Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Problémy s nezobrazováním keší na mapách GC.COM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 9:40

Ahoj všem, omlouvám se, pokud tady toto téma již bylo řešeno, ale nedohledal jsem. Zaznamenal jsem problém na mapách keší na Geocaching.com (jako BM), kdy se mi na mapě prostě nezobrazí určitá keš (ačkoli podle mých informací nikdy nebyla PMO) a po čase při novém otevření mapy se už zobrazí (a není to nějaká nová věc, která by přibyla). Při lovu si prostě vyberu určitou oblast Prahy - vizuálně z oněch map - celou (plus mínus) ji vysbírám, všude vysmajlíkováno, po týdnu mi na tu oblast znovu padne oko a tam se zelená x let stará BM tradička... No co, aspoň se tam znovu podívám, ale stejně mě to štve :)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#2 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 16:29

No mě se to stalo minulý týden taky. Při plánování výletu se mi neukázaly dvě kešky u Ještědu, naštěstí jsem je měl ve watchlistu, takže jsem se k listingům dostal. Při dalším otevření mapy už tam zase byly.
  • 0

#3 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 17:09

Ať PM nebo BM, tohle se asi nikdy na mapách nezmění. :D Jinak, F5, F5, F5, F5, F5,...a pak třeba nechat být a načíst mapy třeba o chvíli později (můj rekord s nefunkčností jsou asi dva dny, ale naštěstí jsem je moc nepotřeboval)
  • 0

#4 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 19:25

Tohle mi dělá taky už od dob, kdy jsem začínal. A protože místo ubývání takových náhodně-drobně-zásadních chybek jich spíše s postupem času přibývá, už neplatím PM a neřeším... až třeba jednou tyhle seky, kdy například taky není odeslána notifikace o publikaci nové keše 270m od baráku zatímco 100 dalších dojde v pohodě, tak potom třeba zase finančně zakoupením PM podpořím...
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 20:22

Ja s naopak PM platim, diky cemuz si ty kese proste stahnu a prohlizim si je v mnohem lepsi mape u sebe na pocitaci, a nejaka mapa na webu je mi putna.
  • 0

#6 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 20:32

KulisekW napsal/a:
Ať PM nebo BM, tohle se asi nikdy na mapách nezmění. :D

Jinak, F5, F5, F5, F5, F5,...a pak třeba nechat být a načíst mapy třeba o chvíli později (můj rekord s nefunkčností jsou asi dva dny, ale naštěstí jsem je moc nepotřeboval)


místo F5 bych doporučil spíš ctrl+F5

btw. jinak tohohle blbnutí mapy jsem si všimnul když mi najedno zmizela z mapy tradička kterou mám třetí nejbližší k HC už jsem měl depku že je disable, ale pak se ukázalo, že mi ji jen mapa neukázala B)
  • 0

#7 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 1:52

Zkus zkontrolovat všechny svoje odlovené keše (jako BM), uvidíš, kolik se jich od té doby změnilo na prémiové.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama