimalo, co ve skutecnosti provadis.
  • 0

#6 petraapavel

petraapavel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 19:01

zlicinaci napsal/a:
Podívej se vpravo dole v okně geogetu na cestu k datovému adresáři a soubor geoget.db3 přesuň tam.


nedokážu si to vysvětlit, ale včera tento postup nestačil, dneska už to pomohlo a databázi mám opět kompletní

díky moc;)
  • 0

#7 petraapavel

petraapavel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 19:02

Arne1 napsal/a:
Setkávám se s různými uživateli - přesunuješ skutečně databázi nebo jen nějaký odkaz na ni ?


kopíroval sem databázi, ale problém už odstraněn viz výše - naštěstí:)
  • 0

#8 petraapavel

petraapavel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 19:06

HaLuMa napsal/a:

petraapavel napsal/a:
když chci tu databázi v Geogetu otevřít, tak, přestože na ni zadám cestu, tak mi to neotevře


Tady zkus presne popsat, co delas! To proto, ze v geogetu nikde zadnou cestu na databazi nezadavas, takze by mne zajimalo, co ve skutecnosti provadis.


omlovám se za nepřesnosti - při importu souborů sem zadával otevřít soubor jak na ploše, tak v C:\Documnent and Settings\“uživatel“\Data Aplikací\geoget., kam sem ho následně přesunul

problém sem již vyřešil radou od Zličíňáků a zdeziz - kupodivu včera to nestačilo, dnes již jo - nechápu to

zřejmě zásadní chyba mezi klávesnicí a židlí :D

díky za rady ;)
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 19:12

Databaze se neimportuje! Databazi proste umistis do datoveho adresare, a pustis znovu Geoget. Coz vysvetluje, proc ti to vcera nefungovalo (dal sis to tam, a snazil ses to marne naimportovat... a dneska jsi to pustil znovu, cimz se databaze nasla.)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama