Přejít na obsah


Fotka

Chyby na novém webu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
310 odpovědí na toto téma

#121 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 14:21

Když to udělám přesně podle tohoto návodu, tak mi to zobrazuje v Google kalendáři jen CITO eventy.. :(

Pokud nechceš čekat, až se google vzpamatuje, tak můžeš použít třeba http://www.geocachin...l.php?xxx=asdad, nebo něco podobně náhodného za otazníkem


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#122 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 14:33

V aktivních diskusích na úvodní stránce webu se nezobrazují diskuse z některých sekcí, např. Reviewer.


  • 0

#123 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 14:56

V aktivních diskusích na úvodní stránce webu se nezobrazují diskuse z některých sekcí, např. Reviewer.

To je teď v případě sekce Reviewer spíš vlasnost než chyba, nezobrazují se tam amčená témata.  Je otázka, co je vhodnější, neni problém tam dávat všechno


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#124 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 15:12

sekce Soubory je poněkud (úplně) prázdná - staré soubory (logbooky např.) se převádět nebudou?


  • 0

#125 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 16:24

sekce Soubory je poněkud (úplně) prázdná - staré soubory (logbooky např.) se převádět nebudou?

Ty převádět nebudou, to tam budu muset naflákat ručně, takže se mi do toho nechce a nebude to tedy hned


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#126 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 17:06

pokusil jsem se v jiném topicu udělat z tohodle obrázek

http://www.geocachin...7703&typ=evropa

 

i když v náhledu jsem ho viděl .. chyba zněla "nemáte povoleno používát tento obrázke na tomto fóru"


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#127 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 17:19

hm, funguje tam někde nějaká kontrola přípon a tohle se mu nelíbí. Jestli se tohle dá někde nastavit jsem neobjevil. Můžeš zkusit použít vložení pomocí kódu Image se stylem ([imgs ])


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#128 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 17:45

a ještě jedna věc, nevím jestli je to přímo chyba (nenašel jsem to v nastaveních) ale pokaždé když kliknu na nějaký topic tak mě to hodí na první stránku .. nikdy ne na poslední (i když jsem to už četl) 

 

předem dík


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#129 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 17:52

Nevím jestli už tu to někdo nepsal, ale v navigaci ve vláknu je tlačítko na konec vlánka otočený (dvě šipky - totožný s tlačítkem "na začátek vlákna").


  • 0

#130 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 17:53

...nebylo by možné na úvodní stránku do aktivních diskusí přidat za každý odkaz ?view=getnewpost ? Asi bych to ocenil, jak tak čtu, nejen já.


  • 0

#131 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 17:57

Fórum, třeba právě tato stránka. Nahoře i těsně nad tímto editačním rámečkem, je přepínač stránek: "Stránky   1   2   3   DALŠÍ   <šipka na poslední>". Chyba je v tom, že ta šipka je doleva (stejná, jako "na začátek" a ne doprava.


  • 0

#132 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 18:03

...nebylo by možné na úvodní stránku do aktivních diskusí přidat za každý odkaz ?view=getnewpost ? Asi bych to ocenil, jak tak čtu, nejen já.

Spíš přemejšlim jak uživatele donutit, aby si to fórum i přečetli, když už rolují. Když skáčou na konec, tak je bez šance aby tušili, do čeho vlastně reagují.

 

 

Nevím jestli už tu to někdo nepsal, ale v navigaci ve vláknu je tlačítko na konec vlánka otočený (dvě šipky - totožný s tlačítkem "na začátek vlákna").

psal, na každý stránce aspoň jednou. Nejdřív musim zjistit, kde se ta šipka vůbec generuje


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#133 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 19:14

...nebylo by možné na úvodní stránku do aktivních diskusí přidat za každý odkaz ?view=getnewpost ? Asi bych to ocenil, jak tak čtu, nejen já.

máte to tam


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#134 Kohout

Kohout

    Kohoutici

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 19:50

Kohout, on 16 Říj 2013 - 06:32, said:snapback.png

Proč mi nejde změnit nick ani heslo? Nechal jsem si poslat nové heslo protože to staré mi nefungovalo. A když ho chci změnit tak mi to po zadání zaslaného hesla mi to píše ,,Vaše aktuální heslo není správné". Tak co s tím?

A nepředepisuje ti náhodou browser do některých políček nějaké údaje které tam být nemají?

 

Pořád stejný problém vymazal jsem všechny políčka a vyplňoval pouze aktuální heslo (co mě přišlo) a nové heslo (mnou zvolené) a pořád stejný problém


  • 0

#135 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 19:54

 

Kohout, on 16 Říj 2013 - 06:32, said:snapback.png

A nepředepisuje ti náhodou browser do některých políček nějaké údaje které tam být nemají?

 

Pořád stejný problém vymazal jsem všechny políčka a vyplňoval pouze aktuální heslo (co mě přišlo) a nové heslo (mnou zvolené) a pořád stejný problém

 

Tak to fakt nevim, já si to vyzkoušel a šlo mi to v pohodě.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#136 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 20:04

 

Kohout, on 16 Říj 2013 - 06:32, said:snapback.png

 

Pořád stejný problém vymazal jsem všechny políčka a vyplňoval pouze aktuální heslo (co mě přišlo) a nové heslo (mnou zvolené) a pořád stejný problém

 

Měla jsem stejný problém... začalo to tím, že běžně používané heslo, které mě včera na účet pustilo, dnes odmítalo fungovat... tak jsem si nechala poslat nové heslo. Nato jsem si chtěla změnit zaslané heslo a také mi to hlásilo to co tobě několikrát za sebou.... následně jsem se zkusila odhlásit a přihlásit s heslem, na které jsem se to pokoušela změnit a jsem tu :) takže ač to hlásilo, že  ,,Vaše aktuální heslo není správné" tak se heslo změnilo


  • 0

#137 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 22:58

Což se inspirovat tady: http://www.cageo.cz/mapa-eventu/

 

Eventy jsou tam vypsány rovnou všechny pro každé políčko a nemusí se tím pádem zase nic dalšího rozklikávat a navíc jsou sežazené podle začátku.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#138 petula.boruvka

petula.boruvka

    petula.boruvka

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 23:14

1) Já bych byla rozhodně pro, aby se na homepage dal opět odkaz pro začátečníky (myslím, že odkazoval na článek, který seznamuje nováčky s geocachingem a jeho pravidly).

2) Pak, jak už tu bylo řečeno, by bylo fajn, když si u nejnovějších příspěvků na něco kliknu, aby mě to hodilo rovnou na poslední příspěvky. V jednu chvíli mi fungovalo, že jsem klikla na tu šipku v kolečku a v rozbalené ukázce prvního a posledního příspěvku klikla na odkaz, který mě hodil rovnou na ten poslední příspěvek, ale po chvíli mi to u dalších už ten odkaz nezobrazilo.

3) Pak mi chybí u příspěvků, jak je vlevo jméno a obrázek uživatele, informace o bydlišti. Když někdo např. nabízí odvoz, tak jsem se dřív koukla vlevo a bylo jasné, odkud bude vyjíždět.

4) Předpokládán, že to není možné, ale bylo by fajn, kdyby se po kliknutí na event (v kalendáři) načetla rovnou stránka eventu na gc.com.

Jinak musím říct, že to je velká změna, nejdřív jsem se neorientovala, ale po rozkoukání se mi tyhle stránky opravdu líbí. =)


  • 0

Nováčkům doporučuji pročíst tento článek.


#139 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 0:24

Spíš přemejšlim jak uživatele donutit, aby si to fórum i přečetli, když už rolují. Když skáčou na konec, tak je bez šance aby tušili, do čeho vlastně reagují.

 

 

psal, na každý stránce aspoň jednou. Nejdřív musim zjistit, kde se ta šipka vůbec generuje

Pátral bych po navigation nebo pagination, nicméně - tohle neznám, ale jestli je to podobnej bastl jako PrestaShop (a jiné megaobecné mega php nástroje), tak hodně štěstí.


  • 0
:)

#140 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 5:28

1) Já bych byla rozhodně pro, aby se na homepage dal opět odkaz pro začátečníky (myslím, že odkazoval na článek, který seznamuje nováčky s geocachingem a jeho pravidly).

2) Pak, jak už tu bylo řečeno, by bylo fajn, když si u nejnovějších příspěvků na něco kliknu, aby mě to hodilo rovnou na poslední příspěvky. V jednu chvíli mi fungovalo, že jsem klikla na tu šipku v kolečku a v rozbalené ukázce prvního a posledního příspěvku klikla na odkaz, který mě hodil rovnou na ten poslední příspěvek, ale po chvíli mi to u dalších už ten odkaz nezobrazilo.

3) Pak mi chybí u příspěvků, jak je vlevo jméno a obrázek uživatele, informace o bydlišti. Když někdo např. nabízí odvoz, tak jsem se dřív koukla vlevo a bylo jasné, odkud bude vyjíždět.

4) Předpokládán, že to není možné, ale bylo by fajn, kdyby se po kliknutí na event (v kalendáři) načetla rovnou stránka eventu na gc.com.

Jinak musím říct, že to je velká změna, nejdřív jsem se neorientovala, ale po rozkoukání se mi tyhle stránky opravdu líbí. =)

1) snad časem

2) z aktivních to na poslední příspěvek odkazuje vždy. Na rozklikávací šipku se to ve fóru zobrazí jen když tam je něco nepřečtené a vždy je tam odkaz na poslednís ukázkou

3) Kdy maj vyplněno location, zobrazí se

4) je to univerzální nástroj webu, který je udělán takto

 

Pátral bych po navigation nebo pagination, nicméně - tohle neznám, ale jestli je to podobnej bastl jako PrestaShop (a jiné megaobecné mega php nástroje), tak hodně štěstí.

Nakonec to byla chyba v jazykovém nastavení zákeřně zapsané entitou, zatímco já hledal pořád přímo znak


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama