Přejít na obsah


Fotka

MEDLOV 2013 - doprava Praha>Medlov a zpět


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 22:03

Rád bych se dostal na Medlov z Prahy, hledám volné místo v automobilu na tuto cestu tam a i zpět. Případně mohu použít auto já, to ovšem hledám 3 osoby k transportu s místem nástupu Český Brod. Příjezd v pátek odpoledne/podvečer, odjezd v neděli dopoledne (dle stavu po sobotě). Platba za cestu dohodou.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#2 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 23:17

zdravíčko, šel bych do toho, teda pokud by nevadilo že bys bral auto ( s příspěvkem počítám) a nevadilo by že bychm přibrali jednu osobu ve Ždáru nebo havl brodě (nevím pořádně kudy by se jelo, takže by záleželo na domluvě :-) ale přesnější info co a jak bych hodil po víkendu ta pokud to nespěchá :-) do Brodu bych klidně dojel :-)
  • 0

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 15:48

Tak bohužel z důvodu personálních změn v práci nejedu nikam... což mne tak nějak sejří...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 05 srpen 2013 - 17:42

Nic mi do toho není, protože na Medlov se nechystám, ale četli jste ten článek tady ve foru o zákazu vstupu do lesa?
  • 0

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 18:03

Tábořiště a camp Medlov není v lese ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama