Přejít na obsah


Fotka

Berounsko - Karlštejnsko ubytování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Destty

Destty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 11:02

Zdarvím, nedávno jsem byl v jenom hotýlku v Berouně, vynikájící výchozí bod pro kešování v okolí. Vede to tam příjemný manželský pár který mi vždycky vyhověl :-) Byli jsme tam na kolech sice mají pár schodu ale kola jsme měli pod dohledem majtele i auto. Pokoje jsou supr i snídaně a mají funkční internet i PC pro hosty... Hotílek je v centru města ale s okna jsme koukali na Berounku, do všech směru se dá krásně vyjet i Do Prahy zpátky jsme už jeli vlakem stejně tak jsme kešovali na Americe super zažítek.. Můžu jenom doporučit :-) www.maxim-hotel.eu Byl tam někdo? B)
  • 0

#2 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 11:07

Destty napsal/a:
Zdarvím,

nedávno jsem byl v jenom hotýlku v Berouně, vynikájící výchozí bod pro kešování v okolí. Vede to tam příjemný manželský pár který mi vždycky vyhověl :-) Byli jsme tam na kolech sice mají pár schodu ale kola jsme měli pod dohledem majtele i auto. Pokoje jsou supr i snídaně a mají funkční internet i PC pro hosty...

Hotílek je v centru města ale s okna jsme koukali na Berounku, do všech směru se dá krásně vyjet i Do Prahy zpátky jsme už jeli vlakem stejně tak jsme kešovali na Americe super zažítek.. Můžu jenom doporučit :-)

www.maxim-hotel.eu

Byl tam někdo? B)


První příspěvek na fóru, bez uvedeného nicku na Geocaching.com...
Takže, až si budete chtít příště udělat reklamu, zaplaťte si banner v levém panelu.
  • 0

#3 Destty

Destty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 11:20

Špatně jsem si to tu zaregistroval na CG.com mám nick DesttroDiSpezza :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama