Přejít na obsah


Fotka

Lock&lock


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 10:16

Ahoj! Pokud by měl někdo, kdo jezdí po trase Praha - Liberec zájem o L&L krabičky, může se mi neprodleně ozvat ;). Po archivaci dvou sérií se mi jich doma válí asi třicet. Jsou v bezva stavu, jen by to chtělo kapku techničáku :D. Kontaktovat lze SZ nebo přes profil, doma jsem vždy po 17h. Kde vegetuju si může každý přečíst pod nickem... Krabičky dám samozřejmě zdarma!!! Velikost 350ml - 1,8l. Pokud přežiju sobotní hraní na Klášteře, je možno v neděli 22.9. u mě v garáži zalogovat kompletní archivovanou sérii MHC. Není to tedy zrovna košer, ale jednou za čas snad člověk může zhřešit, body jsou body :o. Dopledne otevřených garážodveří 9:00 - 12:00, potom odejdou logbooky na zasloužený odpočinek B)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#2 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 13:16

Ech, to tedy není milá zpráva a alespoň takhle dodatečně posílám coby zpětnou vazbu velmi nelibé zamručení - zrovna série, postavené na principu MHC, tedy jednoduché tradičky/multinky, co mě dokopou do jedné každé vesnice, patří k mým oblíbeným. Kdyby každý owner řekl jako ty, že jim dává jen pět let, tak to se pomalu nemám na co těšit, že někam přijdu za dalších let pět deset patnáct... Nechci se dočkat krajiny, ve které budou skoro jen samé mysterky nebo PT. V garáži už mě nezajímají o nic víc než mayovky, to už naopak jsou věci, které tématem / terénem jdou mimo mou pozornost. Naopak kdyby zůstaly po archivaci na dožití logovatelné na svých místech, pak by mi "zmizení" těch položek až tak nevadilo, pokud bych věděl, že je slušná šance vést je v patrnosti pro vzdálenější bidoucnost. Okres MB prostě není moje priorita, ale to neznamená, že nedoufám, že se mi z něj jednou díky keším podaří prochodit větší kus, než doposud. A to jsem tedy upřímně zvědav, co za "zázraky" má ta bílá místa zaplnit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama