Přejít na obsah


Fotka

Dovolena v Chorvatsku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 12:53

Ahoj, chystáme se v první polovine srpna na dovolenou do Chorvatska, s dvema dětmi - 1. stupeň ZS. Zatím uvazujeme o Krku nebo Pakostane. Muzete se podelit o tipy, vlastní zkušenost s ubytovanim v apartmanu (kontakt), vlastni vareni. Predem diky moc.
  • 0

#2 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 28 červenec 2013 - 15:23

Jezdíme už několik let do Orebiče na Pelješaci, sice je to dál cca 1250km, ale naproti je Korčula a autem se dá celý poloostrov objet. Je zde dost nádherných míst. Jsme vždycky v soukromém apartmánu, vaření (jestli se to dá tak nazvat) samostatně nebo restaurace. Jen nevím, jestli bude ještě volno.

http://www.apartment-emmi-orebic.com/
  • 0

#3 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 16:52

Taky zítra jedeme :). Chorvatsko "trochu" známe, na Pelješaci jsme byli např. v dingačských vinicích - výborné víno a jak psal kolega krásné výlety. Ale asi bych doporučil ostrov Krk třeba Šilo nebo Bašku. Vloni jsme byli na ostrově Rab a moc se nám tam líbilo. Není to jako jinde: Skály, dálnice, penzion, moře. Ale kdo se jede jen válet k vodě, pak to asi nevadí. A kešky tam jsou pěkné.
  • 0

  BFMgold_small.jpg

Věk se počítá až ten kačerský.


#4 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 5:45

Zkušenosti máme s Baškou na Krku. Kontakt na ubytování bohužel nemám, jezdili jsme do karavanu do kempu, ale tahle možnost padla. Taky bych potřeboval nějaký kontakt na apartmán. Na Bašce je 70 km česky značených tras (KČT). Hlavní pláž je písčitá, promenáda na večer cca 2 kilometry. Autem se dá vyrazit do Punatu, Krku, Njivice, do jeskyně Biserujka..., nebo trajektem na Rab nebo Cres.Takže je kam jít, kešek na jednu dovolenou až moc. To je jak reklama cestovky, co? To ne, ale my jsme tam byli asi 10x...
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#5 rolin28

rolin28

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 8:25

Ahoj dovolenou v Pakoštane doporučiji je to 14 dní co jsem se vrátil a nemělo to chybu. Výlet do Šibeniku na hradby, Biograd a Primošten do přístavu na lodě. Pokud budeš mít zájem je to cca 50 metru od moře zde je odkaz. email: ana.cudina@zd.t-com.hr Mobile: +38598513150 Phone: +38523381053 web: www.apartments-bernardica.com Ps: ať se líbí
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 14:50

Taky jsem na Krku nestihnul za loňskou dovolenou vysbírat všechny kešky. K některým je hodně dlouhá cesta. Jinak vlastní vaření už dneska moc smysl nemá, je to ztráta času. Jídla v dobrých restauracích na břehu moře vyjdou tak na dvě stovky na osobu, což je stejné jako u nás. Pokud někdo musí šetřit, tak pak určitě vařit, ale alespoň jednou doporučuju najít nějakou restauraci a ochutnat, stojí to za to. A už je jedno, jestli jste v turistickém magnetu jako je Krk a Baška nebo v méně frekventovaných místech jako Punat nebo střed ostrova, kde se vás dokonce bojí obsloužit. :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama