Přejít na obsah


Fotka

Noční odlov před MAZE - sobota 7. září


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#21 stracestka

stracestka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 15:53

na pulnoci bych se pridala i ja
  • 0

#22 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 16:09

Taky bych se připojil. Alespoň na pár kešek. Přítelkyně bude o víkendu v práci a tak si budu moci řádit dle libosti :) a na přesun by se dalo využít i auto.
  • 0

#23 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 16:48

PaTTrick napsal/a:

Frenkonix napsal/a:

nejsi tam asi tak o týden dřív? :-)


Jsem :D A budu tam celý týden.

To pulnoční setkání by mi taky vyhovovalo. To bych stihl i podvečerní regeneraci.
  • 0

#24 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 12:56

lukabike.com napsal/a:
My mame v planu dat Za Sarkou s baterkou plus neco v okoli, pripadne to natahnout na nocni stromovku Netopyr a nasledne v noci se vydat na MAZE. Uvidime jak to pujde a jestli se to povede :)


Za Sarkou bych taky šla, eventuelně i na Netopýra. A hlavně na to MAZE. Jak to plánujete?
  • 0

#25 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 13:04

Na Šárku se prosím domlouvejte jinde. Zbytečně bychom tu řešili dvě různé trasy, já mám na programu Operaci Brunnenwald či jak se to píše a keše, které jsou v popisku na začátku. Ačkoliv Šárka je úžasná, spíš bych si vybral třeba Hauuuuuuuuu, které ovšem taky mám, na asi 3 pokusy.
  • 0

#26 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 13:37

Novom napsal/a:
Na Šárku se prosím domlouvejte jinde. Zbytečně bychom tu řešili dvě různé trasy, já mám na programu Operaci Brunnenwald či jak se to píše a keše, které jsou v popisku na začátku. Ačkoliv Šárka je úžasná, spíš bych si vybral třeba Hauuuuuuuuu, které ovšem taky mám, na asi 3 pokusy.


Jestli někdo půjde na Hauuuu, ráda bych šla také. Kdysi jsme ho začali, ale daleko jsme nedošli, protože bylo poničené, a teĎ už je jen pro PM :(
  • 0

#27 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 13:44

Jak Šárku, tak Hauuuuu, fakt zkuste řešit v tématu vedle. :-( Teď momentálně sháním především někoho na mudlu a kačera, protože mám k dispozici vlastní GPS a Frenkonix, pokud půjde, dodá druhý přístroj, což ovšem není úplně ideální, takže kdo z těch, kteří se hlásili, by se tedy přidal? Čas bych stanovil třeba mezi 4. - 5. hodinu odpoledne v sobotu.
  • 0

#28 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 13:45

Na Mudlu a Kačera bych se případně přidala. Tedy ještě podle toho, který den by to bylo. Asi jsme slepá a nevidím to tu. Bruneval mám a je to moc hezké wigo!
  • 0

#29 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 13:48

V sobotu 7. září mezi 4. - 5. hodinou odpoledne. Akorát jsem zatím nestudoval, kde že je vůbec start pro obě hry.
  • 0

#30 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 14:03

Ahá, tak sobotu nevím. Pátek by mi vyhovoval určitě.
  • 0

#31 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 14:08

V pátek jsem bohužel v práci a celé je to domlouvané na sobotu, ač to možná takhle z debaty nevyplynulo.
  • 0

#32 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 15:49

Mezi 4 a 5 hodinou v sobotu bych se taky zúčastnil, jen teda Oregon 600 Wherigo nemá a ajfonní Wherigo aplikace je řekněme nestabilní. Tak se spíš asi jen připojím, pokud to nevadí - to dvojité bych měl rád. Operaci 1942 bych řešil pak operativně.
  • 0
:)

#33 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 16:36

S Oregonem bych se taky přidal na první dvojkeš Mudla-Kačer.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#34 dekameronnn

dekameronnn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 16:45

já taky ... ale to už jsem psal ... hodil by se přibližnej čas :)
  • 0

#35 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 17:34

Novom napsal/a:
V sobotu 7. září mezi 4. - 5. hodinou odpoledne. Akorát jsem zatím nestudoval, kde že je vůbec start pro obě hry.


Start her je na vychozich souradnicich tech WIG -- proste Mudla od "Otradovicke" a Kacer z lesu Kamyk. Pokud se chcete nekde sejit na dohodu tak bud DOMYNO (hospoda nedaleko od Mudly) nebo pak nejidealnejsi nekde u zastavky Lhotecky les. ODtamtud je to pesky tak akorat na start kacera stejne casove jako dojet dve stanice busem a dojit na start Mudly. Jo a hospudku v tamnim nakupnim centru najdete taky -- je dole :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#36 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 19:17

Novom napsal/a:
V sobotu 7. září mezi 4. - 5. hodinou odpoledne. Akorát jsem zatím nestudoval, kde že je vůbec start pro obě hry.


No tak jestli je to v sobotu odpoledne, přidala bych se taky. Mám O 450, ale vůbec žádný zkušenosti s wigem. Jsem to nějak pochopila, že to vypukne až v noci ;)
  • 0

#37 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 19:25

Tak dobrá, o půl 5 se sejdeme na zastávce MHD Lhotecký les. Prosím všechny, kteří by chtěli toto dvojwigo hrát, aby si nahráli obě hry do svých přístrojů a na místě se potom podle počtu hráčů nějak rozdělíme na dva tábory, které půjdou proti sobě. Číslo na mě je 603759940. Dále pak GC3WFF2, která se snad dá zahrát během toho dvojwiga a GC31YK6 ačkoliv je prý dost náročná, ale zkusit to můžeme, domluva na místě.


Pokud by se někdo chtěl vydat následně i na nějakou tu noční, či se chtěl přidat, domluvíme se spíš soukromě. Snad nám bude přát počasí. ;)
  • 0

#38 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 19:55

Novom napsal/a:
Tak dobrá, o půl 5 se sejdeme na zastávce MHD Lhotecký les. Prosím všechny, kteří by chtěli toto dvojwigo hrát, aby si nahráli obě hry do svých přístrojů a na místě se potom podle počtu hráčů nějak rozdělíme na dva tábory, které půjdou proti sobě. Číslo na mě je 603759940. Dále pak GC3WFF2, která se snad dá zahrát během toho dvojwiga a GC31YK6 ačkoliv je prý dost náročná, ale zkusit to můžeme, domluva na místě.


Pokud by se někdo chtěl vydat následně i na nějakou tu noční, či se chtěl přidat, domluvíme se spíš soukromě. Snad nám bude přát počasí. ;)


ahoj, tak já mám na rozdíl od ostatních opačný problém... noční odlov jsem čekal později než sraz v půl páté. Budu volný nejdříve tak v 7. Jestli by to nevadilo, tak bych Novomi zavolal a připojil se k Vám později...
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#39 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 20:00

Ale tak to je jasné, že noční kešky přeci nepůjdeme lovit v 5 odpoledne. :D Než se dostaneme do Bohnic, tak už bude podvečer, i proto tu je číslo, abych byl k zastižení i postěji. ;)
  • 0

#40 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 6:06

Zmenily se mi plany,takze pro me ta sobota vychazi nadejne. Jeste uvidim,co se vyvrbi,ale prozatim to tedy vypada,ze bych se pridala.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama