Přejít na obsah


Fotka
* - - - - 1 Hlasů

nefunkční greasemonkey skripty pro Firefox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#41 DAplusRA

DAplusRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 16:56

Opět přestal fungovat gccoment :( Ukazuje vám to spočítanou finálku na hlavní mapě? U mě jen dřívější přepsané keše(které už nejdou ani smazat), ale nové už ne.


  • 0

#42 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 17:07

Opět přestal fungovat gccoment :( Ukazuje vám to spočítanou finálku na hlavní mapě? U mě jen dřívější přepsané keše(které už nejdou ani smazat), ale nové už ne.

Taktez mne to prestalo pracovat, nevidim ani nove ani stare. A tak jsem presel na GeoGet ve spolupraci s GeoKukem k plne spokojenosti :P . Myslim, ze gccomment uz nema budoucnost ale byl dobry :( .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#43 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 19:34

nemam nic proti programum s db, sam gg vyuzivam na dlouhodobejsi plan, kde se zdrzim vice dni, ale pokud jedu neplanovane, jsem rad, kdyz vidim vylustene finalky s tradickami na "live" mape, pak si rychle stahnu jen urcite okoli, nebo kese pri trase
  • 0

#44 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 20:46

Gccomment přestal fungovat ve firefoxu verze vyšší než 34, ve verzi 34.0 funguje normálně


  • 0
Nedělám to pro body, ale pro zábavu.

#45 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 21:53

nemam nic proti programum s db, sam gg vyuzivam na dlouhodobejsi plan, kde se zdrzim vice dni, ale pokud jedu neplanovane, jsem rad, kdyz vidim vylustene finalky s tradickami na "live" mape, pak si rychle stahnu jen urcite okoli, nebo kese pri trase

No vylustene finalky mas v databazi GG a v mape GeoKuk je vidis, vcetne parkovist, odbocek, stage multin a ... . Sice to neni "live", ale to u vylustenych finalek neni podstane. Navic ta mapa nezamrza jako ta od groundspeaku. A v GPSce mas pres GG stazenou celou republiku vcetne vsech finalek a poznamek, takze se nemusis obtezovat stahovani urciteho okoli. Aktualizacni kolecko cele republiky u GG trava cca 5 dni a nejnovejsi cache muzes aktualizovat kazdy den a tak data v GG mohou byt stare nejvic 1-5 dni. Kdyz ti pak vybouchne doprava do predem pripravene oblasti, tak mas vse v GPSce (to jsem zrovna vyuzil tuto sobotu).

Ja jsem gccomment leta pouzival, ale diky problemum s nim byl prinucen vice pouzivat GG a ted musim rict, ze to byla dobra volba. Prevest databazi z gccomentu do GG je otazka par minut pres GPX soubor a tak ani data jsem neztatil.

 

Ten gccomment je uz neudrzovany a jednou nastane situace, kdy uz dal nepujde nepojede. Tak je myslim dobre hledat jine reseni, pokud je cas. V kazdem pripade si vyexportuj finalky do GPX souboru. Myslim, ze se generuje se spatnou koncovkou, ale tu staci jen prepsat a je vse OK.

 

No ale kazdy si musi najit svoji cesticku, jak ukladat fanalky. Ja jen ted zjistuji, ze mi uz gccommen nechybi.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#46 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 22:54

K čemu GeoKuk ? Vždycky mi stačila mapa z GeoGetu, teď dokonce vylepšené...


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#47 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2015 - 15:51

Tak jsem si stáhnul alternativní prohlížeč - operu a tam gccomment jede bez problémů.


  • 0

#48 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2015 - 10:10

Tak jsem si stáhnul alternativní prohlížeč - operu a tam gccomment jede bez problémů.

 

tak jsem se snažil gccomment narvat do opery a tak funguje nějak napůl - na profilu normálně, ovšem když chci mapu tak to píše: gccomment needs to do maintenance - you will be redirected to your profil page. Mno tak nevím co si o tom mám myslet


  • 0
Nedělám to pro body, ale pro zábavu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama