Přejít na obsah


Fotka

Keška v Bulharsku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 18:51

Na koho se obrátit, aby mi zveřejnil kešku v bulharském Primorsku? Mám ji odeslánu a stále nic. Díky za radu a kontakt
  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 19:07

petan7 napsal/a:
Na koho se obrátit, aby mi zveřejnil kešku v bulharském Primorsku? Mám ji odeslánu a stále nic. Díky za radu a kontakt


Čekej. Pokud chceš kontaktovat revírníka, použij Rewiever note. Obávám se, že žádným mailem kešku neurychlíš, protože tyhle země mají buď jednoho revírníka pro celou zemi, nebo dokonce jeden revírník na více zemí. Pokud vím, tak třeba veliká Francie má revírníky dva. A jak dlouho čekáš? U nás občas dva týdny nejsou žádná lhůta.
  • 0

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 20:34

Bulharsko má ve správě Garu z Rumunska (viz Wiki, heslo reviever). Zřejmě po tobě bude chtít informaci o zabezpečení údržby keše (asi ji máš dále než 200 km od HC).
  • 0

#4 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 20:56

Arne1 napsal/a:
Bulharsko má ve správě Garu z Rumunska (viz Wiki, heslo reviever).
Zřejmě po tobě bude chtít informaci o zabezpečení údržby keše (asi ji máš dále než 200 km od HC).

No su zvědav, jak ty pojedeš opravit svou keš do Korcę. :-)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#5 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 05 říjen 2013 - 18:38

Kešku v Kyrgystánu mi rv nepustil. Právě kvůli údržbě.
  • 0

#6 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2013 - 20:43

No, zrovinka jsem si tak pro sebe řešil jak dlouho muže trvat publikace kešky při žlutý keškoměrce. Čekám na schválení své první takže nemam zkušenost v tomhle. :)
  • 0

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 6:12

mr3ska napsal/a:
No, zrovinka jsem si tak pro sebe řešil jak dlouho muže trvat publikace kešky při žlutý keškoměrce. Čekám na schválení své první takže nemam zkušenost v tomhle. :)


Asi kolem dvou týdnů. Ono stačí, když tam bude nějaký netradiční špek, který revírníkovi zabere i několik dní na vyřešení a hned je všechno jinak.
  • 0

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 8:30

Ona ta keškoměrka podle mě nemusí bejt úplně spolehlivej ukazatel, já jsem před časem poslala při dost plný (mam dojem dokonce červený) keškoměrce LB v 8 večer v pátek, a v 7 ráno v sobotu byl venku. Zřejmě tam byla ve frontě série, čekající ještě na zprávu betatestera nebo na publikaci ke konkrétnímu termínu a na mojí keši náhodou neměl po betatestu revírník už co řešit, tak udělal krátkej proces :D . Nicméně jsem z toho sama byla poněkud perplex, že už je to venku.
  • 0

#9 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 9:20

Nejspis ta zacpa spadala jen pod jineho reviewera.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama