Přejít na obsah


Fotka

Island GC135M8


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
9 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 8:45

Cache Island GC135M8 je opět ukradena. Zatím tam dám jen náhradní krabičku, připadá mi, že tu keš někdo likviduje cíleně :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 13:54

kolombo napsal/a: Cache Island GC135M8 je opět ukradena.
Zatím tam dám jen náhradní krabičku, připadá mi, že tu keš někdo likviduje cíleně :-(

Obávám se, že to tak bude, no .... kdyžtak více mailem .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 15:30

Kapso, já vím, že osady moc nemusíš, ale natolik trempem seš, abys věděl, jak si to své střeží... :( Bylo jen otázkou času, než na to přijdou. Tradice je tradice. Oni (my) cokoli podobného cítí jako silné znesvěcení, zásah do soukromí. A jak přímočaří jsou, to víš taky. Lidi, mějte rozum a nestřetávejte témata a umístění svých keší s trempy - bude z toho jen nepříjemnost a konflikt. Keš nemůže vyhrát. Je jen otázkou času, než na ni trempi přijdou - a už se dnes naučili cíleně to hledat přímo na gc.com. Na trempských fórech to začíná vřít. Jestli ty agresivnější "vytáhnou do války", dojde třeba i k tomu, že "vyčistí od keší celý Brdy". (v závorkách citace). Něco takového jistě nikdo nechce.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 16:17

Citecka napsal/a:
......
Něco takového jistě nikdo nechce.


Pokud někdo něco nechce, tak ať to nedělá hlavně sám !!!
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 16:54

Citecka napsal/a: Kapso, já vím, že osady moc nemusíš, ale natolik trempem seš, abys věděl, jak si to své střeží... :(

Já se teda cítím být trampem celkem dost (dokonce jsem i šerifem jedné osady), stejně tak ale kačerem a proto pokud můžu, tak se snažím "obrousit hrany", protože je mi jasný, že tady se můžou některý zájmy křížit a bohužel se taky kříží. Tady bych to ale víc neřešil - nicméně rád o tom pokecám, víc hlav víc ví, kdyžtak mi písni telefon do SZ - zavolám, mám to zadarmo ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 16:58

Tak dnes padly moje iluze, že trampové jsou slušní lidi :(. Po vyhledání diskuzí (na základě podnětu z tohohle tématu) na mne již působí jako ožralové a ničitelé kešek >:( (až na výjimky).
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#7 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 17:52

kapsa napsal/a:....pokud můžu, tak se snažím "obrousit hrany", protože je mi jasný, že tady se můžou některý zájmy křížit a bohužel se taky kříží...


Přesně tak.

a to Nekra, kolombo - moc hezky napsáno. [/ironie] Měli byste si uvědomit, že tam byli (trempi) podstatně dřív, že ta tradice se táhne přes čtyři režimy a všem vzdorovali, takže se z nějakých kešerů ne... neleknou, že si brání svý a že - a to je si třeba obzvlášť uvědomit - kačeři, kteří své kešky věnují či dávají na jejich místa (a to nemusí být jen osady), právě na nich přece parazitují, využívají jejich svět... a že (ad slušný lidi) na slušný lidi si trempi nehráli nikdy, a že po slušnosti volá někdo, kdo se jich ani nezeptal, vleze jim na jejich "tajný místa", nacpe si tam svojí věc, pozve tam spousty naprosto nezasvěcených lidí (paďourů), lidí, na které a zrovna vy dva běžně nadáváte, co je to dnes za prasata (a to prosím v rámci vlastního kešingu!). Znovu, vy se jim tam nacpete, využijete je a pak ještě křičíte, že ONI NEJSOU SLUŠNÍ, když se ohradí anebo tu keš prostě zničí?
No, a not last - mají převahu. Můžem si tu teoretizovat jak chcem, ale stejně jako jsme už viděli u myslifců, lesáků, zemedělců, když nechtěj, tu keš tam neudržíš.

Tak prosím, mějte rozum.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#8 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 19:15

Citecka napsal/a:Keš nemůže vyhrát.

Nestačí počkat?

Trempové brzo vymřou.

Nicméně keše do osad nedělal bych, zbytečný konflikt... Jak už tu zaznělo.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#9 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 19:24

Nekra napsal/a: Tak dnes padly moje iluze, že trampové jsou slušní lidi :( .

Totéž říkají oni po přečtení "našich" diskuzí .... :)

honny napsal/a: Trempové brzo vymřou.

To si nemyslím, ubývá jich ale na vymření to není. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 19:26

Chtěl jsem informovat, že tam ta keš není a ne se dohadovat s někým, kdo si myslí, že hromada rezavých plechovek a poházené útržky toaletního papíru jsou svátost. Ta keš je záměrně stranou, mimo hlavní vrchol a osadu. Takže bych uvítal, kdyby si zastánce svatých míst trempingu dal pohov. A s kapitánem Kidem a jeho kamarády se znám osobně. Zámek, děláte z toho bramboračku.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama