Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Stáhnutí vlastních keší (PQ - nesouhlasí)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 23:02

Jsem PM a při posledním doplnění keší na GC.com a aktualizaci databáze v geogetu mi to nesouhlasí o jeden bodík a nejsem schopen dohledat kde je chyba.... Tak jsem zkusil vygenerovat všechny found logy přes PQ na gc.com ale je to stejné (respektive tam chybí tři bodíky,ale u dvou keší mám "dvojlog, kdy bylo možno získat na jedné keši dvakrát found it..., to mám v geogetu vytvořeno ručně, aby mi to souhlasilo s GC.com), takže ve finále vygenerované PQ my finds nesouhlasí s "Found it" logy na GC.com.... opět o ten jeden bodík... Nemáte nějakej způsob/fígl, jak porovnat databázi v geogetu s logy na GC .com? Nebo jak najít to, proč to o ten jeden bodík (found it) nesouhlasí? Nechce se mi tam přidávat jen tak jeden bod, aby mi to sedělo.... :-( Díky za pomoc Šindy
  • 0

#2 maxovna

maxovna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 23:10

Zkusil bych se podívat na ProjectGC. Po zadání nicku ti to vypíše špatné logy.
http://project-gc.co...ile/FindBadLogs
  • 0

#3 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 23:49

maxovna napsal/a:
Zkusil bych se podívat na ProjectGC. Po zadání nicku ti to vypíše špatné logy.
http://project-gc.co...ile/FindBadLogs


Tak ukazuje to stejně logů jako na GC.com (pro found it), ale jak jsem psal předtím, jak GC tak i geoget vygeneruje o jeden míň....

Ukazuje to 3 chybné logy (2 jsou ty zdvojené u dvou keší, ty je v pořádku), ten poslední je ze serie a nevím, proč ho to tam vybralo... (keš GC2PGRW), zapsáno jako found it, tak nevím...

Ještě jeden dotaz mimo mísu, jak se správně zapisuje do logu FTF aby to pobrali statistiky (např. pro Badgegen II), vygeneruje se to samo při natáhnutí keší do geogetu? nebo se musí v geogetu označit keš jako FTF?

Díky
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 6:23

Toto tema je, zda se vecne zelene, a nikoho nezajima, ze uz byl podobny nebo stejny dotaz 100x zodpovezen. Je proste jednodussi otazku napsat, nez zkusit vyhledat.

Ale abych jen nementoroval, tak po 101. uvedu zase navod, ktery tu zatim, pokud se nemylim, nepadl: pokud OPRAVDU chces porovnavat seznam kesi, ktere mas zalogovane na GC a v GG, pak bych doporucil nasledujici:

1. zde si zobrazis seznam vsech tebou nalezenych kesi, vsechny oznacis a pres CTRL+C vlozis do schranky
2. pomoci CTRL+V vlozis do excelovske tabulky, vyhazis nepotrebne sloupce (nechas jen jmeno kese) a seradis to podle abecedy
3. v GG si vyexportujes do csv seznam vsech nalezenych kesi
4. vyexportovany soubor nactes do dalsi excelovske tabulky, seradis podle jmena kese a zkopirujes sloupec se jmenem kese do volneho sloupce v prvni tabulce
5. pro vsechny bunky pridaneho sloupce nastavis podminene formatovani tak, aby bylo treba cervene pozadi v pripade, ze sloupce se neshoduji

Hotovo - prvni bunka, ktera ma cervene pozadi, je potencialni adept na problem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 7:00

BadgeGen II: pro FTF odznáček potřebuje mít založený tag FTF v GeoGetu a do něj se vepisují hodnoty FTF, coFTF, preFTF, STF, TTF nebo cokoliv dalšího a odznáček si detekuje TAG: FTF a v něm hodnotu %FTF% ty procenta znamenají, že to zbaští všechny řetězce které obsahují FTF zleva zprava odstředu toho co tam napíšete do toho TAGU...
TAG FTF se udržuje ručně neimportuje se do něj nic při importu...

Blíže o celém pluginu ZDE
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama