Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Oregon 450 - překrývání ikonek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2013 - 11:15

Ahoj, vlastním Oregona 450 a štve mě jedna drobnost - ikonky waypointů, například těch parkovacích, jsou mnohem větší než ikonky samotných kešek, takže pokud je třeba parkovací WP hned vedle kešky, ikonka parkoviště kešku naprosto překryje a ta je pak na mapě patrná až při velkém přiblížení. Nejde nějak nastavit, aby kešky vylezly před waypointy, nebo aby byly jejich ikonky alespoň větší? Díky! :)
  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2013 - 22:14

I já mám O450 a už při zácviku jsem dostala radu, abych si menší ze souborů PQ, čili waypointy, do navigace radši vůbes nestahovala protože....to vypadá přesně, jak jsi popsal. Pár měsíců jsem je opravdu naprosto ignorovala a nechyběly mi, jenže pak mi to jednou nedalo, vyzkoušela a mapa byla zaplevelená - takže jsem se zamyslela, jestli je budu k něčemu potřebovat a....vesele je ignoruju dál. Kde zaparkovat mi nemusí radit GPS ( většinou se stejně intuitivně trefím na doporučené místo ), u multin si stejně tisknu jednotlivé stage, abych si mohla zapsat úkoly a tak si další souřadnice lehce doťukám. Třeba ti někdo poradí podle tvých představ, ale mě stačí je prostě ignorovat.:P
  • 0

#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2013 - 10:05

Já waypointy exportuji jako POI, pak mají sympatické mrňavé ikonky (různé podle typu waypointu) a hlavně nejsem omezen jejich počtem.
  • 0

#4 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2013 - 10:56

Parkis napsal/a:
Já waypointy exportuji jako POI, pak mají sympatické mrňavé ikonky (různé podle typu waypointu) a hlavně nejsem omezen jejich počtem.

Díky za tip, něco jsem si o tom přečetl a vypadá to slibně. Jenom by mě zajímalo - nechat si od GC.com každý týden vyplivnout PQ je pro mě pohodlné, je možné ten soubor waypointů vzít a prohnat ho něčím, aby body vylezly jako POI? (Umí to třeba GeoGet?)
  • 0

#5 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2013 - 11:09

ano umí
já používám tenhle exportní script: http://geoget.ararat...kript:poigarmin
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama