Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

zpoždění při publikaci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 21:23

ahoj, jak se může stát, že cache, která má datum (published-název sloupce ve výsledcích hledání/hidden- na začátku listingu ) v březnu se ve výsledcích vyhledávání objeví v červnu (odpovídá "published listing" logu) PS: nechci,aby to znělo jako narážka nebo zle, i když si o to forma příspěvku říká. Spíš mě zajímají ty možné průtahy (které samozřejmě mohou být na obou stranách)
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 21:27

Pokud myslíš rozdíl mezi datem založení a publikování, tak je to velice snadné. Když založíš listing, tak se automaticky vloží jako datum založení aktuální datum. Pak klidně můžeš keš řešit měsíce (realizace nápadu, uložení v terénu, betatesty, atd.) a pak málokdo změní datum "založení listingu" na reálné uložení keše do terénu. Takže určitě to není způbeno jen tím, že se keš dlouho schvalovala.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 22:38

Jo, nejde založit keš v budoucnosti. Tj. když si založím první verzi listingu, jen abych dostal číslo a viděl jak to asi bude vypadat, nemůžu tam dát datum o týden pozdější, i když vím, že to dřív k publikaci nepošlu. Ale můžu to datum změnit když to k publikaci posílám. Myslím, že je hodně vhodné, to udělat. Naopak, znám případ, kdy se owner uklepl o rok a jeho keš se ve výpisu nejnovějších ztrácela někde za 10. stranou. V geogetu jsem na to udělal i plugin, který mi do tagu vyplní automaticky datum podle publikačního logu. Abych mohl vidět, jak dlouho od publikace jsem ji nalezl. Prozatím ale jsem neudělal nějaké rozumné využití tohoto tagu pro statistiku. Myslím, že DatePublished by bylo mnohem víc říkající, než DatePlaced. Ale Groundspeak to prostě dělá takhle a s tím nic nenaděláme.
  • 0

#4 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2013 - 22:50

:) Vidíš, já už ten tag použil. V sekci FTF mám s jeho použitím seznam "Top 10 keší, které nejdéle odolávaly FTF úlovku"...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama