Přejít na obsah


Fotka

android widgety, hledam


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 19:17

Ahoj sice s tim otravuju uz jinde ale protoze vic hlav vic vi, zkusim svoji prosbu postnout i sem. Ne uplne vlastní vinou jsem měl telefon v servisu a přišel o aplikace a nastaveni. Skoro vše jsem dal do puvodniho stavu jen mi chybi 2 "asi widgety", bohuzel pochazeji ze zacatku hrani si s telefonem takze nevim k jake byli aplikaci, mam podezreni na nejaky kalendar ale strávil jsem hledánim 2 noci a sam uz nemuzu najit,dosl napady, tak treba podle popisu funkce a mnou nakreslenych obrazku uz nekdo nekde zahledl. Zluty papirek (note), nahore male bile plus kterym se pridavali poznámky. Kazda nova poznamka skryvala tu predchozi, na vrchu se vzdy ukazovala ta posledni ale dalo se(asi sipkami) pohodlne prelistovat na predchozi poznamky. To druhe (tasks), po rozkliknuti cerna obrazovka s nastavenim upominky, data a casu, nemyslim ze to prpinalo nekam do kalendare, splnene nebo prosle ukoly byli skrtnuty cervenou carou. To je asi vse co si vybavim, pokud jste nekdo na neco takoveho narazil, postnete mi prosim link, vim ze to je prkotina ale ja si na tyto funkce zvykl.Urcite to bylo neco z googleplay a bylo to zdarma, ale budu vdecny i na linky placenych aplikaci, mohli treba za tu dobu co jsem nemel telefon zpoplatnit Predem dekuju za napady kde hledat edit:v seznamu vsech aplikaci tu hledanou nenajdu, protoze jsem tuhle dostal skvely napad promazat aplikace ktere nepouzivam :o
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#2 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 858 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 21:29

to první zrejme ColorNote druhé nevím
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#3 GEkOn-cz-

GEkOn-cz-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 21:34

Na google play vyhledat: poznamky, popr. Poznamkovy blok a urcite si vyberes... Snad pomuze?!
  • 0

#4 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 21:46

Tohle ech bejt, de si tam Google keep, to je mnohem lepší
  • 0

#5 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2013 - 6:12

Sice někdo psal že jedno z toho je color note(což je možné) který používám ale na adndroid se aktualizace jen hrnou takže si myslím že to už nenajdeš ale poznámkových bloků je tolik... a ještě jedna věc o widgetech jsou to velcí žrouti baterie a zatěžují OS na druhou stranu je to podstata androidu. A taky já osobně na dvou stránkách v hlavním menu nesnesu pohled na volné místo tak tam plácám widgety sice zabíjím baterku ale dělá se mi stím dobře:-) takže je nakaždém co preferuje. Takhle to dělám na tabletu na mobil bych si jich tolik nedal.
  • 0

#6 qdo

qdo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2013 - 7:20

V Obchodu Play, zalozka Me Aplikace, zalozka Vše. Zde najde vse co jsi kdy mel nainstalovano (tedy i odinstalovane veci) v telefonu. BTW: google keep jako poznamkovou aplikaci s widgetem take doporucuji.
  • 0
HTC ONE + Etrex 30

#7 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 19:43

Dekuju všem co se mi pokusili pomoci ve vlakne i pres SZ. Appka bohuzel zatim stale nenalezena i kdyz jsem prosel dost pres 1000 ruznych aplikaci. Je mozno ze byla predelana tak ze ji nepoznam nebo treba z GP odstranena. Zatim zkousim google keep, nevypada marne.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#8 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 20:09

qdo napsal/a:
V Obchodu Play, zalozka Me Aplikace, zalozka Vše. Zde najde vse co jsi kdy mel nainstalovano (tedy i odinstalovane veci) v telefonu. BTW: google keep jako poznamkovou aplikaci s widgetem take doporucuji.

Vždyť přece psal už v prvním příspěvku, že si v tom seznamu všech aplikací mazal.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama