Přejít na obsah


Fotka

T5 Potštejn, jsem tu týden s cajkama ;)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2013 - 20:58

Ahoj lidičky, pokud byste se někdo ve dnech 20.-26.7.2013 pohyboval v okolí Kostelce nad Orlicí, Vamberka, Žamberka .... no prostě v okolí Potštejna, můžete si od ownera, tedy ode mě, zcela zdarma a nezištně půjčit cajky a keš ( GC3RG74 ) si odlovit. ;) Budu zde stejně jako loni fungovat v táborové kuchyni, asi 50 metrů od keše, s připravenýma cajkama k vypůjčení. A pokud nepřijdete zrovna v čase 9-13:00 kdy má kuchař největší frmol, rád vám i s lezením vypomůže, pokud jste začátečníci ;) Mějte se všichni fajn a doufám, že se někdo objeví. Třeba se to zvrtne v malej Event a dáme i jedno, v táborové kuchyni bylo, je a vždy bude fajn :D L7
  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#2 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2013 - 7:50

Safra, my tam jedeme o týden později. Škoda, mohli jsme zalézt, pokecat a pumpnout tě o dobrou krmi ;) Tak snad za rok vyjde termín. Pěkně si to tam užij, je tam krásně :)
  • 0

#3 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2013 - 22:28

Byl jsem dnes a byl to super zážitek. Velké díky Linberghovi007, který nezištně zapůjčil cajky, měl trpělivost a ještě se pak podělil o pivo z potoka. G@spod@ si samozřejmě také zaslouží dík. Výpravu doporučuji každému, pro kolegy kačery jsem nechal pár drobností včetně tematického TB. ;)
  • 0

#4 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2013 - 14:58

Doc Bogeyman napsal/a:
Byl jsem dnes a byl to super zážitek. Velké díky Linberghovi007, který nezištně zapůjčil cajky, měl trpělivost a ještě se pak podělil o pivo z potoka. G@spod@ si samozřejmě také zaslouží dík.
Výpravu doporučuji každému, pro kolegy kačery jsem nechal pár drobností včetně tematického TB. ;)

Jsem rád, že se akce zadařila, co víc si owner může přát, než když jeho keše dělají druhým radost ;)
L7
  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama