Přejít na obsah


Fotka

Podzimní listí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2006 - 21:07

Vážení kačeří, v neděli 22.10. se uskuteční hromadný odlov Podzimního listí. Zajištěno je lano, doufám, že si každej aspoň zkusí, jestli by to šlo :o)

Sraz je v 15:30 na souřadnicích Podzimního listí, případně předtím 14:45 u Adamova, nedaleko průsečíku silnice a žlutá turistická (mapa) Těším se na všechny, přijďte, bude sranda :o)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 21 October 2006 - 23:48

Tomu říkám výzva :). Dnes jsem si sice po sedmi kopcovitých cachích říkal, že se zítra budu regenerovat, ale toto předsevzetí už teď v noci není tak silné jako po návratu. A je jasné, že zítra kolem poledne už budu vymýšlet, kam jít. Vzhledem k tomu, že kolem mám ještě hodně nepozkoumaných pomníků, nové Křtiny a další cache, připadá mi to jako dobrý nápad.

Zatím nic neslibuji, musím se ještě poradit s rodinou. Ale líbí se mi to.

Edit: Gratuluji k aktuální dvoustovce, já bych na tu svou vlastně mohl dosáhnout právě zítra.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2006 - 10:09

14:45 u Adamova, nedaleko průsečíku silnice a žlutá turistická

Budeme tam. Předtím obejdeme některé pomníky - třeba na sebe narazime. Návrh z mailu ruším, bylo to pozdě, nešlo mi připojení k inetu.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2006 - 0:37

Tomu říkám výzva :). Dnes jsem si sice po sedmi kopcovitých cachích říkal, že se zítra budu regenerovat, ale toto předsevzetí už teď v noci není tak silné jako po návratu. A je jasné, že zítra kolem poledne už budu vymýšlet, kam jít. Vzhledem k tomu, že kolem mám ještě hodně nepozkoumaných pomníků, nové Křtiny a další cache, připadá mi to jako dobrý nápad.

Zatím nic neslibuji, musím se ještě poradit s rodinou. Ale líbí se mi to.

Edit: Gratuluji k aktuální dvoustovce, já bych na tu svou vlastně mohl dosáhnout právě zítra.


:o)) Díky. Dnes jsme si šli v patách (myslím, že víc ty mně), bohužel jsme se nepotkali. Rád tě zítra uvidím, třeba se potkáme i dřív u nějakého památníčku :o)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2006 - 21:15

Plním, co jsem zúčastněným slíbil: tady. Kdyby si někdo chtěl stáhnout trochu větší rozlišení, může (14 MB). Pár měsíců by to tam mělo vydržet.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2006 - 21:31

Hmmm, když vidím ty fotky tak mě ještě o hodně víc mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit :-(
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2006 - 23:46

Plním, co jsem zúčastněným slíbil: tady. Kdyby si někdo chtěl stáhnout trochu větší rozlišení, může (14 MB). Pár měsíců by to tam mělo vydržet.


Super fotky, díky Marku. Taky mám nějaké, ale nevím, kdy se dostanu k tomu, abych je zveřejnil (otázkou je, jestli je vůbec třeba :o))
Kromě toho - gratuluju k ulovené dvoustovce, při tom lovení jsem na to úplně zapomněl :o)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2006 - 21:44

Hmmm, když vidím ty fotky tak mě ještě o hodně víc mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit :-(

Bylo to skvele, diky za krasne fotky. Citili jsme se jak kralove - verili byste ale, ze nekdo tam chvili po nas poleze znova? Viz log od FaVeTteam. To je teda gol. :o)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 22 October 2006 - 22:27

Hmmm, když vidím ty fotky tak mě ještě o hodně víc mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit :-(

No hezky, ale taky jeden velikaaaanskej spoiler. Moment prekvapeni 'co to teda vlastne presne bude' v haji. Mozna trosku skoda. Mozna byste si to radsi mohli poslat mezi sebou nez publikovat nasiroko...? /
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 23 October 2006 - 0:36

Taky děkujeme za fotečky a přípravu!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama