Přejít na obsah


Fotka

NektarBrothers konci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2006 - 22:21

Ne nebojte se, nerozhodli jsme se seknout s geocachingem jako takovym. Jen nejak dozral cas, kdy diky ruznym lokacim bydleni, ruznym zamestnanim, nestihame chodit spolu na vsechny kese. Je nam to blbe ze dvou duvodu, za prve kvuli ostatnim lidem v tymu, proste nalezena cache nelaka ostatni cleny tymu jiz tolik, jako nenalezena a tak cast lidi v tymu nevidela peknou Gabretu, nekdo nebyl na Sibenici, nekdo zas neprosel perfektne pripraveny Vysehrad atd. Druhym duvodem je dle naseho nazoru neferovost k ostatnim tymum a kacerum, kde my nabirame jeden a ten samy den bod na severu, jihu a vychode vlasti a vy se drzite spolu. Tolik tedy k nasem duvodum proc dochazi k "rozpadu" tymu.

NektarBrothers jako takovy tym proste bude i nadale existovat, jen bude rozdelen na "nizsi spravni celky". Bude nadale fungovat, jako zastresujici organizace, stav jeho konta bude nadale nemenny a vlastni cache budou i nadale spravovany se vsi duslednosti jako tomu bylo doposud. I nadale budete moci tym kontaktovat pres jeho profil a i nadale se muzete setkat s maintenance logy na nasich kesich.

Tak a ted k mozna "nepopularnimu kroku", budeme prelogovavat kese na jednotlive tymy. Chceme mit prehled kde kdo byl a kdo ne, nikdo z nas nebude logovat jedinou cache, kde fyzicky nebyl. Jsme pro ferove jednani a samozrejme uznavame, ze nektery z autoru nebude s timto nasim jednanim souhlasit, ma na to plne pravo a my jen prosime, aby nas kontaktoval a my log zmenime z found na note. Pripadna dalsi navsteva samozrejme bude mozna nasledovat dle umisteni a zajimavosti cache.

Kazdy log, kteryzto bude prelogovan, bude samozrejme obsahovat vysvetlujici vetu a zrejme i odkaz sem. Doufame ze nejak moc nerozvirime vody ceskeho geocachingu, budeme pochopeni a nezatraceni. Dekujeme vsem predem za pochopeni a tesime se na dalsi setkani.

NektarBrothers
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2006 - 23:18

Tak a ted k mozna "nepopularnimu kroku", budeme prelogovavat kese na jednotlive tymy. Chceme mit prehled kde kdo byl a kdo ne, nikdo z nas nebude logovat jedinou cache, kde fyzicky nebyl. Jsme pro ferove jednani a samozrejme uznavame, ze nektery z autoru nebude s timto nasim jednanim souhlasit, ma na to plne pravo a my jen prosime, aby nas kontaktoval a my log zmenime z found na note. Pripadna dalsi navsteva samozrejme bude mozna nasledovat dle umisteni a zajimavosti cache.

Kazdy log, kteryzto bude prelogovan, bude samozrejme obsahovat vysvetlujici vetu a zrejme i odkaz sem. Doufame ze nejak moc nerozvirime vody ceskeho geocachingu, budeme pochopeni a nezatraceni. Dekujeme vsem predem za pochopeni a tesime se na dalsi setkani.

NektarBrothers

Priznam se, ze u deti, ktere se oddeli od rodinneho tymu podobne operace chapu. U dospelych me podobna retroaktivita logu slusne receno netesi. Vznika tu rada otazek. Pokud se MadDog team hodla v pristich letech dale delit na nizsi spravni celky, byl bych radeji, kdyby se kazdy clen rovnou logoval zvlast. Dale mi trochu nejde do hlavy, kolik clenu bylo puvodne, kdo zustava v NektarBrothers a kdo a kam odchazi? Ma-li Nektarbrothers team soucet vsech logu, a zaroven tytez logy prejdou v ruznych poctech na dalsi jednotky, nemely by puvodni logy Nektarbrothers teamu ze statistik zmizet?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2006 - 23:21

Pokud muzeme z vlastni zkusenosti radit, i kdyz to nejspis znate, pro ucely zpetneho logovani je mozna lepsi pouzivat wapovou verzi stranek, protoze pak nechodi autorum a watchlisťákům mejly. Budete virit vodu trochu min, esli o to stojite.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 1:51

Priznam se, ze u deti, ktere se oddeli od rodinneho tymu podobne operace chapu. U dospelych me podobna retroaktivita logu slusne receno netesi. Vznika tu rada otazek. Pokud se MadDog team hodla v pristich letech dale delit na nizsi spravni celky, byl bych radeji, kdyby se kazdy clen rovnou logoval zvlast. Dale mi trochu nejde do hlavy, kolik clenu bylo puvodne, kdo zustava v NektarBrothers a kdo a kam odchazi? Ma-li Nektarbrothers team soucet vsech logu, a zaroven tytez logy prejdou v ruznych poctech na dalsi jednotky, nemely by puvodni logy Nektarbrothers teamu ze statistik zmizet?



MadDogTeam jsem ja a muj pes - rozdeli nas akorat smrt
U Klokanu to vapada na svatbu - Klokan+Lucka . takze bud smrt nebo rozvodove rizeni
Jerry je taktez sam, tim zaroven odpovidam 4 lide se deli na 3 "teamy".

Co se tyka WAP verze vyridim to teamu a pokusime se to nejak resit abychom neotravovali. Diky o teto moznosti jsem nevedel.

Za "nevyzadane" maily se omlouvam, jinak samozrejme neni problem veskere logy NB smazat, jen prozatim zustanou kvuli prelogovani. Prelogovani delame hlavne z duvodu vycisteni mapy a prehledu cache. GSAK tvrdosijne prehazuje rucne oznacene FOUND cache na nenalezene.

Adam
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 11:06

nemely by puvodni logy Nektarbrothers teamu ze statistik zmizet?

Možná trochu navážu... myslím, že neměly, protože v tom starém logování alespoň něco je, ty nové přelogovávané jsou o ničem, jen úředničina...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 1:37

Pokud muzeme z vlastni zkusenosti radit, i kdyz to nejspis znate, pro ucely zpetneho logovani je mozna lepsi pouzivat wapovou verzi stranek, protoze pak nechodi autorum a watchlisťákům mejly. Budete virit vodu trochu min, esli o to stojite.


Tyme NektarBrothers-opravdu pouzivejte k novemu prelogovani verzi na wap.geocaching.com. At me nemusi kvuli vasi aktivite chodit tolik mailu-uz mi jich z watchlistu prislo skoro 10 :-(.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 13:58

Tyme NektarBrothers-opravdu pouzivejte k novemu prelogovani verzi na wap.geocaching.com. At me nemusi kvuli vasi aktivite chodit tolik mailu-uz mi jich z watchlistu prislo skoro 10 :-(.


Vcera jsem si precetl mail a log ze sve kese, kde jsem se dozvedel, ze se deli tym. Vubec mi nevadilo, ze jsem tento mail obdrzel. Naopak, tato informace mi pripada velice vhodna a az budu zase v ramci udrzby koukat do logbooku a logu a neuvidim nektere papirove zapisy, jiste si vzpomenu na NektarBrothers. Navic, posledni dobou nemam cas na denodeni sledovani for a takhle me informace nasla sama. Mozna me to i otravovalo a psal bych neco jineho, kdybych mel zalozenych 50 kesi, ale ... (to by bylo na jine vlakno).
Diky za informaci o deleni tymu.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 2:17

Jen malý tip k wapové verzi: poměrně komfortně se k ní dá připojit z prohlížeče Opera (pro PC). Není nutné používat mobil.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 11:15

Možná trochu navážu... myslím, že neměly, protože v tom starém logování alespoň něco je, ty nové přelogovávané jsou o ničem, jen úředničina...

Ja myslim, ze by mely. Nic nebrani tomu zkopirovat puvodni text pod novy nick. Je to jejich volba. Mozna by si kazdy mel nejdriv promyslet dopredu, co z toho vyplyva.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 11:20

No to jsme s Albi resili uz na zacatku, jestli si zalozit jednoho nebo dva uzivatele, kdyz nesel zalozit team...
Jestli by nestalo za to, trochu zatlacit na GC, aby se zacal zabyvat oficialni podporou tymu, nebot se s tim setkavame cim dal casteji (viz. treba Hexenschuss Brigade - tym pro jednu akci a dalsi)
A jeste me napadlo ze by podpora teamu byla dobra i pro spravu kesi - casto maji kese ve sprave dva a vice kaceru.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 9:04

Jen malý tip k wapové verzi: poměrně komfortně se k ní dá připojit z prohlížeče Opera (pro PC). Není nutné používat mobil.


  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 9:04

Jen malý tip k wapové verzi: poměrně komfortně se k ní dá připojit z prohlížeče Opera (pro PC). Není nutné používat mobil.


Diky, muj oblibeny FF to zvlada take.
Adam
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 15:06

Uplne souhlasim s tim, co napsal Baluu. Jsem rada, ze NektarBrothers nekonci, ze se jen rozdelili. Jen bych chtela podotknout, ze clovek nekdy nevi, jak se situace bude vyvijet a teprve az ziskanim zkusenosti objevi, co mu vyhovuje. Takze at se vsem clenum dobre dari a dobre hleda, Asteris
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 20:11

Vcera jsem si precetl mail a log ze sve kese, kde jsem se dozvedel, ze se deli tym. Vubec mi nevadilo, ze jsem tento mail obdrzel. Naopak, tato informace mi pripada velice vhodna a az budu zase v ramci udrzby koukat do logbooku a logu a neuvidim nektere papirove zapisy, jiste si vzpomenu na NektarBrothers. Navic, posledni dobou nemam cas na denodeni sledovani for a takhle me informace nasla sama. Mozna me to i otravovalo a psal bych neco jineho, kdybych mel zalozenych 50 kesi, ale ... (to by bylo na jine vlakno).
Diky za informaci o deleni tymu.

Za informaci o deleni tymu jsem taky vdecny, maily me urcite neobtezuji (nemam nastesti vytacene ani jinak podle kB zpoplatnene pripojeni :-)). jako vlastnik kese jsem rad, kdyz vim co se deje. Urcite je to lepsi, nez kdyby v tichosti pres wap nekdo pricinil podloudne log, ktereho si v tom mnozstvi ani nevsimnu.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2006 - 13:01

Mozna me to i otravovalo a psal bych neco jineho, kdybych mel zalozenych 50 kesi, ale ... (to by bylo na jine vlakno).

Nekolik desitek zalozenych mam a ac je to jev cim dal tim castejsi, rozhodne nijak neobtezuje. Posledni dobou to nejvice bije do oci na Hladove zdi, kterazto je jiz delsi dobu diky rekonstrukci mimo provoz a tu a tam prijde mail Found it, i kdyz tam fyzicky neni :-))) Pri blizsim zkoumani se ukazuje, ze je to se starym datumem a ze se nekdo deli, prelogovava, cisti mapu ci jinak boduje.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 22:40

nejake logy mi prisly. Tak at se Vam dari i dal a myslim, ze bych byl hodne potesen, kdybych na nejake cache v budoucu zaregistroval nejen Vase individuelni logy, ale i log teamu ukazujici, ze jste se zas spolu sli za sipkou cestou necestou.

Za informaci o deleni tymu jsem taky vdecny, maily me urcite neobtezuji (nemam nastesti vytacene ani jinak podle kB zpoplatnene pripojeni :-)). jako vlastnik kese jsem rad, kdyz vim co se deje. Urcite je to lepsi, nez kdyby v tichosti pres wap nekdo pricinil podloudne log, ktereho si v tom mnozstvi ani nevsimnu.


  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2006 - 0:28

nejake logy mi prisly. Tak at se Vam dari i dal a myslim, ze bych byl hodne potesen, kdybych na nejake cache v budoucu zaregistroval nejen Vase individuelni logy, ale i log teamu ukazujici, ze jste se zas spolu sli za sipkou cestou necestou.


Mno ver tomu ze i nadale budeme chodit spúolu, jen nam to takhle prijde vice fer vuci ostatnim, kteri mozna trochu vic hledi na pocet nez na zazitky s GC spojene, ja napriklad diky rodeleni tymu mam vetsi chut navstivit cca 100 kesi na kterych jsem v ramci teamu nebyl a to je proste ten hlavni duvod rozdeleni. Rikejte si vsichni co chcete ale proste misto s nenalezenou cache laka vice nez misto s cache nalezenou :D

Adam
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama